Как и ssaa очень тяжёлый. В данный момент сохранился только там где темпоральное сглаживание прям крайне вредное - в ВР
Новости
Последние статьи и обзоры
AMD готується до релізу FSR 4.1 — технологію можуть представити разом із грою Crimson Desert
-
erkins007
Member
-
item2
Member
- Откуда: Київ
Мда, для рендерингу DLSS 5 відео знадобилось аж дві 5090 !!! Цікаво скільки там кадрів, хоч 30 є? Це з апскейлером і MFG генерацією чи без? 
Враховуючи, що ми бачимо персонажів 99% часу зі спини, це зовсім того не варте, scam для катсцен.
Обережно, режим тролінгу:
Класно Nvidia доїть таких, як еркінс, на купівлю нових флагманів. Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с
. Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
От чому Nvidia не може як AMD випустити швидку INT8 версію DLSS 4.5/5 для старих поколінь? Що, "кинула" своїх і "зажала", щоб принизити і подоїти на нові карти?
Враховуючи, що ми бачимо персонажів 99% часу зі спини, це зовсім того не варте, scam для катсцен.
Класно Nvidia доїть таких, як еркінс, на купівлю нових флагманів. Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с
От чому Nvidia не може як AMD випустити швидку INT8 версію DLSS 4.5/5 для старих поколінь? Що, "кинула" своїх і "зажала", щоб принизити і подоїти на нові карти?
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Вже весь твітер і тредс проорався з нього. Він тільки хіба ще губи і цицьки не домальовує. Але то мабуть для 5.5 притримаютьman1242: ↑ 16.03.2026 21:02Там dlss5 за анонсили
Із справжнього скоро залишаться на цій планеті лише рахунки на оплату.
PS. Пішов грати на свому старому crt телевізорі в зельду через mister fpga
-
Pushkinyan
Junior
Апскейлер нормальна тема, а фейкові кадри фігня повна, маркетингова уловка...
-
dfcz
Member
Там эта, демонстрацию DLSS 5 на YouTube завезли. Идите жрать slop. Приятно подавиться.
Оказывается DLSS 4.5 был пиком, дальше будут инстаграм фильтры для игр.
Оказывается DLSS 4.5 был пиком, дальше будут инстаграм фильтры для игр.
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
Поэтому его в каждую игру внедрять начали? Наверно потому что разработчики все идиоты и стараются сделать как хужеMozdev: ↑ 17.03.2026 00:01kairo: ↑ 16.03.2026 23:03 ТАА став стандартом, бо йшов по дефолту в UE. З "дешевих" методів згладжування він найкращий. Зараз, звісно усюди бажано використовувати згладжування нейромережами.З "будь-яких" методів згладжування він найгірший.З "дешевих" методів згладжування він найкращий
Отправлено спустя 5 минут 18 секунд:
item2
А че ты на эркинса наезжаешь? Купил одну 5090 купит и вторую. Как говорил дядя Хуанг зе иор йу бай зе мор йу сейв
-
erkins007
Member
vsx
Как же у красных горит, любо дорого посмотреть)
Дядя Хуанг прямо заявил что к релизу это все будет работать на одной карте как обычный длсс.
Как же у красных горит, любо дорого посмотреть)
Дядя Хуанг прямо заявил что к релизу это все будет работать на одной карте как обычный длсс.
-
MessiaH
Member
erkins007
Держи карман шире
Держи карман шире
Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такоеvsx: ↑ 17.03.2026 08:56че ты на эркинса наезжаешь? Купил одну 5090 купит и вторую. Как говорил дядя Хуанг зе иор йу бай зе мор йу сейв
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
РейзерMessiaH: ↑ 17.03.2026 10:34Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такое
Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
Це так пече від того, що АМД киданула із підтримкою? Чи може це не так? Підтримка DLSS4 навіть на RTX20 картах, це однозначний плюс. FSR4 працює на попередніх поколіннях червоних карт, Ліза штучно обмежила підтримку, щоб продати більше RX90 карт. Треба тверезо дивитись на речі.item2: ↑ 17.03.2026 03:14Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Мультіфрейм ген тільки на рдна5kairo: ↑ 17.03.2026 11:15РейзерMessiaH: ↑ 17.03.2026 10:34Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такое
Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:Це так пече від того, що АМД киданула із підтримкою? Чи може це не так? Підтримка DLSS4 навіть на RTX20 картах, це однозначний плюс. FSR4 працює на попередніх поколіннях червоних карт, Ліза просто штучно обмежила підтримку, щоб продати більше RX90 карт. Треба тверезо дивитись на речі.item2: ↑ 17.03.2026 03:14Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
ну звісно, скоро анонсують nVidia TITSS i nVidia LIPSSalexeygalas: ↑ 17.03.2026 07:44ще губи і цицьки не домальовує
Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
Чувак, ти капець як недооцінюєш можливості карт, що підтримують ці технологіїitem2: ↑ 17.03.2026 03:14 Обережно, режим тролінгу:
Класно Nvidia доїть таких, як еркінс, на купівлю нових флагманів. Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
-
Kirakishou
Member
Щойно встановив нові драйвери 26.3.1 – FSR 4.1 немає на RX 7800 XT. У примітках написано: FSR Upscaling 4.1 for Radeon RX 9000 series graphics cards.item2: ↑ 16.03.2026 14:12Також якийсь інсайдер говорить про підготовку FSR 4 для RX 6000 і 7000
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Откуда такая тяга к высталению себя клоуном? Протестировали не готовый продукт, а утянутую из сети длл.erkins007: ↑ 16.03.2026 13:35А толку если его уже все протестировали и даже откровенно красные издания по типу HU говорят что фср до длсс как до Киева рачки, а версию int8 АМД все так же искусственно зажимает
Может 4.1 будет работать именно так, а может нет.
Не слишком высокий статус для онлайн опроса сайта?erkins007: ↑ 16.03.2026 14:24Этот аргумент у амдшников официально отобрали