Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-BE19000. Вибір справжнього ентузіаста

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
night_hawk
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Огляд шикарний, дуже деталізований, перед покупкою таке буде дуже корисно глянути.

Проте сам апарат трохи не виправдовує ціну, той же ASUS GT-AXE16000 коштував на ~6 тисяч менше (а зараз можна знайти за ціною і до 20к) і мав аж чотири діапазони Wi-Fi (тут лише три), а по начинці +/- те ж саме що й тут, оперативи і тут і там 2 гіга ддр4 наприклад.
(Хоча з огляду на подорожчання всього зараз це просто мабуть така інфляція пішла)
master
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

night_hawk: 29.01.2026 16:33 Огляд шикарний, дуже деталізований, перед покупкою таке буде дуже корисно глянути.

Проте сам апарат трохи не виправдовує ціну, той же ASUS GT-AXE16000 коштував на ~6 тисяч менше (а зараз можна знайти за ціною і до 20к) і мав аж чотири діапазони Wi-Fi (тут лише три), а по начинці +/- те ж саме що й тут, оперативи і тут і там 2 гіга ддр4 наприклад.
(Хоча з огляду на подорожчання всього зараз це просто мабуть така інфляція пішла)
Насправді, є ROG Rapture GT-BE98, там як раз 4 діапазони: 2,4 ГГц + 5 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц і коштує він 30 269 грн - на 370 грн дорожче за ROG Rapture GT-BE19000...
xIIImaL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах ! :gigi:
night_hawk
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

xIIImaL: 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах ! :gigi:
Якщо там така ж база як у попередніх "павучків" такого типу, то десь 15Вт мінімум, для автономності таке собі буде
master
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

xIIImaL: 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах ! :gigi:
А шо заважає подивитися в огляді? Від 15 Вт до 30 Вт. 30 Вт - це коли інтенсивно шось ганяти по downlink. Але навіть за таких умов середне споживання буде ближче до 15 Вт/год. Хоча, так, це не варіант для живлення від павербанка з кабелем USB.

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
night_hawk: 29.01.2026 22:41
xIIImaL: 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах ! :gigi:
Якщо там така ж база як у попередніх "павучків" такого типу, то десь 15Вт мінімум, для автономності таке собі буде
Така, тільки з тактовою частотю на 30% вищою і порти мультигігабітні нормально так споживають
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Потужно, але таку пічку в умовах частої роботи роутеру від Екофлоу або повербанку тримати сенсу нема, не ті часи, навіть якщо бабло не жме карман))) :spy:
А ще не повісити на стінку у коридорі, а треба обов'язково тягнути до якогось столу або полиці кабель та роутер,
IvanCh
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

за таку ціну і без sfp

і поруч дивитися на ону термінал :lol: :lol: :lol: :lol:
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

IvanCh: 30.01.2026 19:30 за таку ціну і без sfp

і поруч дивитися на ону термінал :lol: :lol: :lol: :lol:
Сучасна хата, оптика на вході, поставив собі там, у шафі, й взагалі не дивишся :rotate:

З такими швидкостями вимоги до кабелів виростають у рази. Чи кожен власник буде ковиряти стіни? Та не кожен. Ото й виходить, що дійсно для ентузіастів, котрі можуть ті кабеля чи оптику просто по полу кинути - байдуже. ONU поряд їх точно не засмутить.
Dilfin
Member

Сообщение

Ekz0rcyst: 28.01.2026 19:03 За огляд дякую. А сабж, з якого боку не дивись, а дуже погано. Починаючи від розміру та зовнішнього вигляду, закінчуючи "залізякою", функціоналом і цінником. Де в цьому зламку бодай щось що буде спонукати до купівлі?
Тихенько, не паліть кантору, маркетолухи ж так старались.)
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 28.01.2026 13:06 Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
erkins007: 28.01.2026 17:49 Блогеры-стримеры и просто ребята у которых деньги бесконечные.
Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшку :insane:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 02.02.2026 01:45Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшку
Ваш циско обычному пользователю не нужен от слова совсем. Эта шляпа за 30к не нужна тоже. Циско будут покупать технари, это будут покупать всякие мажоры, вот и все
master
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

erkins007: 02.02.2026 02:52
Ektalion: 02.02.2026 01:45Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшку
Ваш циско обычному пользователю не нужен от слова совсем. Эта шляпа за 30к не нужна тоже. Циско будут покупать технари, это будут покупать всякие мажоры, вот и все
А цей "капелюх" не потрібен кому - це ви про "звичайних користувачів"? Бо їм треба те, що напарить продаван в Комфі, а тим хто читає огляди та обирає свідомо - там вже є варіанти
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Это ещё не самый топовый из одиночных роутеров у асус, топовый и самый дорогой это ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI у которого оперативы 4+4ГБ а постоянной 32+16ГБ (против всего 256МБ у версии с обзора) https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about, но и цена существенно дороже чем у и так недешевого визави из обзора хотя в остальном это почти одинаковые роутеры.
master
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Melofon: 05.02.2026 20:12 Это ещё не самый топовый из одиночных роутеров у асус, топовый и самый дорогой это ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI у которого оперативы 4+4ГБ а постоянной 32+16ГБ (против всего 256МБ у версии с обзора) https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about, но и цена существенно дороже чем у и так недешевого визави из обзора хотя в остальном это почти одинаковые роутеры.
Ну в GT-BE19000AI прям багато цікавого,там docker завезли, це прям те, що просили тут.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

IvanCh: 30.01.2026 19:30за таку ціну і без sfp

і поруч дивитися на ону термінал :lol: :lol: :lol: :lol:
Враховуючи, що більшість провайдерів працює лише з власними терміналами, на нього доведеться дивитися і з сфп. :lol:
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

master

Я же говорю что это настоящий топчик, но просят слишком много, как и за этот предтоп из обзора, нитуда нисюда и 30к :facepalm:
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Вибір справжнього ентузіаста - зібрати роутер самотужки. Nuff said.
Target2
Junior

Сообщение

Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки. :shuffle: :super:
Target2
Junior

Сообщение

Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки. :shuffle: :super:
Target2
Junior

Сообщение

Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки. :shuffle: :super:
Ответить