AMD готується до релізу FSR 4.1 — технологію можуть представити разом із грою Crimson Desert

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как и ssaa очень тяжёлый. В данный момент сохранился только там где темпоральное сглаживание прям крайне вредное - в ВР
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Мда, для рендерингу DLSS 5 відео знадобилось аж дві 5090 !!! Цікаво скільки там кадрів, хоч 30 є? Це з апскейлером і MFG генерацією чи без? :D

Враховуючи, що ми бачимо персонажів 99% часу зі спини, це зовсім того не варте, scam для катсцен.

:laugh: :lol: Обережно, режим тролінгу:
Класно Nvidia доїть таких, як еркінс, на купівлю нових флагманів. Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с :laugh:. Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати :laugh: ;)

От чому Nvidia не може як AMD випустити швидку INT8 версію DLSS 4.5/5 для старих поколінь? Що, "кинула" своїх і "зажала", щоб принизити і подоїти на нові карти? :laugh:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

man1242: 16.03.2026 21:02Там dlss5 за анонсили
Вже весь твітер і тредс проорався з нього. Він тільки хіба ще губи і цицьки не домальовує. Але то мабуть для 5.5 притримають

Із справжнього скоро залишаться на цій планеті лише рахунки на оплату.

PS. Пішов грати на свому старому crt телевізорі в зельду через mister fpga :shuffle:
Pushkinyan
Junior

Повідомлення

Апскейлер нормальна тема, а фейкові кадри фігня повна, маркетингова уловка...
dfcz
Member

Повідомлення

Там эта, демонстрацию DLSS 5 на YouTube завезли. Идите жрать slop. Приятно подавиться.

Оказывается DLSS 4.5 был пиком, дальше будут инстаграм фильтры для игр.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Mozdev: 17.03.2026 00:01
kairo: 16.03.2026 23:03 ТАА став стандартом, бо йшов по дефолту в UE. З "дешевих" методів згладжування він найкращий. Зараз, звісно усюди бажано використовувати згладжування нейромережами.
З "дешевих" методів згладжування він найкращий
З "будь-яких" методів згладжування він найгірший.
Поэтому его в каждую игру внедрять начали? Наверно потому что разработчики все идиоты и стараются сделать как хуже

Отправлено спустя 5 минут 18 секунд:
item2

А че ты на эркинса наезжаешь? Купил одну 5090 купит и вторую. Как говорил дядя Хуанг зе иор йу бай зе мор йу сейв
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vsx
Как же у красных горит, любо дорого посмотреть)
Дядя Хуанг прямо заявил что к релизу это все будет работать на одной карте как обычный длсс.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007
Держи карман шире

vsx: 17.03.2026 08:56че ты на эркинса наезжаешь? Купил одну 5090 купит и вторую. Как говорил дядя Хуанг зе иор йу бай зе мор йу сейв
Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такое
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 17.03.2026 10:34Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такое
Рейзер

Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
item2: 17.03.2026 03:14Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
Це так пече від того, що АМД киданула із підтримкою? Чи може це не так? Підтримка DLSS4 навіть на RTX20 картах, це однозначний плюс. FSR4 працює на попередніх поколіннях червоних карт, Ліза штучно обмежила підтримку, щоб продати більше RX90 карт. Треба тверезо дивитись на речі.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

kairo: 17.03.2026 11:15
MessiaH: 17.03.2026 10:34Дело в том что все карты эти очень массивные, невозможно подсоединить к материнке такие 2, только сняв охлады и установив 2 тонких водоблока наверное. Поэтому я даже не знаю на кого кожанка придумывает такое
Рейзер

Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
item2: 17.03.2026 03:14Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
Це так пече від того, що АМД киданула із підтримкою? Чи може це не так? Підтримка DLSS4 навіть на RTX20 картах, це однозначний плюс. FSR4 працює на попередніх поколіннях червоних карт, Ліза просто штучно обмежила підтримку, щоб продати більше RX90 карт. Треба тверезо дивитись на речі.
Мультіфрейм ген тільки на рдна5 B-) хоча там питання до реконструктору променів у амд ще відкрите. Як б не хуанг з інстограм фільтром то гадаю RR від амд був у топі хайпу :D
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

alexeygalas: 17.03.2026 07:44ще губи і цицьки не домальовує
ну звісно, скоро анонсують nVidia TITSS i nVidia LIPSS

Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
item2: 17.03.2026 03:14 Обережно, режим тролінгу:
Класно Nvidia доїть таких, як еркінс, на купівлю нових флагманів. Як він каже: як добре, що NVidia "підтримує" попередні покоління і навіть RTX 2000. Але RTX 2060 там видасть 1 к/с . Схожі проблеми швидкодії там з RT, PT, та навіть DLSS 4.5 просаджує FPS замість того, щоб прибавити. Нормальна продуктивність завжди буде тільки на топах останнього покоління. А сумісність - це тільки дражнилка, щоб запустити, зрозуміти що не тягне, і занести грошики за новий топ. Фанати мила мають страждати
Чувак, ти капець як недооцінюєш можливості карт, що підтримують ці технології
Kirakishou
Member
Аватар користувача

Повідомлення

item2: 16.03.2026 14:12Також якийсь інсайдер говорить про підготовку FSR 4 для RX 6000 і 7000
Щойно встановив нові драйвери 26.3.1 – FSR 4.1 немає на RX 7800 XT. У примітках написано: FSR Upscaling 4.1 for Radeon RX 9000 series graphics cards.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

erkins007: 16.03.2026 13:35А толку если его уже все протестировали и даже откровенно красные издания по типу HU говорят что фср до длсс как до Киева рачки, а версию int8 АМД все так же искусственно зажимает
Откуда такая тяга к высталению себя клоуном? Протестировали не готовый продукт, а утянутую из сети длл.
Может 4.1 будет работать именно так, а может нет.
erkins007: 16.03.2026 14:24Этот аргумент у амдшников официально отобрали
Не слишком высокий статус для онлайн опроса сайта? :lol:
Відповісти