Технологія AMD FSR 4.1 вже доступна на відеокартах RDNA 3 у Linux, підтримується вбудована графіка RDNA 3.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

timetron666: 22.06.2026 22:49
Vladys77: 22.06.2026 22:11 Все AMD робить щоб мені комфортніше було в DLC Stalker 2 грати :D
Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсь
timetron666
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 22.06.2026 23:18
timetron666: 22.06.2026 22:49

Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсь
Резік реквіум бачить новий фср4.1
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

dead_rat: 22.06.2026 15:27 Включіть фср4 будь ласка на моїй 9070.

Щось у Сайлент Хіллі лише фср3
Optiscaler вже пробували?

Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
timetron666: 22.06.2026 22:49Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
Спробуйте Optiscaler Client для Сталкер 2, він має сам підтягнути
FSR 4 INT8 Extras лібу
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

taras_cs: 23.06.2026 09:24
dead_rat: 22.06.2026 15:27 Включіть фср4 будь ласка на моїй 9070.

Щось у Сайлент Хіллі лише фср3
Optiscaler вже пробували?
Ні, треба якось спробувать
Ответить