Разгон памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Thaiphoon Burner
https://fex.net/s/o7lbnao

DDR4 вроде в базе свободной версии есть (у меня проверить нечем - ДДР5). Сайт да висит.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

MAKKACIN: 15.02.2024 23:49 а приріст в кілька фпс не сильно раціональний за ту переплату як на мене.
В том то и дело что прирост будет не килька фпс, а просто намного меньше просадок т.к. минимальный фпс должен увеличится поэтому общий геймплэй должен стать более плавным ;)
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
Ок, на днях відік буде, відразу сфоткаю все :)
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

У меня вообще ничего не взлетает. Где делаю ошибку, еще не понял. 4 дня без результата, система не запускается. Сейчас сижу на таком результате.
спойлер
1 ZenTimings_hAyWwxSmAr.png
Температуры в норме, система работает отлично. Стоит выставить 6200 и FCLK 2067, сразу в ОССТ сыпятся ошибки, при этом ТестМем5, проходит без ошибок.

Відправлено через 46 секунд:
Спасибо vltk за подсказки и наставления. :beer:

Відправлено через 5 годин 36 хвилин 35 секунд:
Может кто-то есть с Гигабайтной платой. Подскажите. Напряжение выставляю здесь
спойлер
1.jpg
это понятно.

Параметры вносить здесь
спойлер
2.jpg
или в SPD Setup?

Вот собственно она (SPD Setup)
спойлер
3.jpg
я так понял это создание юзерского ХМР?
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

AndP: 17.02.2024 00:10 Вот собственно она (SPD Setup) - я так понял это создание юзерского ХМР?
Так
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Получается что в приведущих сполерах, выставить и стабилизировать напряжение и вторички, а сюда внести параметры первичек и можно пользовать?
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

AndP
Так
Castaman
Member

Повідомлення

Вітаю шановні. Грався з таймінгами, буду вдячен за пораду щодо подальшого підтискання.
спойлер
Зображення
Micron E-die 2R
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Продублюю ;)
Доброго дня, є ОЗУ
"ОЗП Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2D3600C18)"
Схема таймінгів
18-22-22-42

Фото пам'яті:
https://ibb.co/jkCTc52

В біосі на 3600 з цими таймінгами завелася, cpuz пише затримку 60ns
Плата Asrock B660 Pro RS

Питання, це нормальні значення? Можна кудись рипнутись(наприклад таймінги зменшити), чи не варто?
І якщо можна і якщо мало інфи то якими програмами то коректно показати щоб було Вам зрозуміло!
Дякую) :think:
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

Вітаю, купив собі оперативку G.Skill Royal 4 по 8. Продавець показав усі тести (перевірка пам'яті віндовс/тест стабільності системи в Аіді/осст/мемтест5). Кожен комплект проходить все абсолютно ідеально, але разом 4 як мінімум тест вінди проходити не хоче. Погуглив, наче як від процесора теж залежить цей момент. Вирішив купити. У мене те саме на r5 3600. У друга на r7 5700x теж. Якщо 4 плашки стоять то той же мемтест5 помилки не сипе, осст теж, стабільність аіда проходить, але у тесті віндовс вибиває помилка. Чи варто на неї опиратись? І чому взагалі так відбувається. Стикався хтось? Дякую за відповідь
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ПаКа: 18.02.2024 11:59Вітаю, купив собі оперативку G.Skill Royal 4 по 8. Продавець показав усі тести (перевірка пам'яті віндовс/тест стабільності системи в Аіді/осст/мемтест5). Кожен комплект проходить все абсолютно ідеально, але разом 4 як мінімум тест вінди проходити не хоче. Погуглив, наче як від процесора теж залежить цей момент. Вирішив купити. У мене те саме на r5 3600. У друга на r7 5700x теж. Якщо 4 плашки стоять то той же мемтест5 помилки не сипе, осст теж, стабільність аіда проходить, але у тесті віндовс вибиває помилка. Чи варто на неї опиратись? І чому взагалі так відбувається. Стикався хтось? Дякую за відповідь
4 плашки помилки видають в стоку, чи при увімкненому ХМР?
Tim
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

motor4ik: 19.01.2024 18:49 Пам'ять: Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz FURY Renegade Black (KF436C16RB12K2/32)
Купил такую же память. На XMP работает отлично на 3600,мать позволяет разгонять. Есть ли смысл пробовать или эта память не для разгонов?
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

