Ну и как ты на своей блуетти поиграешь когда система жрет 550 ватт вся с розетки , час поиграешь и сидишь ждешь когда зарядиться ?Draqoon: ↑ 23.01.2026 14:52 Та воно тільки у 2028 буде грабельним
Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:З фронту притягнув свою "блюєтті" і взагалі пофіг, а батькам купив ще в 2024 бо зрозуміло що так і будуть бомбити електрику, тому все нормDobivatel: ↑ 23.01.2026 14:36 Питання ігор і апгрейду копма не стоїть коли світло дають 2 годин вдень і 3 години вночі.![]()
![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
Найочікуваніші ігри 2026 року
-
VirusikZloy
Member
-
Draqoon
Member
- Откуда: КиyB
У мене система стільки не жре, я потім на свіч переходжу.VirusikZloy: ↑ 25.01.2026 13:38Ну и как ты на своей блуетти поиграешь когда система жрет 550 ватт вся с розетки , час поиграешь и сидишь ждешь когда зарядиться ?Draqoon: ↑ 23.01.2026 14:52 Та воно тільки у 2028 буде грабельним
Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
З фронту притягнув свою "блюєтті" і взагалі пофіг, а батькам купив ще в 2024 бо зрозуміло що так і будуть бомбити електрику, тому все норм![]()
![]()
![]()
![]()
-
pelia
Member
З Алікс було не так, Габен не робив її ексклюзивом індекса, ти міг пограти з будь-якою гарнітурою.Rex: ↑ 23.01.2026 19:44 waryag
Тут може бути розрахунок з протилежного боку - "хочете пограти в ХЛ3 = купуйте нашу залізяку".
Схожа ситуація була з Алекс і Індексом.
Хоча я не вірю, що Валв на це підуть
Ексклюзива для хл3 не буде (якщо гра взагалі вийде), однак не слід виключати можливості що буде тимчасовий ексклюзив, типу власникам коробки гра буде доступна на тиждень раніше
-
zaqik
Member
- Откуда: Душниличі
Ничего интересного. А получеловек-полувампир в моём понимании это что-то вроде получеловек-полуоборотень или получеловек-получеловек-паук
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
Уфф, р5 7600... мда, мені з моїм 3600 буде не солодко.starinfo: ↑ 22.01.2026 15:25ну на сторінці в стімі такЕвгений King: ↑ 22.01.2026 13:49
Подивимось подивимось.
На заборі теж часто і багато чого пишуть.
Бо раніше треба було 12Гб врам і 32Гб озу, з такими вимогами гра фейлане)
МІНІМАЛЬНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 9500, AMD RYZEN 5 3500
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GFORCE GTX 1660, AMD RX 5700, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
РЕКОМЕНДОВАНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 13500, AMD RYZEN 5 7600
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI, AMD RX 6700 XT, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
там не знаю як буде в реальності
-
starinfo
Member
в мінімалках р5 3500kabostebeztak: ↑ 09.02.2026 12:58Уфф, р5 7600... мда, мені з моїм 3600 буде не солодко.starinfo: ↑ 22.01.2026 15:25
ну на сторінці в стімі так
МІНІМАЛЬНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 9500, AMD RYZEN 5 3500
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GFORCE GTX 1660, AMD RX 5700, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
РЕКОМЕНДОВАНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 13500, AMD RYZEN 5 7600
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI, AMD RX 6700 XT, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
там не знаю як буде в реальності
тому все має бути норм)