Виявилось що проблема була в системах моніторингу fps. Після того як відключив MSI Afterburner, Fps Monitor гра більше не падала.
Для оцінки продуктивності увімкнув відображення fps в моніторі:
На вулиці 58-90 fps
В приміщенні >100 fps
Запускалось на профільному залізі, налаштування стандартним пресетом "трасировка" на одну нижче від Ультра (точно не пам'ятаю як називалось).
При використанні FreeSync бігається на ура, все чітко та плавно. При ручних налаштуваннях можна добитись кращих результатів.
Звичайно у грі є баги і не найкраща оптимізація, але тут деякі форумчани взагалі заявляють про "неіграбельність". Можливо вони просто не в курсі що не обов'язково всі бігунці викручувати вправо?


