Відеокарта ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 Edition 20 буде доступна в Європі за €5799

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пропоную обговорити Відеокарта ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 Edition 20 буде доступна в Європі за €5799

Вона по товщіні вже як цілий міні РС :rotate:
powerpizza
Member

Повідомлення

320к гривен всего лишь, копейки :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

powerpizza: 22.06.2026 15:54 320к гривен всего лишь, копейки :lol:
Я теж вважаю, що з ціною недопрацювали :beer:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как то :lol: Так же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать :laugh: Ну хоть оперативку успел купить...
Востаннє редагувалось 22.06.2026 16:01 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Earanak
взимку ще можна було за стільки купити з водоблоком, дешевше ніж звичайні :rotate:
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та нормально, як жорсткий диск на пару гігабайтів в 1990 році. :)
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?! :spy:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

enkosxs: 22.06.2026 16:09 ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?! :spy:
Думали 6090 вийде
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.06.2026 16:12
enkosxs: 22.06.2026 16:09 ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?! :spy:
Думали 6090 вийде
Это был план на шестую линейку!!! :censoured:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Як думаєте чи скоро той час коли з'являться оголошення
- квартира в центрі Києва 120кв.м на нову або майже нову відеокарту?
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007 повинен купити.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Earanak: 22.06.2026 15:58 Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как то :lol: Так же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать :laugh: Ну хоть оперативку успел купить...
4090 за 67к в свій час.
FastBullet
Member

Повідомлення

Та вообще по барабану сколько она стоит)) это дно никто покупать не будет
Новые компы все равно выйдет не раньше 2027-2028 годов, так что расслабтесь)
Sutter_Cane
Member
Аватар користувача
Звідки: тут такой сладенький пирожочек?

Повідомлення

Earanak: 22.06.2026 15:58 Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как то :lol: Так же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать :laugh: Ну хоть оперативку успел купить...
прошлым летом можно было за 115к купить весьма хорошую карту типа MSI 5090 Suprim или Asus TUF

всякие палиты с иннами стоили вообще по 100к
Востаннє редагувалось 22.06.2026 16:39 користувачем Sutter_Cane, всього редагувалось 1 раз.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 22.06.2026 16:20 erkins007 повинен купити.
Нет спасибо, я не для того на воде покупал чтобы снова на воздух переходить
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
D_ad
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тупо як "циганскоє барокко" від світу ІТ. :-/
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
не, ну пару папуг зверху точно буде)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Vpupkin: 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
На 2300 )
А якщо серйозно, це ж ціна за безкомпромісні налаштування...мабуть
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vpupkin: 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
На 200Вт :gigi:
Відповісти