Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
fhntv_smart
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Комфорт я маю на увазі в летенсі керування та відсутність мікро-фризів... суб'єктивний парамерт, просто відчуваю що з керуванням щось не те.
ну, наприклад як з фреймгеном.
Может 8gb відео мало для 4К?
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melki: 24.06.2026 09:08
dead_rat: 24.06.2026 08:58Поміняти 4к на фуллХд
делал так? как тебе?
оно не так работает, тебе нужно через custom resolution utility(CRU) попробовать но там тоже ограничения
Vladys77
Member

Сообщение

kabostebeztak: 24.06.2026 13:11
Vladys77: 24.06.2026 12:32 Відправлено через 3 хвилини 38 секунд:


Дехто все життя в контру грає. Але ця людина повний нуль для ігрової індустрії, бо він лише одну гру за все життя і купив.
Але не для виробників периферії! "Змагальні" гравці маму продадуть за зниження затримки будь-чого на 0.000000000001%
І що там за переферія? Механічна клавіатура та ігрова миша? Ще монітор на 1000 Гц.

На розробку ігор це ніяк не впливає.
Звісно Ґабену внутрішньо ігрові транзакції допомагають яхту утримувати. А багато ігрових студій закривають та звільняють працівників.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

fhntv_smart: 24.06.2026 16:10 Комфорт я маю на увазі в летенсі керування та відсутність мікро-фризів... суб'єктивний парамерт, просто відчуваю що з керуванням щось не те.
ну, наприклад як з фреймгеном.
Может 8gb відео мало для 4К?
DLSS не впливає на latency, це не frame gen.
тобто, якщо кількість кадрів влаштовує, то латенси буде такий самий як і без DLSS при тій самій кількості кадрів
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

dead_rat: 24.06.2026 09:57фуллХд фільми на 4к телеку - прекрасно
там апскейл встроенный
у меня тоже так было с 4К телеком, только картинка ФХД апскейленная до 4К в телевизоре отличается от нативной 4К - это я компу подключал и баловался, но отличается т ольько если знаешь что оно отличается :laugh: :laugh:
walkman3000: 24.06.2026 17:19нужно через custom resolution utility
эээ
непонятно
1080р через утилиту вместо настроек в винде, чтобы что?
ты запутал меня
fhntv_smart: 24.06.2026 16:10просто відчуваю що з керуванням щось не те
вот и у меня так, только железо помощней - иногда DLSS само включается в играх после моих балований с настройками и я это сразу просекай, ига как-то неиграется, всё не то и всё не так, а потом как выставлю вс в натив, как упадет ФПС, и норм сразу играется :super: :super: :super:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Melki
dlaa fg 2x топчик, якщо є хоч навтивних 50фпс в не швидких і 60 в швидких іграх) але 4К таких радощів не розділяє :weep:
Ответить