Intel може випустити десктопний CPU Nova Lake із вбудованою графікою на 12 Xe-ядер

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

VovaII: 14.04.2026 17:14— Бо вони хочуть, щоб Ви купили відяху, а через два роки ще одну. А якщо у вас буде інтеграшка що все тягне, то вони такого не хочуть.
Не бачу у вас логіки. Навіть краща інтеграшка буде десь на рівні молодшої дискретки, але дискретку треба міняти, а інтеграшку ні. Єдина потенційна перевага інтеграшки - купа відеопам'яті.
kompot
Junior

Повідомлення

Зараз інколи граюсь на Arc 140T (на 5600 пам'яті :gigi: ) в цілому дуже непогано як для вбудованої
FastBullet
Member

Повідомлення

VovaII: 14.04.2026 13:32 Підкажіть, хто знає, це рівень якої відеокарти від Нвідія?
Дякую.

Колись давно отримав купу емоцій, як на встройці від АМД, Сталкер на пристойній швидкодії пішов!
Майбутнє відях від Інтел зараз під великим питанням , тому що в недалекому майбутньому ми побачимо інтеграшку від NVIDIA. Бо схоже Хунаг зрозумів , що у споживчому сегменті під Вінду, поки нема шансів у дуеті Arm+Nvidia
А Інтел схоже хоче трошки заощадити на R&D :D :D :D

Отправлено спустя 2 минуты 21 секунду:
waryag: 14.04.2026 18:44
VovaII: 14.04.2026 17:14— Бо вони хочуть, щоб Ви купили відяху, а через два роки ще одну. А якщо у вас буде інтеграшка що все тягне, то вони такого не хочуть.
Не бачу у вас логіки. Навіть краща інтеграшка буде десь на рівні молодшої дискретки, але дискретку треба міняти, а інтеграшку ні. Єдина потенційна перевага інтеграшки - купа відеопам'яті.
Ви мабуть ніколи не бачили плейстейшн)) чи Макбуків )))
Відповісти