Вибачаюсь, може питання дурне, але скачав мод, зробив по гайду з нексуса, назвав папку ~modsdestructX: ↑ 25.06.2026 21:54https://www.nexusmods.com/games/stalker ... fchornobyl вибирай не хочуIvanKrysko: ↑ 25.06.2026 21:23 Всім привіт! Підкажіть, будь ласка. Бачив, що тут пишуть про мод на фаст тревел. Цей мод просто встановлюється с стім майстерні чи як? І чи не блокують моди отримання ачівок? Бо на якійсь зі сторінок бачив, шо через моди комусь не випадали ачівки
Хотілося б закрити гру на 100%, але, якшо моди блокнуть ачівки, то доведеться терпіти...
щоб ачівки не блокувались, папку з модами назви як завгодно після знаку "~"
Але, при заході у гру, одразу вилізло повідомлення, що ачівки будуть блокуватися, видаліть моди
Чи це повідомлення вилізає в будь-якому випадку?
Чи то я глек і шось не розумію