Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

SergN: 03.12.2025 19:10Моя корова - як хочу, так і ... дою (с).
Логично и бесспорно :)
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Gold_Star: 03.12.2025 14:01Ну тобто, коли відходиш і виключаєш монітор щоб він дарма не "горів" - це нормально, а коли олед в такому режимі перевіряє цілісність пікселів - все, зрада, кругом обман
:lol: Ця бомж-поведінка схожа на те, коли власники древніх Ліфів відключають клімат для економії мінімального ресурсу батареї, а пояснюють тим, що їм не холодно чи не жарко. Зайвий доказ того, що даній технології ще треба не один еволюційний крок зробити з покращення зручності для користувача, щоб їй не дорікали відверто слабкими місцями.
Gold_Star
Member

Сообщение

SergN: 03.12.2025 19:10Моя корова - як хочу, так і ... дою (с).
Ну можна загнати себе в якесь технологічне рабство, і купивши монітор з передустановленими 100% яскравості, якомусь режиму "кіно" (і нехай кольоровій палітрі DCI-P3 під 100%), так і продовжувати користуватися в дефолті на повсякдення, збираючі очі з-під столу ввечері. А можна відразу налаштувати так, щоб конкретно взятому користувачу було комфортно, до вподоби, і йому має бути байдуже, що там думає якийсь технозадрот з інету, якому ці налаштування не підходять в його системі цінностей, де чим більше ніт і кольорового охвату, тим краще.
Ось одні люблять глянець, а інші його терпіти не можуть, і відповідним чином ці дві категорії людей підбирають собі монітор. З чого це хтось з них має відмовитися від власних вподобань лише через заяви протилежного табору, що саме це (в їх системі цінностей) - мастхев і найкращий вибір?
Ви власне що хочете сказати? :) Чи немає з ким побалакати?
Якщо є проблеми з оледом - починайте повідомлення з "маю модель-нейм, порадьте/допоможіть в налаштуванні", а не оці всі додумки для ворушіння повітря
SergN: 03.12.2025 19:20Ця бомж-поведінка схожа на те, коли власники древніх Ліфів відключають клімат для економії мінімального ресурсу батареї, а пояснюють тим, що їм не холодно чи не жарко. Зайвий доказ того, що даній технології ще треба не один еволюційний крок зробити з покращення зручності для користувача, щоб їй не дорікали відверто слабкими місцями.
Я вам по секрету скажу - не в залежності від монітору чи типу матриці сучасна вінда сама виключає монітор через кілька хвилин простою :)
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Gold_Star: 03.12.2025 19:24Я вам по секрету скажу - не в залежності від монітору чи типу матриці сучасна вінда сама виключає монітор через кілька хвилин простою
Я у відповідь інший секрет про сучасну вінду відкрию: це все налаштовується користувачем. Коли є страхи чи ж потреби, як в того власника старого Ліфу, то можна вимикати і через 1 хвилину, і тут знову повертаємось до зручності. І нагадаю, що відгалудження розмови (з іншою людиною) почалося з інтегрованої рекомендації "очистки", як сервісу, без якого в девайса скорочується життя, і того, що альтернативи на ринку живуть довге життя без потреби в такому костилі.
Gold_Star
Member

Сообщение

SergN: 03.12.2025 19:38Я у відповідь інший секрет про сучасну вінду відкрию: це все налаштовується користувачем. Коли є страхи чи ж потреби, як в того власника старого Ліфу, то можна вимикати і через 1 хвилину, і тут знову повертаємось до зручності. І нагадаю, що відгалудження розмови (з іншою людиною) почалося з інтегрованої рекомендації "очистки", як сервісу, без якого в девайса скорочується життя, і того, що альтернативи на ринку живуть довге життя без потреби в такому костилі.
Скільки років вашому поточному монітору?
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Gold_Star: 03.12.2025 19:40Скільки років вашому поточному монітору?
Їх у мене 6 штук, я не маю потреби і бажання відслідковувати їх вік.
Gold_Star
Member

Сообщение

SergN: 03.12.2025 19:50Їх у мене 6 штук, я не маю потреби і бажання відслідковувати їх вік.
Тобто у вас немає основного робочого монітору і ви 6 одночасно користуєтесь?
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

JIPOCTO_AHAHAC: 03.12.2025 00:31
Свегер: 02.12.2025 23:31
Із альтернатив, це Samsung Odyssey Neo G7 (LS32BG750) на 32 дюйми, VA матриця. Один із найкращих Mini Led моніторів, які ще є на ринку на сьогоднішній день в бюджеті до 1000$
Також, 32 дюйми, це вже досить не маленький екран і потрібно враховувати глубину вашого столу, щоб було комфортно (можливо знадобиться кронштейн, якщо потрібно буде розмістити його подалі), та враховувати висоту екрану - такого розміру монітор, потрібно опускати максимально низько до столу, щоб не боліла шия від задирання голови.
Як варіант, можна вирізати картонний шаблон в розмір екрану можливого монітора, щоб оцінити його габарити в себе на столі.
Що можете сказати про той монік який вище згадував Асер? Ціна 550 USD
Ну, це дворежимний Mini Led монітор: 4K@160hz або Full HD@320hz - для пограти, чудова функція. На Rtings є хороший детальний огляд.
Відгуків про нього не досить багато. Пишуть, що не подобається робота LD (локального затемнення), та відображення в режимі SDR, бо він без LD та трохи незручне кнопкове налаштування OSD, тому краще встановити Acer Display widget для швидкого доступу до налаштувань OSD. Але в основному все більш менш подобається і якихось виражених недоліків немає.
В порівнянні з Oled екраном, Acer поступається у відображенні чорних відтінків, але у яскравих сценах, пишуть, що виглядає краще. Тут все як і завжди, є і будуть якісь компроміси, який би монітор ви не обрали. Гадаю, якщо вам цей монітор подобається, то без вагань спокійно беріть і подивіться/перевірте, як він, і взагалі неважливо, що про це думають інші, якщо вам він підійде! А ні, то спробуєте інший.
JIPOCTO_AHAHAC
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Свегер: 03.12.2025 20:43
JIPOCTO_AHAHAC: 03.12.2025 00:31

