Знайдено потенційну причину проблем з 12V‑2×6 на топових відеокартах GeForce RTX. Перехідник з часом висовується з роз'єму

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

При щільному підключенні жовтий наконечник не видно. Але один із користувачів виявив, що через деякий час його перехідник трохи виліз із роз’єму, що було видно по жовтій смузі
На сколько миллиметров он вылез и привело ли это хоть к одному оплавлению? Какое состояние защёлки? Где фото состояния пластика со всех сторон?
Смотреть фотки в затемнённой сцене с синей подсветкой чтобы что-то понять про миллиметры - сюр. Там ничего не понятно, такое впечатление что цель это насобирать лайков.

Любая новость о разъеме приводит лишь хейту от хейтеров, и никак не связана с реальным объективным расследованием. Слепой хейт порождает дальнейший хейт, как например это сейчас с ИИ в виде моделей, типа хайпово их ругать, челы делают вид что что-то понимают.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 13:34Враховуючи що окрім хуанга ніхто їх масово нікуди не суне
Якщо це роз'єм Хуанга, що він робить на АМД картах?
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 13:51 Якщо це роз'єм Хуанга, що він робить на АМД картах?
Ажжжж у 2-х моделях, 2х вендорів, а мова була про масово ;)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 23.02.2026 14:02Ажжжж у 2-х моделях, 2х вендорів, а мова була про масово
Яка різниця скільки, є факт що "роз'єм Хуанга" чомусь стоїть на картках конкурента.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 23.02.2026 12:51Відповідь Гугл ШІ бота
Могу ещё у кота своего спросить. Достоверность будет примерно та же. Все известные случаи были на старых БП.
hohlid19
Member

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 13:16 Про роз'єм можна безкінечно сперечатись, але те, що практично усі випадки плавлення пов'язані із перехідником саме за себе говорить. Усе, що споживає більше 400 Вт підключати через кальмар категорично не рекомендується.
А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин? :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 13:51Якщо це роз'єм Хуанга, що він робить на АМД картах?
Нічого він не робить на картах амд. На рефах амд цього роз'єму немає. На нерефах з чого б амд забороняти новий роз'єм якщо його протягнули аж через PCI-SIG?
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

erkins007: 23.02.2026 14:21
Аціо: 23.02.2026 12:51Відповідь Гугл ШІ бота
Могу ещё у кота своего спросить. Достоверность будет примерно та же. Все известные случаи были на старых БП.
Даремно ви так о котиках, бували випадки коли котик засинав на клавіатурі, під час відчиненого тесту IQ і набирав балів на рівні людини з вищою освітою.

hohlid19: 23.02.2026 14:30
kairo: 23.02.2026 13:16 Про роз'єм можна безкінечно сперечатись, але те, що практично усі випадки плавлення пов'язані із перехідником саме за себе говорить. Усе, що споживає більше 400 Вт підключати через кальмар категорично не рекомендується.
А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин? :-/
Ризиком зайвої ланки на шляху току, зайвий відсоток вірогідності.
Так що навіть модульні БЖ це насправді для живлення мінус, хоч там і мізерна на невдачу раптовість.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До речі, я тут згадав, що саб-д бувають же і силовими, а не тільки сигнальними.
https://www.molex.com/content/dam/molex ... pdf?inline
40 ампер на контакт. 80 на роз'єм. Або 960 ват. Бувають і на більше контактів, на 8, майже 2 кіловати. Легко прикручуються, легко знімаються. Жодних головняків. Але це не наш шлях, нам треба якесь криве гівно. :up:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

hohlid19: 23.02.2026 14:30А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин?
Якщо майже усі випадки пов'язані із кальмаром, то логічно зменшити ризики для себе і використати нормальний кабель від нормального БЖ.

