Технологія AMD FSR 4.1 вже доступна на відеокартах RDNA 3 у Linux, підтримується вбудована графіка RDNA 3.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

timetron666: 22.06.2026 22:49
Vladys77: 22.06.2026 22:11 Все AMD робить щоб мені комфортніше було в DLC Stalker 2 грати :D
Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсь
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 22.06.2026 23:18
timetron666: 22.06.2026 22:49

Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
С АМД станется требовать чтобы разрабы в каждой игре сами поддержку добавляли. Я вот ни разу не удивлюсь
Резік реквіум бачить новий фср4.1
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

dead_rat: 22.06.2026 15:27 Включіть фср4 будь ласка на моїй 9070.

Щось у Сайлент Хіллі лише фср3
Optiscaler вже пробували?

Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
timetron666: 22.06.2026 22:49Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
Спробуйте Optiscaler Client для Сталкер 2, він має сам підтягнути
FSR 4 INT8 Extras лібу
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

taras_cs: 23.06.2026 09:24
dead_rat: 22.06.2026 15:27 Включіть фср4 будь ласка на моїй 9070.

Щось у Сайлент Хіллі лише фср3
Optiscaler вже пробували?
Ні, треба якось спробувать
KillFantasy
Junior

Повідомлення

В дестини 2 постоянный отвал драйвера. Откатился. 7900xtx
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

dead_rat: 23.06.2026 09:30Ні, треба якось спробувать
Пробуйте через Optiscaler Client - це фанатський опенсорс проєкт, автоматизує встановлення та апдейт Optiscaler'а, підтягує різні ліби, типу int8.

Але в грі все одно доведеться налаштовувати - обирати dlss, потім тиснути insert - відкриються налаштування оптискейлера, там обрати бажаний апскейлер та купа інших налаштувань (в кінці зберегти до файлу налаштувань)

Я собі ще завжди вмикаю simple fps overlay - він однією строкою (на скріні повний оверлей в лівому верхньому куті) нагадує, яку версію fsr використовує
спойлер
Зображення
Vladys77
Member

Повідомлення

timetron666: 22.06.2026 22:49
Vladys77: 22.06.2026 22:11 Все AMD робить щоб мені комфортніше було в DLC Stalker 2 грати :D
Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vladys77: 23.06.2026 14:31
timetron666: 22.06.2026 22:49

Хм. Дивно!? Поставив нові драйвера на 7800хт. Сталкер 2 і батла 6 не бачить фср4?
Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.
Розібрався! Вообщем, фср 4.1 іграх працює, тільки не всі ігри відображають у налаштуваннях напис фср4.1. Навіть коли пише фср 3.1.5, то гра все одно вже працює на 4.1 і кушає мінус 7-10фпс
Vladys77
Member

Повідомлення

timetron666: 23.06.2026 15:03
Vladys77: 23.06.2026 14:31

Ще зарано. Лише в липні вийде з новими драйверами. Зараз вам Optiscaler допоможе FSR 4 в гру прикрутити.
Розібрався! Вообщем, фср 4.1 іграх працює, тільки не всі ігри відображають у налаштуваннях напис фср4.1. Навіть коли пише фср 3.1.5, то гра все одно вже працює на 4.1 і кушає мінус 7-10фпс
З офіційним виходом і в іграх має FSR 4 відображатись.
Мені теж гра більше сподобалась взагалі без генератора, ніж з FSR 4 :D
Відповісти