Не бачу у вас логіки. Навіть краща інтеграшка буде десь на рівні молодшої дискретки, але дискретку треба міняти, а інтеграшку ні. Єдина потенційна перевага інтеграшки - купа відеопам'яті.VovaII: ↑ 14.04.2026 17:14— Бо вони хочуть, щоб Ви купили відяху, а через два роки ще одну. А якщо у вас буде інтеграшка що все тягне, то вони такого не хочуть.
Новини
Останні статті і огляди
Intel може випустити десктопний CPU Nova Lake із вбудованою графікою на 12 Xe-ядер
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
-
kompot
Junior
Зараз інколи граюсь на Arc 140T (на 5600 пам'яті
) в цілому дуже непогано як для вбудованої
-
FastBullet
Member
Майбутнє відях від Інтел зараз під великим питанням , тому що в недалекому майбутньому ми побачимо інтеграшку від NVIDIA. Бо схоже Хунаг зрозумів , що у споживчому сегменті під Вінду, поки нема шансів у дуеті Arm+NvidiaVovaII: ↑ 14.04.2026 13:32 Підкажіть, хто знає, це рівень якої відеокарти від Нвідія?
Дякую.
Колись давно отримав купу емоцій, як на встройці від АМД, Сталкер на пристойній швидкодії пішов!
А Інтел схоже хоче трошки заощадити на R&D
Отправлено спустя 2 минуты 21 секунду:
Ви мабуть ніколи не бачили плейстейшн)) чи Макбуків )))waryag: ↑ 14.04.2026 18:44Не бачу у вас логіки. Навіть краща інтеграшка буде десь на рівні молодшої дискретки, але дискретку треба міняти, а інтеграшку ні. Єдина потенційна перевага інтеграшки - купа відеопам'яті.VovaII: ↑ 14.04.2026 17:14— Бо вони хочуть, щоб Ви купили відяху, а через два роки ще одну. А якщо у вас буде інтеграшка що все тягне, то вони такого не хочуть.