Відеокарта ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 Edition 20 буде доступна в Європі за €5799

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

То гучніша і горячіша, а от наскільки продуктивніша?

Відправлено через 51 секунду:
Геральт: 22.06.2026 16:39А якщо серйозно, це ж ціна за безкомпромісні налаштування...мабуть
То ціна за галімі понти, на ринку є інщі рішення.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vpupkin
відсотків 5 може, воно ж не лінійно зростає
Sutter_Cane
Member
Аватар користувача
Звідки: тут такой сладенький пирожочек?

Повідомлення

Vpupkin: 22.06.2026 16:44 То ціна за галімі понти, на ринку є інщі рішення.
ну да, например RTX PRO 6000 :laugh:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 22.06.2026 16:22
Earanak: 22.06.2026 15:58 Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как то :lol: Так же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать :laugh: Ну хоть оперативку успел купить...
4090 за 67к в свій час.
Як не дивно мені десь так і коштувала 4090 пів року тому, точніше я купував ще раніше 4080с, з пів року тому продав 4080с і узяв 4090 разом близько 70к вийшло витрат.

S0N1C: 22.06.2026 16:47 Vpupkin
відсотків 5 може, воно ж не лінійно зростає
ПФ ви недооцінюєте Асус, вони можуть і усі -5% за +200% вартості.
Навіть не сумнівайтесь.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Аціо
я про збільшення жору відносно фпс, вже на 600 Вт мені здається вони пройшли оптімальне співвідношення, а 800-1000 то вже взагалі :horror:
співвідношення з цінами вже було пройдено ще на MSRP :laugh:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 22.06.2026 16:44То гучніша і горячіша, а от наскільки продуктивніша?
+7%, обычным разгоном с даунвольтом столько набирается.
warp37
Member

Повідомлення

Учитывая, что в 2028 году уже GeForce 60, крайне сомнительное вложение 6000 евро.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

warp37: 22.06.2026 19:05 Учитывая, что в 2028 году уже GeForce 60, крайне сомнительное вложение 6000 евро.
Це ти такий скептичний, поки не побачив цін на 60 покоління
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

warp37: 22.06.2026 19:05Учитывая, что в 2028 году уже GeForce 60
Это два года же, не так и мало. ПК это сомнительное вложение с точки зрения инвестиций, если переходим на эту терминологию, вкладывать деньги в комплектующие смысла нет вообще, если это не рабочий инструмент.
dead_rat: 22.06.2026 19:18Це ти такий скептичний, поки не побачив цін на 60 покоління
В 2028-м году может уже будет по-легче, хотя к тому времени "первую скрипку" может сыграть уже инфляция, и цены да, могут быть не сильно ниже текущих, но по 6к евро цене смысла делать выводы нет, это цена премиум сегмента с намёками на особую рыночную атмосферу дефицита памяти, тонких п/п производственных мощностей, высокого спроса на VRAM и тому подобного, необычная ситуация мягко говоря.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

vmsolver
Планувати будь що на 2028 це лише себе смішити. Може бути все що завгодно від лопнутої бульбашки і карт на розвіс, до світової війни і безумного Макса
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

dead_rat

6050 - 349+ баксів
6060 - 449+ баксів
6060ті - 599+ баксів
6070 - 899+ баксів
6070ті - 1199+ баксів
6080 - 1799+ баксів
6080ті - 2199+ баксів
6090 - 2999+ баксів

І це у кращому випадку.
спойлер
Ванга вийшла з зали.
vmsolver: 22.06.2026 19:40 вкладывать деньги в комплектующие смысла нет вообще, если это не рабочий инструмент.
Ох з вами би посперечався пан, яки на Реддіт забув у гаражі ддр4 х100 комплектів по 32гб на пів року,
та заробив більше 25000+ баксів.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Аціо: 22.06.2026 19:57 dead_rat

6050 - 349+ баксів
6060 - 449+ баксів
6060ті - 599+ баксів
6070 - 899+ баксів
6070ті - 1199+ баксів
6080 - 1799+ баксів
6080ті - 2199+ баксів
6090 - 2999+ баксів

І це у кращому випадку.
або взагалі увімкнуть АМД і не зроблять топа, буде шось рівня 6070ті для плебсів а необрізані чіпи підуть на ШІ :idea:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Аціо
Нє, такої халяви не буде. Якщо додадуть длсс5, то лови +50% на лоу мід і плюс сто на топ
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.06.2026 19:45 Планувати будь що на 2028 це лише себе смішити. Може бути все що завгодно від лопнутої бульбашки і карт на розвіс, до світової війни і безумного Макса
Почему? Планировать это не придумывать один вариант, а потом удивляться, что он не сработал. Также планировать это процесс, а не результат одного действия

Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
Аціо: 22.06.2026 19:57Ох з вами би посперечався пан, яки на Реддіт забув у гаражі ддр4 х100 комплектів по 32гб на пів року,
та заробив більше 25000+ баксів.
Даже не представляю, на сколько такой чел далеко от обычного владельца ПК, Юпитер, планета такая, будет ближе ))
Нет смысла рассматривать единичные случаи, статистика всё равно говорит про обратное
8lack
Junior

Повідомлення

dead_rat: 22.06.2026 19:45 до світової війни і безумного Макса
В принципі, "карти на розвіс" і у цьому варіанті будуть доступні, при чому буквально)
yariksom
Member

Повідомлення

Дочекаюся до репарацій і куплю! :super:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Де новина про Стім машину? Вже є тести та ціни і вони дійсно вражають!
Відповісти