Німець, який не горить? То ти спав, а потім прокинувся:)KPAH: ↑ 16.01.2026 12:55 За 1800 боёв на E 65 я горел ровно 4 раза, после последнего микропатча я горел 7 раз за 100 боёв, выводы делайте сами. Просто не везёт.![]()
Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
Bender911
Member
-
fastfinger
Member
- Звідки: Kiev, Ukraine
Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
В ноутах, оперативка, охолодження і ліміти по живленню, можуть робити різницю для інтеграшки в рази.fastfinger: ↑ 16.01.2026 15:30інтегрованої графіки Radeon 780M
Тому - ноут в студію.
Формально 780М має бути цілком комфортна для ВоТ, а практично виробник ноута може її "вбити" наглухо.
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
вона не тільки у ноутах, ryzen 8700g
-
fastfinger
Member
- Звідки: Kiev, Ukraine
Поки що ще в процесі вибору, котрий продовжу в профільній темі.lewerlin: ↑ 16.01.2026 15:42Тому - ноут в студію.
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Я в танчики на 5600g играл, средне-высокие 60фпс, но там озу 3600, встройку не разгонял.
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Вочевидь, ще й двоканал(128біт), а в ноутах часто задіяний лише один, що ріже ПЗП вполовину. Приправляємо низькочастотнім дешманом, куцою СО, ріжемо ліміти споживання в плінтус і отримуємо шедевр інвалідності.Qwerty1987: ↑ 16.01.2026 16:15но там озу 3600, встройку не разгонял.
-
YumaX
Member
- Звідки: Вараш
Народ, шо за хрінь, Арес 75 норм танк, не імба але ок, за 3к даги там вже вн8 зашкалює і це можна робити чи не в кожному другому бою, Арес 85 здається мав би бути у всьому краще але щоб зробити 2к треба попотіти лол!?
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
YumaX наверно уровнем выше побольше брони, а пробитие там вшивенькое?
-
EuGENiy
Member
fastfinger: ↑ 16.01.2026 15:30 Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
[/quot
Грав на встройці 8700G. На SD клієнті, низькі налаштування. Грать було комфортно. Приблизно 70 фпс
-
YumaX
Member
- Звідки: Вараш
rage11
Ні, ну там все тупо в +, єдине, що через механіку, гармата швидше перегрівається, наскільки я помітив, але всеодно, на а75 в мене ну дуже рідко фулл серія заходила
Ні, ну там все тупо в +, єдине, що через механіку, гармата швидше перегрівається, наскільки я помітив, але всеодно, на а75 в мене ну дуже рідко фулл серія заходила
-
stdem777
Member
- Звідки: DP UA
EuGENiy: ↑ 16.01.2026 23:20А що немає ніде тестів?та думаю цілком нормально повинно потягнути на низьких як мінімум, ніби то як ні як сучасна встройка від амдfastfinger: ↑ 16.01.2026 15:30 Вітаю. Поідкажіть чи достатньо буде інтегрованої графіки Radeon 780M з адекватними налаштуваннями графіки WOT для стабільних 60fps при 1920x1200?
[/quot
Грав на встройці 8700G. На SD клієнті, низькі налаштування. Грать було комфортно. Приблизно 70 фпс
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Адекватно реалізовна, вона і на високих повинна з'їдати гру. Питання до реалізації.stdem777: ↑ 18.01.2026 11:25цілком нормально повинно потягнути на низьких як мінімум
-
KPAH
Member
Когда заняться нечем решил немного последней статистики собрать и подсчитать шанс "рандома". Просто забавно как некоторые до сих пор эти слова используют, и это мы имеем дело с открытыми подсчитываемыми данными, что говорить о скрытых параметрах?
PS: по количествую боев без определенной карты цифрав примерная, но она находится в диапозоне 600-800 боев.
PS: по количествую боев без определенной карты цифрав примерная, но она находится в диапозоне 600-800 боев.
- спойлер
-
destructX
Member
Це просто сухі числення, які ніякого відношення до реальних налаштувань серверів не мають. Насправді під кожну ситуацію\танк під кожен тиждень\місяць\патч (як наприклад в час збору статистики під нову\реворкнуту мапу) кожен раз виставляються свої відповідні %, про які знають тільки ті, хто цим займається та дають вказівкиKPAH: ↑ 20.01.2026 00:01 Когда заняться нечем решил немного последней статистики собрать и подсчитать шанс "рандома". Просто забавно как некоторые до сих пор эти слова используют, и это мы имеем дело с открытыми подсчитываемыми данными, что говорить о скрытых параметрах?
PS: по количествую боев без определенной карты цифрав примерная, но она находится в диапозоне 600-800 боев.
- спойлер
- photo_2026-01-20_00-47-48.jpg
photo_2026-01-20_00-51-21.jpg
Чого вартують тільки теплові карти в цій грі
Короче нема сенсу розбирати якісь цифри в цьому казино, в реальному шансів на хоч якісь прорахунки - більше
-
The_Rusik
Member
Взял по трейд ину 703-2, отдал супер рершинга, чтобы не пылился в ангаре. Так этот тяж норм, мне зашел, только если стрелять по очереди, залпом иногда вообще не залетает если на расстоянии, а в упор прям хорошо, но нужно рассчитывать время чтобы дать этот залп.
-
Hotspur
Member
703-2 чудовийThe_Rusik: ↑ 20.01.2026 12:58 Взял по трейд ину 703-2, отдал супер рершинга, чтобы не пылился в ангаре. Так этот тяж норм, мне зашел, только если стрелять по очереди, залпом иногда вообще не залетает если на расстоянии, а в упор прям хорошо, но нужно рассчитывать время чтобы дать этот залп.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
прикупил CS-52LIS, вполне годный тунчик, более менее едит, стреляет, есть какаято бронька и маскировка, увесистые тычки 300+ и тд, гораздо лучше чем Чифтейн т95 за 10к бон
https://wot-record.com/replay/396925/vasilis_shepard
https://wot-record.com/replay/396925/vasilis_shepard
-
sergant2020
Junior
lewerlin
Ради интереса запустил WOT на 880М - таже 780М, клиент hd, 1920×1200, настройки графики - Максимум, 55-90fps
Ради интереса запустил WOT на 880М - таже 780М, клиент hd, 1920×1200, настройки графики - Максимум, 55-90fps
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
А якщо забрати один канал пам'яті, задушити по частоті інший і зарізати живлення?sergant2020: ↑ 21.01.2026 03:12Ради интереса запустил WOT на 880М - таже 780М, клиент hd, 1920×1200, настройки графики - Максимум, 55-90fps