GreenMile

ХMP
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

MAKKACIN: 18.02.2024 08:50 Доброго дня, є ОЗУ "ОЗП Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2D3600C18)"
Схема таймінгів 18-22-22-42

Фото пам'яті: https://ibb.co/jkCTc52
спойлер
В біосі на 3600 з цими таймінгами завелася, cpuz пише затримку 60ns
Плата Asrock B660 Pro RS

Питання, це нормальні значення? Можна кудись рипнутись(наприклад таймінги зменшити), чи не варто?
І якщо можна і якщо мало інфи то якими програмами то коректно показати щоб було Вам зрозуміло!
Дякую) :think:
ver 5.32 це Hynix 8Gbit CJR
Можете спробувати 16-19-19-37. Більш точно гугліть що можуть ці чіпи на вашій платформі.

Відправлено через 11 хвилин 59 секунд:
ПаКа: 18.02.2024 11:59 Вітаю, купив собі оперативку G.Skill Royal 4 по 8. Продавець показав усі тести (перевірка пам'яті віндовс/тест стабільності системи в Аіді/осст/мемтест5). Кожен комплект проходить все абсолютно ідеально, але разом 4 як мінімум тест вінди проходити не хоче. Погуглив, наче як від процесора теж залежить цей момент. Вирішив купити. У мене те саме на r5 3600. У друга на r7 5700x теж. Якщо 4 плашки стоять то той же мемтест5 помилки не сипе, осст теж, стабільність аіда проходить, але у тесті віндовс вибиває помилка. Чи варто на неї опиратись? І чому взагалі так відбувається. Стикався хтось? Дякую за відповідь
Яка саме у вас плата і який ХМР у тих плашок? Може ви хочете 4х8гб запустити на 4000+мгц на В450 платі :gigi:
Поясність що таке "тест віндовз"?

Якщо глянете які частоти оперативки підтримує офіційно ваш процесор, то побачите щось типу 3200мгц для 2хSR та 2666мгц для 4хSR.
А ще сучасні материнські плати в подавляючій кількості спроєктовані под оптимальну роботу саме двох плашок.
Тому 4х плашки працюють на відчутно менших максимальних частотах ніж 2х.

PS: G.Skill Royal 4 по 8 - щось на богатому :rotate:
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

a_z_z_y
Дякую.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7200 с36 и 1.35v гуд? :)
Хмп 6200/с36 1.3v
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

a_z_z_y

Плата у мене MSI B550 Gaming Plus. Свої балістік білі до 3900 з відносно низькими таймінгами і 1.37 і стабільній роботі розігнав. Чорні попались не дуже і більше 3400 помилки ставлять, тому система працює на 3400. Тобто система дозволяє гнати що оперативку що проц без якихось зусиль

Рояли купив через підсвідку. Не на багатому навіть як Ви кажете, вторгував за 3500 грн)

Зараз плашки у друга стоять із р7 5700х та b500 asus. На заявлених 3000 працюють без синіх екранів, але в тесті віндовс (команда mdsched) помилки вибиває саме на 4, на 2 нормально все. Частоти наразі не піднімаємо, так як без того силою заставив поставити нехай працює за пк і паралельно буде перевірятись, так сказати, оперативка. Вже як теж собі куплю р7 5700х поставлю ці і буду пробувати гнати. В ідеалі хочеться щоб на 3600, але і вже нехай на 3200, але працюють

Чи є різниця між тим якщо значення, до прикладу, поставити 3400 в хмп та потім зробити те ж саме з тими самими частотами + таймінгами і таким же вольтажем, але вручну?
Rezvan
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

yupi: 19.02.2024 10:56 7200 с36 и 1.35v гуд? :)
Хмп 6200/с36 1.3v
Ого.
А що за пам'ять у вас? Хочу :eek:
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Rezvan: 20.02.2024 23:00
yupi: 19.02.2024 10:56 7200 с36 и 1.35v гуд? :)
Хмп 6200/с36 1.3v
Ого.
А що за пам'ять у вас? Хочу :eek:
Звичайна Hynix A-die :shuffle:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

a_z_z_y: 21.02.2024 14:08Звичайна Hynix A-die :shuffle:
гугл говорит M :)
CMT32GX5M2X6200C36 ver.5.43.13
Відповісти