Та не принципово. Раніше вони жали і таке роздати. Я так розумію вони хочуть всіх перетягнути на хай левели, там не на економиш і більше будуть донатити. Всякі стоки 8/9 кактуси ще ті, теж голда треба.Hotspur: ↑ 18.12.2025 13:18то не прем начеPathfinder: ↑ 18.12.2025 09:00Так он коробку 9левела роздадуть усім.
Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
-
Hotspur
Member
я зараз найбільше граю на 6 лвлPathfinder: ↑ 18.12.2025 13:58Я так розумію вони хочуть всіх перетягнути на хай левели, там не на економиш і більше будуть донатити. Всякі стоки 8/9 кактуси ще ті, теж голда треба.
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.Pathfinder: ↑ 18.12.2025 13:58Раніше вони жали і таке роздати
-
Hotspur
Member
такGrava: ↑ 18.12.2025 14:33Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Та просто гра вже далеко не така популярна, як це було колись. От і вигадують усіляке, аби повернути старих гравців і затягнути нових. Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.Pathfinder: ↑ 18.12.2025 13:58 Раніше вони жали і таке роздати.
-
Hotspur
Member
бабаха неграбільна фігня що та що таShade: ↑ 18.12.2025 15:35Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Так вона насамперед для фану, а не щоб видавати якусь продуктивність в рандомі)Hotspur: ↑ 18.12.2025 15:37бабаха неграбільна фігня що та що таShade: ↑ 18.12.2025 15:35Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.Hotspur: ↑ 18.12.2025 15:37бабаха неграбільна фігня що та що та
ВГ дуже багато повернули людей. Практично гра перезавантажилась. Це "вигадують усіляке" виявилось рятівним в усіх сенсах. х5 онлайну, не хухри-мухри.Shade: ↑ 18.12.2025 15:35Та просто гра вже далеко не така популярна, як це було колись. От і вигадують усіляке, аби повернути старих гравців і затягнути нових. Бабаха за бони - як ще один приклад цьому.
-
анти__бот
Member
- Звідки: Кропивницький
ну норм штука, тільки на ній і граю коли заходжу в танкиlewerlin: ↑ 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
-
Hotspur
Member
фошlewerlin: ↑ 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
155? Так то бліда тінь того що був.Hotspur: ↑ 18.12.2025 18:27фошlewerlin: ↑ 18.12.2025 17:57Бабахи - одні з небагатьох "харизматичних" танків, котрі ще лишились. Не чіпайте їх.![]()
ото івно паттон танк, то навіть не смішно. За брита шось не пригадую, може пропустив.Grava: ↑ 18.12.2025 14:33Та наче вже якогось паттона та британця ст 9лвл давали.Pathfinder: ↑ 18.12.2025 13:58Раніше вони жали і таке роздати
Ні, вони то і раніше шось таке давали, проте дуже рідко і зазвичай треба було ще покатать каністри. Т34 мабуть перша така ластівка. А тут прям пачка гілок, і одразу ще халявна 9ка. Судячи по виду, як танчик по акції гострі картузи.
Відправлено через 4 хвилини 12 секунд:
Шо, прям Х5? Це скільки, 200-400 тис, як на сру сервері було?lewerlin: ↑ 18.12.2025 17:57 ВГ дуже багато повернули людей. Практично гра перезавантажилась. Це "вигадують усіляке" виявилось рятівним в усіх сенсах. х5 онлайну, не хухри-мухри.
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
До WoT 2.0, Воршипс, лише по статі стіму(sic!), обганяв танки. Своїм типовим онлайном в 30-50к. Так що ті 200-400, що є наразі в WoT, то ніфіга собі, гра воскресла буквально.Pathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00Шо, прям Х5? Це скільки, 200-400 тис, як на сру сервері було?
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
Наче француз буде нормальнийPathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00ото івно паттон
-
VovaII
Member
lewerlin
Ви хочете сказати що народ через Стім накупив акаунтів? Нащо вони їм?
Ви хочете сказати що народ через Стім накупив акаунтів? Нащо вони їм?
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
До WoT 2.0. Воршипс. Лише в Стімі. Переганяв танки по онлайну.VovaII: ↑ 18.12.2025 19:34Ви хочете сказати що народ через Стім накупив акаунтів? Нащо вони їм?
Наскільки в Танків все було погано.
-
Hotspur
Member
звичайнийPathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00155? Так то бліда тінь того що був.
Відправлено через 51 секунду:
чар мюрат. дуже специфічна штука, в мене він єPathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00Судячи по виду, як танчик по акції гострі картузи.
Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
підтримую. в варшипс весь ЕС грає нормально такlewerlin: ↑ 18.12.2025 19:30До WoT 2.0, Воршипс, лише по статі стіму(sic!), обганяв танки. Своїм типовим онлайном в 30-50к. Так що ті 200-400, що є наразі в WoT, то ніфіга собі, гра воскресла буквально.
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Ну подивимося.Grava: ↑ 18.12.2025 19:34Наче француз буде нормальнийPathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00ото івно паттон![]()
Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.Hotspur: ↑ 18.12.2025 20:48звичайнийPathfinder: ↑ 18.12.2025 19:00155? Так то бліда тінь того що був.
Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
-
Hotspur
Member
все ок. рак вибігає, в нього стріляють. потім ти вибігаєш-барабан і ховатись. не кожен бій але 40% можна 2-3 барабана втулитиPathfinder: ↑ 18.12.2025 22:47Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Ну, сумнівно. От на 155 там да, але ж стабілізація пушки, особливо після того нерфуHotspur: ↑ 18.12.2025 22:54все ок. рак вибігає, в нього стріляють. потім ти вибігаєш-барабан і ховатись. не кожен бій але 40% можна 2-3 барабана втулитиPathfinder: ↑ 18.12.2025 22:47Так а де той барабан реалізувати ? Без башти і кутів вертикалки, тобі напхають усі як засвітишся. В ближньому теж не дуже. Часи 50-100 вже давним давно минули.![]()
-
Hotspur
Member
секрет успіху - не лізти якщо танків більше ніж 2Pathfinder: ↑ 18.12.2025 23:03Ну, сумнівно.