Новини
Останні статті і огляди
Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
-
Diablique
Member
- Звідки: Одеса
stoned
Ну це була б не батла, дійсно іноді це забавно, взрив, усе летить і моделька якась попереду усього летить, в мене ще на драбині підлітав.
Ну це була б не батла, дійсно іноді це забавно, взрив, усе летить і моделька якась попереду усього летить, в мене ще на драбині підлітав.
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Я на релизе первые часов 40 играл на Ультрах, как карты уже врезались в память и привык к графону, сбросил все на минималки, кроме текстур/геометрии/сглаживания и как то и не заметил перехода этого, зато комп перестал 800вт с розетки жрать
Правда пришлось FPS подлочить, а то проц начал выжирать 200вт как FPS переваливал за 250. Игра конечно отлично оптимизирована.
-
MessiaH
Member
Значит процессор не вытягивает, видяха всегда должна на 99% быть загружена для максимальной отдачиproos: ↑ 17.10.2025 14:45Видик нагружен макс до 90%.
-
Mozdev
Member
І це дійсно так, на мінімалках в FHD GTX 1060 видає 30 -45 fps у нативі, з FSR3 45-65 fps.Игра конечно отлично оптимизирована.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
MessiaH
Лок на 60 фпс. Я же написал что разрешение фулхд)
Лок на 60 фпс. Я же написал что разрешение фулхд)
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
-
Enjthesilence
Member
при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів. (особливо онлайн)MessiaH: ↑ 18.10.2025 09:58Значит процессор не вытягивает, видяха всегда должна на 99% быть загружена для максимальной отдачиproos: ↑ 17.10.2025 14:45Видик нагружен макс до 90%.
-
Martix
Member
- Звідки: из прошлого...
Ещё нет, но лечится элементарно, переводом текстур на ультра вместо оверкилл или выключением dala/dlss. Странно это все, но работает. Больше смущает не это, а то что 5600х является ограничивающим фактором, посадки если и бывают, то по его вине. Вторая игра после сталкера, где его не хватаетNikoliasik_Zeus: ↑ 17.10.2025 14:28Утечку памяти на видике починили или еще нет?
-
MessiaH
Member
абсолютный бред, чем больше ката нагружена, тем больше фпс и меньше время подготовки каждого кадра, а отсюда большая плавность игрового процессаEnjthesilence: ↑ 18.10.2025 16:12при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів.
Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
поставь к этому камню нормальную видеокарту и увидишь, что его везде не будет хвататьMartix: ↑ 19.10.2025 00:57 Больше смущает не это, а то что 5600х является ограничивающим фактором, посадки если и бывают, то по его вине. Вторая игра после сталкера, где его не хватает
-
Enjthesilence
Member
абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі, в тебе інтернет як мінімум є, а як максимум монітор і мишка перед носом, все це можливо затестити за 5 хв. 220 фпс з 99% - гірші за 200 фпс з 90% - через іпнут латенсі, який виникає через чергу кадрів. у другому випадку відгук керування буде суттєво приємніший. почитай, що таке "frame queue & render latency". звичайно для сінглових, повільних ігор, це не критично, але якщо мова йде за онлайн шутери, тут вже інпут латенсі грає сильну роль, якщо ти не краб звичайно подпівасний.MessiaH: ↑ 19.10.2025 08:49абсолютный бред, чем больше ката нагружена, тем больше фпс и меньше время подготовки каждого кадра, а отсюда большая плавность игрового процессаEnjthesilence: ↑ 18.10.2025 16:12при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів.
-
DSxxx
Junior
- Звідки: RU/UA/EU
колись і я так думав як він, поки не зтикнувся з цим сам - відяха не розкривалась з слабим процом, фпс впав порінянно зі старою картою. Вінда навіть лагала, бо проц зайнятий відяхою був.абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі
-
Enjthesilence
Member
ботлнек може бути як з цп так і з гп, я лише кажу, що коли гпу кочегарить в 99% - це і є ботлнек зі сторони відеокарти, зростає інпут латенсі і краще локнути фпс хоча б до навантаження гпу у 95%, так різниця у фреймрейті буне мінімальною, а от відгук керування під час гри значно покращиться і це прям перевірити можна за декілька секунд в грі де є лок фпс.DSxxx: ↑ 19.10.2025 14:02колись і я так думав як він, поки не зтикнувся з цим сам - відяха не розкривалась з слабим процом, фпс впав порінянно зі старою картою. Вінда навіть лагала, бо проц зайнятий відяхою був.абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі
зрозуміло, що в cpu важки іграх, коли карта працює на 60-70% є сенс оновити цп, про це ніхто не сперечається.
-
bez5dva
Member
- Звідки: Харьков
вместо длаа лучше использовать DLSS 77% в нвидиа апп.proos: ↑ 17.10.2025 14:45 На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
Отправлено спустя 8 минут 48 секунд:
фпс в игре очень сильно зависит от карты.
даже в одном и том же режиме конквест на одной карте у меня 200+, а на другой может быть просад ниже 100.
-
Smilodonius
Junior
- Звідки: Харьков
"Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій"
Игра 2008 года Бэд компани. Какое нафиг новое поколение... Журналистам занесли щедро в этот раз. BF3 и Бэд компани были по настоящему прорывными.
Игра 2008 года Бэд компани. Какое нафиг новое поколение... Журналистам занесли щедро в этот раз. BF3 и Бэд компани были по настоящему прорывными.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Хто чекає безкоштовну королівську битву?
-
FarCry
Member
bez5dva
На данный момент DLSS в жопу забагован. На некоторых картах он начинает жутко "сыпаться", будто игра идёт в 720p и чересстрочном режиме.
Может патчами или новым драйвером поправят, а пока пользуюсь DLAA.
На данный момент DLSS в жопу забагован. На некоторых картах он начинает жутко "сыпаться", будто игра идёт в 720p и чересстрочном режиме.
Может патчами или новым драйвером поправят, а пока пользуюсь DLAA.
-
Enjthesilence
Member
-
Джон_Иваныч
Member
- Звідки: Харків
Ну тут або "проривні графічні технології", або високий фпс. В часи бф3 флагманьскі відеокарти і 60фпс на ультра не досягали.Smilodonius: ↑ 21.10.2025 16:40 "Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій"
Игра 2008 года Бэд компани. Какое нафиг новое поколение... Журналистам занесли щедро в этот раз. BF3 и Бэд компани были по настоящему прорывными.
- спойлер
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Enjthesilence
Хлопці з Тернополя не зрозуміють "східняцьке бидло".
Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Джон_Иваныч
намагались вразити картинкою і можливостями. Зараз трошки інші часи, плюс у 5080/5090 не 1.5 гб врами, є де розгулятись вайб-кодерам.
Хлопці з Тернополя не зрозуміють "східняцьке бидло".
Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Джон_Иваныч
намагались вразити картинкою і можливостями. Зараз трошки інші часи, плюс у 5080/5090 не 1.5 гб врами, є де розгулятись вайб-кодерам.
-
Enjthesilence
Member