Скажи хоть шо за танк? Може і не треба він за бони, недавно хтось вже плювався від недочіфтейна, лайно непотрібне і безкоштовно.The_Rusik: ↑ 20.12.2025 10:41 А есть ли способ как быстро на собирать 8к бон? Хочу танк взять, но играю мало, не хочется сутками фармить.
А так - грати. Багато насипали тільки старим аккам, дера тест і т.д. Якщо не помиляюся навіть двічи.