Це фіаско! Der8auer й Thermal Grizzly стали жертвою шахрайства під час закупівлі сировини в Китаї на 40 тисяч євро

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

SergiusTheBest: 10.03.2026 08:20А він в обхід алібаба купував. Тому тепер немає як поскаржитися і отримати кошти назад.
Геній!
nutman
Member

Сообщение

% шахрайства на алике у меня где-то на уровне 1%, не знаю че вы там покупаете и у кого. Может и правда если искать, то можно найти
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

в таких ситуациях новость читаю по диагонали а коменты все по очереди :gigi: не пожалел :up: спасибо коллеги, поржал :lol:
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dret09: 09.03.2026 14:42 Типічні комуняки. Я не знаю як у світі ще дозволені ці алібаби та тему, де це просто казіно який товар ви отримаєте. Та й ще демпінг цін вбиває локальних виробників
Точно :laugh: коммунист хуже пи... :super:
Xbill
Junior

Сообщение

Ту ще про китайську "магію"
В мене блюєтти і єкофлоу
Запустив заряд блюєтті від єкофлоу і побачив вічний двигун другого роду
на виході єкофлоу 129Вт на вході блюетті 230Вт
Обидва купленні в Німеччині на офіційних сайтах
https://de.ecoflow.com/
https://de.bluettipower.eu/
Вложения
Bluetti-Elit100v2_vs_Ecoflow_River2_0001.jpg
longaro
Member

Сообщение

Ну это всегда может быть , и с каждым ... Не новость . Если и было не значит что все такие , а у Меня если не было ни разу то не значит что все идеально .. лол :laugh:
Ответить