Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

stoned
Ну це була б не батла, дійсно іноді це забавно, взрив, усе летить і моделька якась попереду усього летить, в мене ще на драбині підлітав.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я на релизе первые часов 40 играл на Ультрах, как карты уже врезались в память и привык к графону, сбросил все на минималки, кроме текстур/геометрии/сглаживания и как то и не заметил перехода этого, зато комп перестал 800вт с розетки жрать :laugh: Правда пришлось FPS подлочить, а то проц начал выжирать 200вт как FPS переваливал за 250. Игра конечно отлично оптимизирована.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

proos: 17.10.2025 14:45Видик нагружен макс до 90%.
Значит процессор не вытягивает, видяха всегда должна на 99% быть загружена для максимальной отдачи
Mozdev
Member

Повідомлення

Игра конечно отлично оптимизирована.
І це дійсно так, на мінімалках в FHD GTX 1060 видає 30 -45 fps у нативі, з FSR3 45-65 fps.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

MessiaH
Лок на 60 фпс. Я же написал что разрешение фулхд)
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення


:D
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 18.10.2025 09:58
proos: 17.10.2025 14:45Видик нагружен макс до 90%.
Значит процессор не вытягивает, видяха всегда должна на 99% быть загружена для максимальной отдачи
при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів. (особливо онлайн)
Martix
Member
Звідки: из прошлого...

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 17.10.2025 14:28Утечку памяти на видике починили или еще нет?
Ещё нет, но лечится элементарно, переводом текстур на ультра вместо оверкилл или выключением dala/dlss. Странно это все, но работает. Больше смущает не это, а то что 5600х является ограничивающим фактором, посадки если и бывают, то по его вине. Вторая игра после сталкера, где его не хватает :-/ Везде как я понимаю тесты ГПУ в кампании, а там совсем другая картина. Онлайн 5600 хватает, но впритык совсем. С TAA в 2к 3080 12гб справляется на ура, в районе 80фпс в среднем, с DLAA перевел текстуры на ультра и полет нормальный. Думал нехватает памяти, но график загрузки ОЗУ и врам фиксируют утечку, у кого 16гб врам жалуются на то же самое. Ждём фикс
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 18.10.2025 16:12при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів.
абсолютный бред, чем больше ката нагружена, тем больше фпс и меньше время подготовки каждого кадра, а отсюда большая плавность игрового процесса

Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Martix: 19.10.2025 00:57 Больше смущает не это, а то что 5600х является ограничивающим фактором, посадки если и бывают, то по его вине. Вторая игра после сталкера, где его не хватает
поставь к этому камню нормальную видеокарту и увидишь, что его везде не будет хватать
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 19.10.2025 08:49
Enjthesilence: 18.10.2025 16:12при 99% навантаженні на гпу рендер і пс латенсі дуже зростає, через чергу кадрів для гпу, яка не встигає їх обробляти. 90-95% - оптимальне навантаження. Так 5-10 фпс менше, але набагато приємніший інпут латенсі, це база шутерів.
абсолютный бред, чем больше ката нагружена, тем больше фпс и меньше время подготовки каждого кадра, а отсюда большая плавность игрового процесса
абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі, в тебе інтернет як мінімум є, а як максимум монітор і мишка перед носом, все це можливо затестити за 5 хв. 220 фпс з 99% - гірші за 200 фпс з 90% - через іпнут латенсі, який виникає через чергу кадрів. у другому випадку відгук керування буде суттєво приємніший. почитай, що таке "frame queue & render latency". звичайно для сінглових, повільних ігор, це не критично, але якщо мова йде за онлайн шутери, тут вже інпут латенсі грає сильну роль, якщо ти не краб звичайно подпівасний.
DSxxx
Junior
Звідки: RU/UA/EU

Повідомлення

абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі
колись і я так думав як він, поки не зтикнувся з цим сам - відяха не розкривалась з слабим процом, фпс впав порінянно зі старою картою. Вінда навіть лагала, бо проц зайнятий відяхою був.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DSxxx: 19.10.2025 14:02
абсолютний "брэд" не розуміти, як працює черга кадрів і роботу тандема цп+гпу і писати таку маячню на "профільному" форумі
колись і я так думав як він, поки не зтикнувся з цим сам - відяха не розкривалась з слабим процом, фпс впав порінянно зі старою картою. Вінда навіть лагала, бо проц зайнятий відяхою був.
ботлнек може бути як з цп так і з гп, я лише кажу, що коли гпу кочегарить в 99% - це і є ботлнек зі сторони відеокарти, зростає інпут латенсі і краще локнути фпс хоча б до навантаження гпу у 95%, так різниця у фреймрейті буне мінімальною, а от відгук керування під час гри значно покращиться і це прям перевірити можна за декілька секунд в грі де є лок фпс.
зрозуміло, що в cpu важки іграх, коли карта працює на 60-70% є сенс оновити цп, про це ніхто не сперечається.
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

proos: 17.10.2025 14:45 На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
вместо длаа лучше использовать DLSS 77% в нвидиа апп.

Отправлено спустя 8 минут 48 секунд:
фпс в игре очень сильно зависит от карты.
даже в одном и том же режиме конквест на одной карте у меня 200+, а на другой может быть просад ниже 100.
Smilodonius
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

"Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій"

Игра 2008 года Бэд компани. Какое нафиг новое поколение... Журналистам занесли щедро в этот раз. BF3 и Бэд компани были по настоящему прорывными.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Хто чекає безкоштовну королівську битву?
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bez5dva
На данный момент DLSS в жопу забагован. На некоторых картах он начинает жутко "сыпаться", будто игра идёт в 720p и чересстрочном режиме.
Может патчами или новым драйвером поправят, а пока пользуюсь DLAA.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ставимо лайк, купляємо батлпас хлопчики. пинявий не зміг, а ЕА таки приєднала 4 регіони до рф :lol:
Вкладення
ea2.png
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Smilodonius: 21.10.2025 16:40 "Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій"

Игра 2008 года Бэд компани. Какое нафиг новое поколение... Журналистам занесли щедро в этот раз. BF3 и Бэд компани были по настоящему прорывными.
Ну тут або "проривні графічні технології", або високий фпс. В часи бф3 флагманьскі відеокарти і 60фпс на ультра не досягали.
спойлер
зображення_2025-10-22_222427775.png
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Enjthesilence
Хлопці з Тернополя не зрозуміють "східняцьке бидло".

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Джон_Иваныч
намагались вразити картинкою і можливостями. Зараз трошки інші часи, плюс у 5080/5090 не 1.5 гб врами, є де розгулятись вайб-кодерам.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ох як мене мінусили, коли я казав за клоунські скіни на 3му батлпасі, але ЕА додала їх вже у першому, ахаха.
Вкладення
IMG_4416.jpeg
IMG_4415.jpeg
IMG_4414.jpeg
Відповісти