Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Plush_Dragon: 13.01.2026 19:55
dead_rat: 13.01.2026 18:38

Я не розумію з чого ти взяв, що я фанат Лізи
Особисто я прямо кажу - конкуренцію Хуангу вона не робить свідомо.
Окей, хай буде по твоєму. І амд свідомо не роблять. І інтел свіжомо не роблять.
Навіть прокляті китайці свідомо не роблять.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

dead_rat: 13.01.2026 18:38
Plush_Dragon: 13.01.2026 17:42

І тому мразотна бабка Ліза стає святою?
Так навпаки ж. Корпорації всі однакові і мають вичавити з користувача кожен можливий цент.

Я не розумію з чого ти взяв, що я фанат Лізи
Ну не зовсім так, корпорації метелики так - з'являються щоб накосити та померти.
Корпорації які працюють в довгу не перетинають межу, хоча де та межа звичайно їм треба намацати, от вони потрохи "корегують ціни". Але те що відбувається зараз зовсім не за корпорації, це вже за відверту корупцію, змову, картель та монополію - злочини.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

vsx: 12.01.2026 23:44Лояльную базу они вряд-ли растеряют, тем более что начали работать в правильном направлении. Да и всегда найдутся те кому нвидиа осточертела своей подитикой и будут не против что-то изменить.
Посмотрим. Проблема в том, что АМД начала копировать политику нвидиа, причем в худших проявлениях.
Відповісти