Що можете сказати про той монік який вище згадував Асер? Ціна 550 USD
Ну, це дворежимний Mini Led монітор: 4K@160hz або Full HD@320hz - для пограти, чудова функція. На Rtings є хороший детальний огляд.
Відгуків про нього не досить багато. Пишуть, що не подобається робота LD (локального затемнення), та відображення в режимі SDR, бо він без LD та трохи незручне кнопкове налаштування OSD, тому краще встановити Acer Display widget для швидкого доступу до налаштувань OSD. Але в основному все більш менш подобається і якихось виражених недоліків немає.
В порівнянні з Oled екраном, Acer поступається у відображенні чорних відтінків, але у яскравих сценах, пишуть, що виглядає краще. Тут все як і завжди, є і будуть якісь компроміси, який би монітор ви не обрали. Гадаю, якщо вам цей монітор подобається, то без вагань спокійно беріть і подивіться/перевірте, як він, і взагалі неважливо, що про це думають інші, якщо вам він підійде! А ні, то спробуєте інший.
Поки що обираю між цим та QD-OLED Dell Alienware про який писав вище, розумію різницю в ціні, от сиджу думаю ви треба переплачувати за Делл 32")
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

JIPOCTO_AHAHAC: 03.12.2025 22:16 Поки що обираю між цим та QD-OLED Dell Alienware про який писав вище, розумію різницю в ціні, от сиджу думаю ви треба переплачувати за Делл 32")
Чи буде Dell кращий за цей Acer? - Як на мене, то однозначно, що буде!
Чи варто вдвічі переплачувати за той Dell? - Це залежить від жаби, яка сидить у середині.
Порівняння цих моніторів, досить недоречне, бо кожен із них, як на мене, +/- відповідає своїй вартості.
В Dell, Alienware - це топова ігрова серія. В Acer, Nitro - це середньо-бюджетні ігрові моделі. Логічніше порівняння буде із серією Predator, тоді, +/- все буде на одному рівні і вибір буде залежати лише від ваших особистих уподобань.
Щоб ви не обирали, ніколи не сумнівайтеся у своєму виборі, він завжди буде правильним, адже він ваш.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

JIPOCTO_AHAHAC: 03.12.2025 22:16Поки що обираю між цим та QD-OLED Dell Alienware про який писав вище, розумію різницю в ціні, от сиджу думаю ви треба переплачувати за Делл 32")
Можно и по другому спросить свою жабу - ты будешь очень рада, если я сэкономлю и возьму вместо шикарного QD-OLED простой Acer? :rotate:

"Удовольствие от хорошего качества длится дольше, чем радость от низкой цены" (С)
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Gold_Star: 03.12.2025 20:01
SergN: 03.12.2025 19:50Їх у мене 6 штук, я не маю потреби і бажання відслідковувати їх вік.
Тобто у вас немає основного робочого монітору і ви 6 одночасно користуєтесь?
А навіщо ці старі стереотипи і себе обмежувати одним, якщо можна і так:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Gold_Star
Member

Сообщение

Свегер: 04.12.2025 10:16А навіщо ці старі стереотипи і себе обмежувати одним, якщо можна і так:
Все набагато простіше ;)
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ramiras
Member

Сообщение

Добрый день! Подбираю для Кента 2к Моник 27 дюймов 144герца+,ips наверное.
В мониках плохо разбираюсь,нужен моник цена/качество бюджетный,желательно 3-4 варианта для выбора.
Спасибо заранее экспертам темы! :super:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ramiras
AOC Q27G4ZR
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Ramiras: 07.12.2025 09:15Добрый день! Подбираю для Кента 2к Моник 27 дюймов 144герца+,ips наверное.
В мониках плохо разбираюсь,нужен моник цена/качество бюджетный,желательно 3-4 варианта для выбора.
Спасибо заранее экспертам темы!
https://hard.rozetka.com.ua/ua/philips- ... 539426814/
Ramiras
Member

Сообщение

walkman3000: 07.12.2025 10:43 Ramiras
AOC Q27G4ZR
Да спасибо! я такой же высмотрел на Rtings в топе из не дорогих =)

Відправлено через 34 секунди:
Yurius: 07.12.2025 10:47
Ramiras: 07.12.2025 09:15Добрый день! Подбираю для Кента 2к Моник 27 дюймов 144герца+,ips наверное.
В мониках плохо разбираюсь,нужен моник цена/качество бюджетный,желательно 3-4 варианта для выбора.
Спасибо заранее экспертам темы!
https://hard.rozetka.com.ua/ua/philips- ... 539426814/
Спасибо большое! :up:
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ramiras
главное помнить, что ips, а особенно "дешевый", это панельная лотерея.
Vlasov_s
Member

Сообщение

l-m: 27.11.2025 23:30
Filabatya: 27.11.2025 22:43там ціна 2х
ну не обов'язково, ось всього на чверть вища ціна - https://hard.rozetka.com.ua/ua/dell-210 ... 528203644/
Їде. Там кабель треба докупати?) Підключати буду до RX9070
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

ніфіга не буде в комплекті, головне кота відганяйте :D
спойлер
17,15 на відео, жлоби :facepalm:
Последний раз редактировалось Filabatya 10.12.2025 00:58, всего редактировалось 2 раза.
Ответить