Так, є таке. В мене на E75 майже 56% перемог, а на Об'єкті 257 - 46%. І на обидвох середні показники приблизно однакові. Містика.)Pathfinder: ↑ 13.12.2025 17:42 Є такі танчики в мене, на яких стата як на тих шо 53-55, а вних 45-47.![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
World of Tanks (часть 4)
-
Shade
Member
- Откуда: Рівне
-
Hotspur
Member
я знаю, він в мене є. я на ньому не граюPathfinder: ↑ 13.12.2025 17:42Це СТ за глави. Char Futur 4 Барабанна СТшка на рівні 9ки недобата.
-
Aleksandr1973
Member
- Откуда: Днепр
Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
так ніхто не стоїть за спиною з батогом і не стібає по спині кожен вечір, щоб грав у танкиAleksandr1973: ↑ 13.12.2025 18:53і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити
-
Podolyanin
Member
- Откуда: Хмельницький
А їх ще хтось купує?Aleksandr1973: ↑ 13.12.2025 18:53 Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
-
Aleksandr1973
Member
- Откуда: Днепр
Podolyanin
Тільки в гривнях і недоро . А користь з цього є .
Тільки в гривнях і недоро . А користь з цього є .
-
KPAH
Member
То есть пусть потрит нервы другой человек, еще и за деньги?Aleksandr1973: ↑ 13.12.2025 18:53 Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
-
Aleksandr1973
Member
- Откуда: Днепр
І насрать що ко. чені мінусують . Вам з вашим мінусом до верховної ради .
-
Podolyanin
Member
- Откуда: Хмельницький
Ну там сума напевно максимум кілька тисяч грн., тут деякі гравці тільки на новорічні коробаси по 100+$ викидають, тому за умовні 3к грн, аккаунт з купою 10, премами і т.д. не така вже й погана інвестиція
-
Aleksandr1973
Member
- Откуда: Днепр
Podolyanin
Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
-
Hotspur
Member
ну це ні про щоAleksandr1973: ↑ 13.12.2025 20:19Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
-
KPAH
Member
Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.Hotspur: ↑ 13.12.2025 20:20ну це ні про щоAleksandr1973: ↑ 13.12.2025 20:19Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
Отправлено спустя 37 секунд:
Так ты уже определись, мне кажется ты же сам тут минусы раскидал.Aleksandr1973: ↑ 13.12.2025 19:57 І насрать що ко. чені мінусують . Вам з вашим мінусом до верховної ради .
- спойлер
-
Patruletz
Member
- Откуда: Рівне
у всього є ціна, можна банально продавати по собівартості лише 8 премів, а все інше віддавати в нагрузку.KPAH: ↑ 13.12.2025 20:43Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.
відновити можна, але там прилітає бан, і якщо картопля прямо захоче зайнятись продаваном, то по логах банани прилетять і на ті акки
-
KPAH
Member
Конечно могут забанить, поэтому у крупных барыг были модераторы в доле, которые помогали вот такие акки жирные перепродавать по несколтко раз, обороты и доходы хорошие.Patruletz: ↑ 13.12.2025 21:08у всього є ціна, можна банально продавати по собівартості лише 8 премів, а все інше віддавати в нагрузку.KPAH: ↑ 13.12.2025 20:43Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.
відновити можна, але там прилітає бан, і якщо картопля прямо захоче зайнятись продаваном, то по логах банани прилетять і на ті акки![]()
-
Podolyanin
Member
- Откуда: Хмельницький
Aleksandr1973: ↑ 13.12.2025 20:19 Podolyanin
Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
В 2011-13 роках купували дуже активно, коли не було ніяких бустерів і викачка десятки займала багато часу, свій в 2012 (10 топів) продав за 150$, якраз повернув все, що задонатив за 1,5 роки. Зараз маю акаунт від 2013 року, за 13 років вклав десь приблизно 150-200$, не більше, бо ніяких танків не купував, лише інколи преміум коли хотілося активно позадротити.KPAH: ↑ 13.12.2025 20:43Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.Hotspur: ↑ 13.12.2025 20:20 ну це ні про що
-
Shade
Member
- Откуда: Рівне
Таке враження, наче поки якусь певну запрограмовану к-сть зливів не відкатаєш, то нормальної гри не побачиш 
-
KPAH
Member
Так оно и есть, просто перетерпи, по моим наблюдениям сейчас серии сливов более длинные чем раньше.Shade: ↑ 14.12.2025 01:50 Таке враження, наче поки якусь певну запрограмовану к-сть зливів не відкатаєш, то нормальної гри не побачиш![]()
-
Sanьka
Member
З подарункової коробки отримав Льюіса
До гарантованого лишалось 25 коробок )
Не впевнений, що буду на ньому грати, але хай буде
До гарантованого лишалось 25 коробок )
Не впевнений, що буду на ньому грати, але хай буде
-
VovaII
Member
Shade
Тю. Подивіться відоси топових гравців, за часів коли на танках в ангарі відображався процент перемог. У топових гравців процент перемог був 67%. І це з усією їх майстерністю і купую донату і всілякими вірно підібраними варениками і т.п. — І при цьому всьому у них третина боїв були програшними. Винятки були лише коли вони взводами в бій заходили. — Навіть у мене був танк із 100% перемог. Правда бій всього один.
Тю. Подивіться відоси топових гравців, за часів коли на танках в ангарі відображався процент перемог. У топових гравців процент перемог був 67%. І це з усією їх майстерністю і купую донату і всілякими вірно підібраними варениками і т.п. — І при цьому всьому у них третина боїв були програшними. Винятки були лише коли вони взводами в бій заходили. — Навіть у мене був танк із 100% перемог. Правда бій всього один.
-
Sanьka
Member
Хтось в 2026 ще дро..... на процент перемог ? 
Гра стала повною аркадою з турбяшниками за 4 хвилини.
Гра стала повною аркадою з турбяшниками за 4 хвилини.