- спойлер
- Товарищ Юрий, если ты не испытаешь новый дилдо на АРМ-контролере - ты нам больше не товарищ!
- І наляканий Юра починає гуглити, як зробити аналог зі старого ділдо і вірного поко
Новости
Последние статьи и обзоры
Прогрес ARM процесорів
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
-
yuriy_dd
Member
те що основне призначення ноутів для чого їх купують - це мобільність, не приходило в голову?Z440_User: ↑ 23.06.2026 08:24Мені просто не потрібен комп'ютер поза межами дому чи офісу.
Така думка вам не приходила виходячи з моєї позиції щодо ноутбуків?
людям навіть 15" забагато і купують 13"
те що АРМ - став вже швидший в багатьох випадках - не цікаво?orange_deer: ↑ 22.06.2026 23:00мені було цікаво лише те що стосувалось моїх робочих кейсів. крутити бенчмарки просто щоб циферками мірятись мені ніколи не було цікаво
то навіщо сюди ходите? десь йдіть пива попийте і футбол подивіться
-
walkman3000
Member
а там ще клава та стилус майже 50% вартості від самого сюрфейсуAntonyKandaurov: ↑ 23.06.2026 08:28працювати із кресленнями з тачпадом (!!!), який краще ніж ото мишкою клацати
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
З одним лише можу згодитись- коли по роботі їздиш щоб працювати з обладнанням яке не має віддаленого доступу і треба щось зробити або зняти покази то 13" дюймовий ноутбук дуже добре виручає бо він важить мало і зробити щось п'яти-десятихвилинне в позі стоячи це нормально. Але потім працювати із цим масивом даних на 13" екранчику з тачпаду - це біль. Тому обробляю це вже діло на власному старому 17.3" ноуті під'єднаному до розетки із мишкою. Навіщо купляти 13" щоб працювати годинами і вдивлятись в оті символи мініатюрного розміру - я не розумію. Я не скаржусь на зір але не хочу почати скаржитись бо якийсь демагог кричить що 200 млн мух не можуть помилитись.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 09:14людям навіть 15" забагато і купують 13"
-
LVladislavchik
Member
Але ж ти постійно ігноруєш мій досвід з низькою автономністю ейра 13 м4 і не сильно гіршою старого xps на і7 1360р, так само ігноруєш незалежні тести, які показують що автономність сучасних х86 та арм ± ідентичнаyuriy_dd: ↑ 23.06.2026 08:11це ви просто раб малої автономності х86. Коли ви спробуєте що дає АРМ - вам сподобається ця свобода
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
я майже в кожному повідомлені пишу що мене не цікавлять ноути, в моєму юзкейсі вони не потрібні, мені не потрібен ПК поза межами робочого столу вдома та кабінету в офісі, взагалі не потрібен, ні в якому вигляді.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 09:14 те що основне призначення ноутів для чого їх купують - це мобільність, не приходило в голову?
Мені навіть кнопкового телефону буде достатньо, замість старого Realme 6Pro який "спадок" від жінки (його характеристик я навіть не знаю), який я можу в п'ятницю забути в гаражі і він там буде лежати до понеділка, бо мені лінь за ним йти.
Але ви мені упорно про автономність, мобільність, батарею, енергоефективність.
Я це розумію, комусь це потрібно і важливо, але у мене немає сценарію такого користування і тому я веду дискусію в руслі десктопу, якого ви також торкаєтесь в цій гілці.
Розкажіть мені про автономномність, мобільність, батарею, енергоефективність оцих трьох пристроїв: mac mini / mac studio / imac.
Хоча останнім часом теми десктопу ви почали уникати, бо ARM тут суттєво кульгає на обидві ноги, і це ще м'яко сказано.
-
yuriy_dd
Member
що ви робите в цій темі?Z440_User: ↑ 23.06.2026 09:51я майже в кожному повідомлені пишу що мене не цікавлять ноути
бо АРМ - це саме про це.Z440_User: ↑ 23.06.2026 09:51 Але ви мені упорно про автономність, мобільність, батарею, енергоефективність.
про мак міні - вже розказував. В стані спокою споживання менше 1 Вт.Z440_User: ↑ 23.06.2026 09:51Розкажіть мені про автономномність, мобільність, батарею, енергоефективність оцих трьох пристроїв: mac mini / mac studio / imac
якщо вас не цікавить нічого що стосується енерго-ефективності але ви продовжуєте це писати - мені легше вас заблокати ніж вести з вами просвітницьку розмову
думайте що пишите
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27
якщо вас не цікавить нічого що стосується енерго-ефективності але ви продовжуєте це писати - мені легше вас заблокати ніж вести з вами просвітницьку розмову
думайте що пишите
царьок і божок місцевого недоливу. Це, що якась приватна тема? Чи лише тобі можна писати, що згадки ігор, декстопів та практичних сфер застосування заборонені? Чого продовжуєш свій сценарій на все натягувати та всіх інших обзивати фанатами?
Арм - це про можливість створити проц лише під свою задачу та викинути непотрібні інструкції. Енергоефективність - це наслідок в даному випадку приємний, а не мета.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27бо АРМ - це саме про це.Z440_User: ↑ 23.06.2026 09:51 Але ви мені упорно про автономність, мобільність, батарею, енергоефективність.
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Читаю про прогрес ARM, але поки що виходить читати про прогрес ноутбуків Apple.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27 що ви робите в цій темі?
Іноді підтягуються снапи.
Виходить що прогрес є, але він суто нішевий, мобільний. Вузькоспеціалізований.
Є ще прогрес в серверних, але ви багато знаєте користувачів, які вдома тримають серверний шкаф з терабайтами озу та десятком цпу і споживанням електрики під 10кВт/год включеним цілодобово (10кВт*24год*4.32грн = 1036.8 грн /доба*30д.= 31 104,00грн/міс за електрику на шафу за примітивною прикидкою)? Та й взагалі вартість того шкафу.
Всяке обладнання для ШІ - то робочий інструмент за купу грошей, бо після роботи на ньому скоріш за все відпочити за іграшкою не вийде, помучитися так, але не відпочити. Ото хіба що кіно можна переглянути.
А от на звичайному універсальному десктопі немає нічого, що може бути співставне за вартістю збірки на Intel / AMD + DDR5 ще й зі слотом під відеокарту, не кажучі про інші доступні інтерфейси. Сюди прогрес ARM не дійшов.
І яка автономність у mac mini? На скільки часу вистачає?yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27 про мак міні - вже розказував. В стані спокою споживання менше 1 Вт.
Ваше право, на здоров'я.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27 якщо вас не цікавить нічого що стосується енерго-ефективності але ви продовжуєте це писати - мені легше вас заблокати ніж вести з вами просвітницьку розмову
Я вам теж раджу того ж самого + уважно читати що вам пишуть, а не пробігати по діагоналі, ігнорувати незручне і відповідати маніпуляціями лише на зручні фрагменти запитань.yuriy_dd: ↑ 23.06.2026 10:27 думайте що пишите