Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Пусть создадут отдельно (Folding@work) и не лезут в домашние расчёты. :mad:
А,смысл тогда в рейтинге,если и так всем понятно что в переди будет та команда, в составе которой больше игроков с серверами и раб. станциями :mad:
Востаннє редагувалось 12.08.2012 11:41 користувачем colapc, всього редагувалось 1 раз.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ха, судя по статистике. Суммарная мощность всех серверов фолдинга начала падать. Раньше было 5.5-5.6 терафлопс. Сейчас 5.2. Судя по всему люди начали покидать проект. :-/

Добавлено через 1 минуту 19 секунд:
colapc
Они и так не лезут, просто для нас создать отдельную статистику и всё.
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Шаженла:colapc
Они и так не лезут, просто для нас создать отдельную статистику и всё.
:) Можно и так

Добавлено через 5 минут 27 секунд:
Раньше думал "Вот подсобираю денег поставлю себе 2500к -2600к и буду считать биг жабс" , а ,теперь надо как минимум 2 х 2620 или хотя бы 3930к разогнаный до предела :weep: :weep: :mad:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ні, професора вийшли на новий рівень - тре більші задачі розвязувати (які охоплюють більші білки, з більшою кількістю амінокіслот) і за коротший час. Тому вони і стимулюють сильніші системи купляти. Якщо подивитесь на імена систем у таблиці, то у багатьох з них вказана кількість оперативки - 32GB. Для системи, де один проц коштує декілька тисяч, а таких 4 проца, вього 32 ГБ просто ніщо. Виходить що це не серверне застосування, а просто аматорське.

2600к може розвязувати задачі 8102, 6901, 6903 - тільки тре знати як їх ловити. Інші ж ловлять (дані в таблиці - це проекти, які розвязуться в даний час), навіть я на днях 6901 зловив


Добавлено через 11 минут 55 секунд:
denis 3,500,000 :super:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Если бы всё так было просто. Но не у всех найдётся по 4к$ на сервер :rotate:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ronemun
32гб отнють не аматорские системы ,а вполне приличные рабочие станции для рендеринга и обработки изображений.
ronemun: Тому вони і стимулюють сильніші системи купляти.
А,смысл простому фолдеру покупать мошные системы,если они ему не нужны для работы.? (ради помоши человечеству- не думаю,разве что ради спортивного азарта и самоутверждения!) :insane:
Шаженла - :) :) :) :super:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

colapc
32гб отнють не аматорские системы ,а вполне приличные рабочие станции для рендеринга и обработки изображений.
Мало, уже пора 128 или 256 GB на CPU, буферизировая память вполне доступна :)
Но смотря для каких целей....
А,смысл простому фолдеру покупать мошные системы,если они ему не нужны для работы.? (ради помоши человечеству- не думаю,разве что ради спортивного азарта и самоутверждения!) :insane:
В большинстве случаев помочь, или пиписькой померятся. Потом собранную машину можно и на другие дела пустить...
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Шаженла
А,смысл в таком количестве ОЗУ? .Считать он быстрее не будет.(мне и 4 гб хватает)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ви не сперечайтесь, а шукайте, як 8102, 6903 задачі зловити (6901 не цікава - ППД низький, як у 70хх задач). Є думка, що тре 7 клієнт у лінуксі
тому хто перший дасть точну інформацію, обіцяю на своєму залізі порахувати 2 задачі 8102 чи 6903, а це десь біля 500тис. Звичайно, якщо погодитесь свій passkey дати
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

кто знает - почему Xeon 2620 - цена -3740 ,и IBM или DELL Xeon 2620 - цена 5800. В чём разница? :insane:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Может идея абсурдна. Но возможно чтоб запрос на IP определённого сервера, перехватывался и перенаправлялся на другой?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

це лише ідея, і навряд чи хлопці з таблиці цим займаються. Тре прошерстити їх форум
http://hardforum.com/showthread.php?s=3 ... 740&page=2" target="_blank
але в мене з англійською туго
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
А не кажется ли что это связано с количеством ядер?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

так вже різну кількість ядер підставляв у скрипті, який підміняє кількість ядер, від 16 до 64 - все одно тільки 8101 ідуть. І параметри теж - bigadv, bigbeta (на інших тільки прості smp ідуть), память різну, bigpackets теж з big на інший міняв - прості smp ідуть, навіть параметр smp у конфігу збільшував, хоча клієнт на це ніколи не вівся. Само собою, змінював ID кожен раз, і чистив сліди від попередньої задачі
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Похоже всё намного проще. Американский рандом :laugh:

Можно мне что то тяжелее считать чем 6097-6099? При том чтоб было стабильно, без танцев с бубном.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

пока навряд, але ще невідомо що йде на 7-й клієнт у лінуксі.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
Есть уже 7 клиент под линукс? А возможно поэкспериментировать в виртуалке?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

він завжди був
https://fah-web.stanford.edu/projects/F ... tUserGuide" target="_blank
підказка
http://hardforum.com/showpost.php?s=3d1 ... stcount=14" target="_blank

Добавлено через 26 минут 19 секунд:
ну і ще інструкція
http://folding.stanford.edu/English/LinGuide" target="_blank
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ronemun
А какие параметры протестировать? То не знаю с чего начинать. Правда памяти 2GB(реально доступно) и 2 ядра....
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

головне перед запуском клієнта, запусти скрипт, який підміняє кількість ядер проца. Його тре запускати лише 1 раз за сеанс (тобто до перезагрузки), але обовязково перед клієнтом.
про скрипт тут
https://www.overclockers.ua/blogs/blog/ ... e/837.html" target="_blank
див. п.3, починається echo «pass»...
кількість потоків зараз тре не 12 а 16 мінімум

а параметри потрібні такі щоб БЖ ішли:
client-type=bigadv або bigbeta
max-packets-size=big
memory=4600

параметри системи не основне, основне записати номера задач які йдуть на відповідні параметри у таблицю. далі завдання можна викинути (стерти вміст папки work) і інші параметри підставляти. Звичайно, робити це тре без паскея, щоб не портити його.

Добавлено через 17 минут 7 секунд:
також, не спіши змінювати параметри, пробуй декілька раз на одних і тих же - задачі ідуть різні з одного і того ж сервака. Головне 8102 або 6903-4-5-6 спіймати
Відповісти