Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-BE19000. Вибір справжнього ентузіаста
-
night_hawk
Junior
- Откуда: Львів
Огляд шикарний, дуже деталізований, перед покупкою таке буде дуже корисно глянути.
Проте сам апарат трохи не виправдовує ціну, той же ASUS GT-AXE16000 коштував на ~6 тисяч менше (а зараз можна знайти за ціною і до 20к) і мав аж чотири діапазони Wi-Fi (тут лише три), а по начинці +/- те ж саме що й тут, оперативи і тут і там 2 гіга ддр4 наприклад.
(Хоча з огляду на подорожчання всього зараз це просто мабуть така інфляція пішла)
Проте сам апарат трохи не виправдовує ціну, той же ASUS GT-AXE16000 коштував на ~6 тисяч менше (а зараз можна знайти за ціною і до 20к) і мав аж чотири діапазони Wi-Fi (тут лише три), а по начинці +/- те ж саме що й тут, оперативи і тут і там 2 гіга ддр4 наприклад.
(Хоча з огляду на подорожчання всього зараз це просто мабуть така інфляція пішла)
-
master
Member
- Откуда: Киев
Насправді, є ROG Rapture GT-BE98, там як раз 4 діапазони: 2,4 ГГц + 5 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц і коштує він 30 269 грн - на 370 грн дорожче за ROG Rapture GT-BE19000...night_hawk: ↑ 29.01.2026 16:33 Огляд шикарний, дуже деталізований, перед покупкою таке буде дуже корисно глянути.
Проте сам апарат трохи не виправдовує ціну, той же ASUS GT-AXE16000 коштував на ~6 тисяч менше (а зараз можна знайти за ціною і до 20к) і мав аж чотири діапазони Wi-Fi (тут лише три), а по начинці +/- те ж саме що й тут, оперативи і тут і там 2 гіга ддр4 наприклад.
(Хоча з огляду на подорожчання всього зараз це просто мабуть така інфляція пішла)
-
xIIImaL
Member
- Откуда: Украина
Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах ! 
-
night_hawk
Junior
- Откуда: Львів
Якщо там така ж база як у попередніх "павучків" такого типу, то десь 15Вт мінімум, для автономності таке собі будеxIIImaL: ↑ 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах !![]()
-
master
Member
- Откуда: Киев
А шо заважає подивитися в огляді? Від 15 Вт до 30 Вт. 30 Вт - це коли інтенсивно шось ганяти по downlink. Але навіть за таких умов середне споживання буде ближче до 15 Вт/год. Хоча, так, це не варіант для живлення від павербанка з кабелем USB.xIIImaL: ↑ 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах !![]()
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Така, тільки з тактовою частотю на 30% вищою і порти мультигігабітні нормально так споживаютьnight_hawk: ↑ 29.01.2026 22:41Якщо там така ж база як у попередніх "павучків" такого типу, то десь 15Вт мінімум, для автономності таке собі будеxIIImaL: ↑ 29.01.2026 20:46 Боюсь только подумать , сколько оно жрет с розетки . ̶П̶о̶л̶ ̶ц̶а̶р̶с̶т̶в̶а̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶н̶я̶!̶ -Пол екофлоу чтобы сидеть в инторнетах !![]()
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Потужно, але таку пічку в умовах частої роботи роутеру від Екофлоу або повербанку тримати сенсу нема, не ті часи, навіть якщо бабло не жме карман))) 
А ще не повісити на стінку у коридорі, а треба обов'язково тягнути до якогось столу або полиці кабель та роутер,
А ще не повісити на стінку у коридорі, а треба обов'язково тягнути до якогось столу або полиці кабель та роутер,
-
IvanCh
Member
- Откуда: Київ
за таку ціну і без sfp
і поруч дивитися на ону термінал

і поруч дивитися на ону термінал
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Сучасна хата, оптика на вході, поставив собі там, у шафі, й взагалі не дивишся
З такими швидкостями вимоги до кабелів виростають у рази. Чи кожен власник буде ковиряти стіни? Та не кожен. Ото й виходить, що дійсно для ентузіастів, котрі можуть ті кабеля чи оптику просто по полу кинути - байдуже. ONU поряд їх точно не засмутить.
-
Dilfin
Member
Тихенько, не паліть кантору, маркетолухи ж так старались.)Ekz0rcyst: ↑ 28.01.2026 19:03 За огляд дякую. А сабж, з якого боку не дивись, а дуже погано. Починаючи від розміру та зовнішнього вигляду, закінчуючи "залізякою", функціоналом і цінником. Де в цьому зламку бодай щось що буде спонукати до купівлі?
-
Ektalion
Member
yariksom: ↑ 28.01.2026 13:06 Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшкуerkins007: ↑ 28.01.2026 17:49 Блогеры-стримеры и просто ребята у которых деньги бесконечные.
-
erkins007
Member
Ваш циско обычному пользователю не нужен от слова совсем. Эта шляпа за 30к не нужна тоже. Циско будут покупать технари, это будут покупать всякие мажоры, вот и всеEktalion: ↑ 02.02.2026 01:45Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшку
-
master
Member
- Откуда: Киев
А цей "капелюх" не потрібен кому - це ви про "звичайних користувачів"? Бо їм треба те, що напарить продаван в Комфі, а тим хто читає огляди та обирає свідомо - там вже є варіантиerkins007: ↑ 02.02.2026 02:52Ваш циско обычному пользователю не нужен от слова совсем. Эта шляпа за 30к не нужна тоже. Циско будут покупать технари, это будут покупать всякие мажоры, вот и всеEktalion: ↑ 02.02.2026 01:45Ні, він купить умовний Циско, а не цю іграшку
-
Melofon
Member
- Откуда: Николаев
Это ещё не самый топовый из одиночных роутеров у асус, топовый и самый дорогой это ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI у которого оперативы 4+4ГБ а постоянной 32+16ГБ (против всего 256МБ у версии с обзора) https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about, но и цена существенно дороже чем у и так недешевого визави из обзора хотя в остальном это почти одинаковые роутеры.
-
master
Member
- Откуда: Киев
Ну в GT-BE19000AI прям багато цікавого,там docker завезли, це прям те, що просили тут.Melofon: ↑ 05.02.2026 20:12 Это ещё не самый топовый из одиночных роутеров у асус, топовый и самый дорогой это ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI у которого оперативы 4+4ГБ а постоянной 32+16ГБ (против всего 256МБ у версии с обзора) https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about, но и цена существенно дороже чем у и так недешевого визави из обзора хотя в остальном это почти одинаковые роутеры.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Враховуючи, що більшість провайдерів працює лише з власними терміналами, на нього доведеться дивитися і з сфп.
-
Melofon
Member
- Откуда: Николаев
master
Я же говорю что это настоящий топчик, но просят слишком много, как и за этот предтоп из обзора, нитуда нисюда и 30к
Я же говорю что это настоящий топчик, но просят слишком много, как и за этот предтоп из обзора, нитуда нисюда и 30к
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
Вибір справжнього ентузіаста - зібрати роутер самотужки. Nuff said.
-
Target2
Junior
Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки.

-
Target2
Junior
Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки.

-
Target2
Junior
Батьки купили 2 шт. Встановлені у крайніх віддалених кімнатах будинку. В центрі будинку сигнал майже максимальні позначки.
