World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Pathfinder: 13.12.2025 17:42 Є такі танчики в мене, на яких стата як на тих шо 53-55, а вних 45-47. :facepalm:
Так, є таке. В мене на E75 майже 56% перемог, а на Об'єкті 257 - 46%. І на обидвох середні показники приблизно однакові. Містика.)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pathfinder: 13.12.2025 17:42Це СТ за глави. Char Futur 4 Барабанна СТшка на рівні 9ки недобата.
я знаю, він в мене є. я на ньому не граю
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Aleksandr1973: 13.12.2025 18:53і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити
так ніхто не стоїть за спиною з батогом і не стібає по спині кожен вечір, щоб грав у танки :laugh:
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Aleksandr1973: 13.12.2025 18:53 Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
А їх ще хтось купує? :idea: В 2012 продав перший акаунт за непогані гроші на той час, якби зараз в доларах стільки дали, віддав би не задумуючись, бо дуже рідко заходжу, зібрати плюшки і все :rotate:
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Podolyanin
Тільки в гривнях і недоро . А користь з цього є .
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Aleksandr1973: 13.12.2025 18:53 Два дні тому продав на Олх аккаунт і такий радий що більше не потрібно грати і нерви свої портити . Цє є кайф .
То есть пусть потрит нервы другой человек, еще и за деньги? :weep:
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

І насрать що ко. чені мінусують . Вам з вашим мінусом до верховної ради .
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

KPAH: 13.12.2025 19:57
То есть пусть потрит нервы другой человек, еще и за деньги? :weep:
Ну там сума напевно максимум кілька тисяч грн., тут деякі гравці тільки на новорічні коробаси по 100+$ викидають, тому за умовні 3к грн, аккаунт з купою 10, премами і т.д. не така вже й погана інвестиція :gigi:
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Podolyanin
Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Aleksandr1973: 13.12.2025 20:19Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
ну це ні про що
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 13.12.2025 20:20
Aleksandr1973: 13.12.2025 20:19Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
ну це ні про що
Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.

Отправлено спустя 37 секунд:
Aleksandr1973: 13.12.2025 19:57 І насрать що ко. чені мінусують . Вам з вашим мінусом до верховної ради .
Так ты уже определись, мне кажется ты же сам тут минусы раскидал.
спойлер
photo_2025-12-13_21-44-21.jpg
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

KPAH: 13.12.2025 20:43Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.
у всього є ціна, можна банально продавати по собівартості лише 8 премів, а все інше віддавати в нагрузку.
відновити можна, але там прилітає бан, і якщо картопля прямо захоче зайнятись продаваном, то по логах банани прилетять і на ті акки ;)
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 13.12.2025 21:08
KPAH: 13.12.2025 20:43Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.
у всього є ціна, можна банально продавати по собівартості лише 8 премів, а все інше віддавати в нагрузку.
відновити можна, але там прилітає бан, і якщо картопля прямо захоче зайнятись продаваном, то по логах банани прилетять і на ті акки ;)
Конечно могут забанить, поэтому у крупных барыг были модераторы в доле, которые помогали вот такие акки жирные перепродавать по несколтко раз, обороты и доходы хорошие.
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Aleksandr1973: 13.12.2025 20:19 Podolyanin
Які 3000грн ? За 1500грн і сміх і гріх аккаунт 2013 року .
:(
KPAH: 13.12.2025 20:43
Hotspur: 13.12.2025 20:20 ну це ні про що
Так эти аккаунты никогда ничего не стоили, во-первых их легко восстановить может владелец, во-вторых их пачками угоняют, что и бесплатно можно найти при желании хороший акк.
В 2011-13 роках купували дуже активно, коли не було ніяких бустерів і викачка десятки займала багато часу, свій в 2012 (10 топів) продав за 150$, якраз повернув все, що задонатив за 1,5 роки. Зараз маю акаунт від 2013 року, за 13 років вклав десь приблизно 150-200$, не більше, бо ніяких танків не купував, лише інколи преміум коли хотілося активно позадротити.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Таке враження, наче поки якусь певну запрограмовану к-сть зливів не відкатаєш, то нормальної гри не побачиш :facepalm:
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 14.12.2025 01:50 Таке враження, наче поки якусь певну запрограмовану к-сть зливів не відкатаєш, то нормальної гри не побачиш :facepalm:
Так оно и есть, просто перетерпи, по моим наблюдениям сейчас серии сливов более длинные чем раньше.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З подарункової коробки отримав Льюіса :D
До гарантованого лишалось 25 коробок )
Не впевнений, що буду на ньому грати, але хай буде
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade
Тю. Подивіться відоси топових гравців, за часів коли на танках в ангарі відображався процент перемог. У топових гравців процент перемог був 67%. І це з усією їх майстерністю і купую донату і всілякими вірно підібраними варениками і т.п. — І при цьому всьому у них третина боїв були програшними. Винятки були лише коли вони взводами в бій заходили. — Навіть у мене був танк із 100% перемог. Правда бій всього один. B-)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хтось в 2026 ще дро..... на процент перемог ? :laugh:
Гра стала повною аркадою з турбяшниками за 4 хвилини.
Відповісти