Valve згорнула випуск найдоступнішого варіанта Steam Deck. У продажу залишиться тільки OLED-версія

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

yuriy_dd: 23.12.2025 18:01
tablestikus: 23.12.2025 18:00Пруфів на звичайну ціну нижче еплівської так і не буде
пруфів що ви вмієте шукати так і не буде?
:lamer: :lamer:
Нащо шукати те, що в тебе має бути? :laugh: :lol:
yuriy_dd
Member

Сообщение

tablestikus: 23.12.2025 18:37Нащо шукати те, що в тебе має бути?
щоб вам наступного разу не виглядати як позорище
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

yuriy_dd: 23.12.2025 18:44
tablestikus: 23.12.2025 18:37Нащо шукати те, що в тебе має бути?
щоб вам наступного разу не виглядати як позорище
Ти все більше пробиваєш дно
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

Так це жорстко, могли урвати за 12
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Думав почитаю коментарі про Деку, а тут виявляється у Юри знову загострення :rotate:
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Мда, пару раз снизили цену до $329 и уже Out Of Stock. Я ждал -95% как в своё время на контроллеры, но их видно реально мало брали, раз только так смогли очистить склады...
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

zaqik: 27.12.2025 17:18 Мда, пару раз снизили цену до $329 и уже Out Of Stock. Я ждал -95% как в своё время на контроллеры, но их видно реально мало брали, раз только так смогли очистить склады...
Контролери були провальними, на відмінну від Деки.
Ответить