World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Hotspur: 18.12.2025 13:18
Pathfinder: 18.12.2025 09:00Так он коробку 9левела роздадуть усім.
то не прем наче
Та не принципово. Раніше вони жали і таке роздати. Я так розумію вони хочуть всіх перетягнути на хай левели, там не на економиш і більше будуть донатити. Всякі стоки 8/9 кактуси ще ті, теж голда треба.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 13:58Я так розумію вони хочуть всіх перетягнути на хай левели, там не на економиш і більше будуть донатити. Всякі стоки 8/9 кактуси ще ті, теж голда треба.
я зараз найбільше граю на 6 лвл :lol:
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 13:58Раніше вони жали і таке роздати
Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Grava: 18.12.2025 14:33Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.
так
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 13:58 Раніше вони жали і таке роздати.
Та просто гра вже далеко не така популярна, як це було колись. От і вигадують усіляке, аби повернути старих гравців і затягнути нових. Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shade: 18.12.2025 15:35Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
бабаха неграбільна фігня що та що та
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Hotspur: 18.12.2025 15:37
Shade: 18.12.2025 15:35Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
бабаха неграбільна фігня що та що та
Так вона насамперед для фану, а не щоб видавати якусь продуктивність в рандомі)
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Hotspur: 18.12.2025 15:37бабаха неграбільна фігня що та що та
Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
Shade: 18.12.2025 15:35Та просто гра вже далеко не така популярна, як це було колись. От і вигадують усіляке, аби повернути старих гравців і затягнути нових. Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
ВГ дуже багато повернули людей. Практично гра перезавантажилась. Це "вигадують усіляке" виявилось рятівним в усіх сенсах. х5 онлайну, не хухри-мухри.
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

lewerlin: 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
ну норм штука, тільки на ній і граю коли заходжу в танки :super:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
фош :shuffle:
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Hotspur: 18.12.2025 18:27
lewerlin: 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
фош :shuffle:
155? Так то бліда тінь того що був.
Grava: 18.12.2025 14:33
Pathfinder: 18.12.2025 13:58Раніше вони жали і таке роздати
Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.
ото івно паттон танк, то навіть не смішно. За брита шось не пригадую, може пропустив.
Ні, вони то і раніше шось таке давали, проте дуже рідко і зазвичай треба було ще покатать каністри. Т34 мабуть перша така ластівка. А тут прям пачка гілок, і одразу ще халявна 9ка. Судячи по виду, як танчик по акції гострі картузи.

Відправлено через 4 хвилини 12 секунд:
lewerlin: 18.12.2025 17:57 ВГ дуже багато повернули людей. Практично гра перезавантажилась. Це "вигадують усіляке" виявилось рятівним в усіх сенсах. х5 онлайну, не хухри-мухри.
Шо, прям Х5? Це скільки, 200-400 тис, як на сру сервері було?
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 19:00Шо, прям Х5? Це скільки, 200-400 тис, як на сру сервері було?
До WoT 2.0, Воршипс, лише по статі стіму(sic!), обганяв танки. Своїм типовим онлайном в 30-50к. Так що ті 200-400, що є наразі в WoT, то ніфіга собі, гра воскресла буквально.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 19:00ото івно паттон
Наче француз буде нормальний :)
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin
Ви хочете сказати що народ через Стім накупив акаунтів? Нащо вони їм?
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

VovaII: 18.12.2025 19:34Ви хочете сказати що народ через Стім накупив акаунтів? Нащо вони їм?
До WoT 2.0. Воршипс. Лише в Стімі. Переганяв танки по онлайну.
Наскільки в Танків все було погано.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 19:00155? Так то бліда тінь того що був.
звичайний

Відправлено через 51 секунду:
Pathfinder: 18.12.2025 19:00Судячи по виду, як танчик по акції гострі картузи.
чар мюрат. дуже специфічна штука, в мене він є

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
lewerlin: 18.12.2025 19:30До WoT 2.0, Воршипс, лише по статі стіму(sic!), обганяв танки. Своїм типовим онлайном в 30-50к. Так що ті 200-400, що є наразі в WoT, то ніфіга собі, гра воскресла буквально.
підтримую. в варшипс весь ЕС грає нормально так
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Grava: 18.12.2025 19:34
Pathfinder: 18.12.2025 19:00ото івно паттон
Наче француз буде нормальний :)
Ну подивимося.

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Hotspur: 18.12.2025 20:48
Pathfinder: 18.12.2025 19:00155? Так то бліда тінь того що був.
звичайний
Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
:mad: ці кляті імби елц 90 бз176 норм, а фоша комусь заважала зі своїм кривим барабаном. Тупа картопля.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 22:47Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.
все ок. рак вибігає, в нього стріляють. потім ти вибігаєш-барабан і ховатись. не кожен бій але 40% можна 2-3 барабана втулити :D
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Hotspur: 18.12.2025 22:54
Pathfinder: 18.12.2025 22:47Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.
все ок. рак вибігає, в нього стріляють. потім ти вибігаєш-барабан і ховатись. не кожен бій але 40% можна 2-3 барабана втулити :D
Ну, сумнівно. От на 155 там да, але ж стабілізація пушки, особливо після того нерфу :mad: Воно і зі старту можна було стабільно по 1 снаряду мазати чи в товсту броню лупити, а потім взагалі треш став.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 18.12.2025 23:03Ну, сумнівно.
секрет успіху - не лізти якщо танків більше ніж 2 :lol:
Ответить