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Scoffer: 23.02.2026 14:42Нічого він не робить на картах амд. На рефах амд цього роз'єму немає. На нерефах з чого б амд забороняти новий роз'єм якщо його протягнули аж через PCI-SIG?
А нерефи, це вже не карти АМД? Якщо це роз'єм Хуанга, чому його ставлять на червоні карти?
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Дуже важко уявляю як теплове розширення піднімає гак, який фіксує з'єднання. Спробуйте не натискаючи, щоб розблокувати його, витягти конектор. Це близько до не реальності. А ще, як я вже писав, на фото не перехідник, а кабель безпосередньо від БП
Востаннє редагувалось 23.02.2026 15:16 користувачем Afit, всього редагувалось 1 раз.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 14:17 Яка різниця скільки, є факт що "роз'єм Хуанга" чомусь стоїть на картках конкурента.
Велика, але старайся ще.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 15:13А нерефи, це вже не карти АМД?
Нерефи це нерефи. АМД не має до них жодного стосунку. Асус оно взагалі якийсь свій пропрієтарний роз'єм зі сторони плати прикручує і нічо.

Відправлено через 30 секунд:
kairo: 23.02.2026 15:13чому його ставлять на червоні карти?
Тому що тупі
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 23.02.2026 15:15Велика, але старайся ще.
Ну так, давай. Поясни свою позицію.

Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
Scoffer: 23.02.2026 15:16Нерефи це нерефи. АМД не має до них жодного стосунку.
Не смішіть. Чіпмейкер має величезний вплив на вендорів з очевидних причин. Наївно вважати, що вони щось там без дозволу АМД чи Нвідії можуть робити.

Відправлено через 50 секунд:
Scoffer: 23.02.2026 15:16Тому що тупі
Або просто порахували, що замінити декілька поплавлених роз'ємів по гарантії буде їм вартувати три копійки.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 15:22 Ну так, давай. Поясни свою позицію.
Важкий випадок. Є вибір(АМД) і нема вибору(жупан). Може тепер докумекаєш.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 23.02.2026 15:28Важкий випадок. Є вибір(АМД) і нема вибору(жупан). Може тепер докумекаєш.
А тепер спробуй з'єднати свій набір слів із моїми повідомленнями, що роз'єм розробив PCI-SIG.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 15:22
Не смішіть. Чіпмейкер має величезний вплив на вендорів з очевидних причин. Наївно вважати, що вони щось там без дозволу АМД чи Нвідії можуть робити.
Чіпмейкер має рівно такий вплив як зазначено у домовленостях, тут АМД більш лояльна от і все.
Нвідія взагалі до недавно цілими комплектами продавала свої ГП де і пам'ять у комплекті.

А от наприклад знижувати частоту пам'яті на 9ххх відеокартах АМД навідріз заборонила, навіть блокувала працю зі старим софтом.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Аціо: 23.02.2026 15:34Чіпмейкер має рівно такий вплив як зазначено у домовленостях, тут АМД більш лояльна от і все.
Ви читали ті домовленності?))
Ararat
Member

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2026 15:06 До речі, я тут згадав, що саб-д бувають же і силовими, а не тільки сигнальними.
https://www.molex.com/content/dam/molex ... pdf?inline
40 ампер на контакт. 80 на роз'єм. Або 960 ват. Бувають і на більше контактів, на 8, майже 2 кіловати. Легко прикручуються, легко знімаються. Жодних головняків. Але це не наш шлях, нам треба якесь криве гівно. :up:
Во первых нужно в 2 раза больше контактов, нужны плюсы и минусы.
Во вторых 40а контакты будут либо под 12+ авг, что сложно уложить в корпусе либо под пайку. Пайка дорого и долго, хуангу так не хватит на новую куртку.
Но направление мыслей правильное. :idea:
Востаннє редагувалось 23.02.2026 15:39 користувачем Ararat, всього редагувалось 1 раз.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.02.2026 15:29 А тепер спробуй з'єднати свій набір слів із моїми повідомленнями, що роз'єм розробив PCI-SIG.
Повертайся, коли щось придумаєш. Незарах.
Відповісти