World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
Bender911
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KPAH: 16.01.2026 12:55 За 1800 боёв на E 65 я горел ровно 4 раза, после последнего микропатча я горел 7 раз за 100 боёв, выводы делайте сами. Просто не везёт. B-)
Німець, який не горить? То ти спав, а потім прокинувся:)
fastfinger
Member
Откуда: Kiev, Ukraine

Сообщение

Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

fastfinger: 16.01.2026 15:30інтегрованої графіки Radeon 780M
В ноутах, оперативка, охолодження і ліміти по живленню, можуть робити різницю для інтеграшки в рази.
Тому - ноут в студію.
Формально 780М має бути цілком комфортна для ВоТ, а практично виробник ноута може її "вбити" наглухо.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

вона не тільки у ноутах, ryzen 8700g
fastfinger
Member
Откуда: Kiev, Ukraine

Сообщение

lewerlin: 16.01.2026 15:42Тому - ноут в студію.
Поки що ще в процесі вибору, котрий продовжу в профільній темі.
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Я в танчики на 5600g играл, средне-высокие 60фпс, но там озу 3600, встройку не разгонял.
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Qwerty1987: 16.01.2026 16:15но там озу 3600, встройку не разгонял.
Вочевидь, ще й двоканал(128біт), а в ноутах часто задіяний лише один, що ріже ПЗП вполовину. Приправляємо низькочастотнім дешманом, куцою СО, ріжемо ліміти споживання в плінтус і отримуємо шедевр інвалідності.
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Народ, шо за хрінь, Арес 75 норм танк, не імба але ок, за 3к даги там вже вн8 зашкалює і це можна робити чи не в кожному другому бою, Арес 85 здається мав би бути у всьому краще але щоб зробити 2к треба попотіти лол!?
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

YumaX наверно уровнем выше побольше брони, а пробитие там вшивенькое?
EuGENiy
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fastfinger: 16.01.2026 15:30 Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
[/quot
Грав на встройці 8700G. На SD клієнті, низькі налаштування. Грать було комфортно. Приблизно 70 фпс
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

rage11
Ні, ну там все тупо в +, єдине, що через механіку, гармата швидше перегрівається, наскільки я помітив, але всеодно, на а75 в мене ну дуже рідко фулл серія заходила :dontknow:
stdem777
Member
Аватара пользователя
Откуда: DP UA

Сообщение

EuGENiy: 16.01.2026 23:20
fastfinger: 16.01.2026 15:30 Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
[/quot
Грав на встройці 8700G. На SD клієнті, низькі налаштування. Грать було комфортно. Приблизно 70 фпс
А що немає ніде тестів?та думаю цілком нормально повинно потягнути на низьких як мінімум, ніби то як ні як сучасна встройка від амд
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

stdem777: 18.01.2026 11:25цілком нормально повинно потягнути на низьких як мінімум
Адекватно реалізовна, вона і на високих повинна з'їдати гру. Питання до реалізації.
KPAH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Когда заняться нечем решил немного последней статистики собрать и подсчитать шанс "рандома". Просто забавно как некоторые до сих пор эти слова используют, и это мы имеем дело с открытыми подсчитываемыми данными, что говорить о скрытых параметрах?

PS: по количествую боев без определенной карты цифрав примерная, но она находится в диапозоне 600-800 боев.
спойлер
photo_2026-01-20_00-47-48.jpg
photo_2026-01-20_00-51-21.jpg
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KPAH: 20.01.2026 00:01 Когда заняться нечем решил немного последней статистики собрать и подсчитать шанс "рандома". Просто забавно как некоторые до сих пор эти слова используют, и это мы имеем дело с открытыми подсчитываемыми данными, что говорить о скрытых параметрах?

PS: по количествую боев без определенной карты цифрав примерная, но она находится в диапозоне 600-800 боев.
спойлер
photo_2026-01-20_00-47-48.jpg
photo_2026-01-20_00-51-21.jpg
Це просто сухі числення, які ніякого відношення до реальних налаштувань серверів не мають. Насправді під кожну ситуацію\танк під кожен тиждень\місяць\патч (як наприклад в час збору статистики під нову\реворкнуту мапу) кожен раз виставляються свої відповідні %, про які знають тільки ті, хто цим займається та дають вказівки :laugh:
Чого вартують тільки теплові карти в цій грі :D
Короче нема сенсу розбирати якісь цифри в цьому казино, в реальному шансів на хоч якісь прорахунки - більше :lol:
The_Rusik
Member

Сообщение

Взял по трейд ину 703-2, отдал супер рершинга, чтобы не пылился в ангаре. Так этот тяж норм, мне зашел, только если стрелять по очереди, залпом иногда вообще не залетает если на расстоянии, а в упор прям хорошо, но нужно рассчитывать время чтобы дать этот залп.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 20.01.2026 12:58 Взял по трейд ину 703-2, отдал супер рершинга, чтобы не пылился в ангаре. Так этот тяж норм, мне зашел, только если стрелять по очереди, залпом иногда вообще не залетает если на расстоянии, а в упор прям хорошо, но нужно рассчитывать время чтобы дать этот залп.
703-2 чудовий
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

прикупил CS-52LIS, вполне годный тунчик, более менее едит, стреляет, есть какаято бронька и маскировка, увесистые тычки 300+ и тд, гораздо лучше чем Чифтейн т95 за 10к бон :gigi:
https://wot-record.com/replay/396925/vasilis_shepard
sergant2020
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin
Ради интереса запустил WOT на 880М - таже 780М, клиент hd, 1920×1200, настройки графики - Максимум, 55-90fps
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

sergant2020: 21.01.2026 03:12Ради интереса запустил WOT на 880М - таже 780М, клиент hd, 1920×1200, настройки графики - Максимум, 55-90fps
А якщо забрати один канал пам'яті, задушити по частоті інший і зарізати живлення? :gigi:
Ответить