Дженсен Хуанг заявив, що дефіцит пам’яті — це «фантастика» для компанії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 07.03.2026 13:22Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія
Где же он монополист есть на рынке присутствует и АМД и Интел и прочие игроки появляются. Никто не мешает условной Эпл завтра начать выпускать дискретки.

Или что вы предлагаете чтобы нвидиа была меньше монопольна заставить людей насильно карты АМД покупать?)
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

Безумие и Фантастика - все шо треба для успішного бізнесу ;)
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 17/125044/
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 07.03.2026 13:22
walkman3000: 07.03.2026 13:04 жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія😁 :weep:
Ну так а ти доводило що модороб, і що ми невдовзі побачимо плід твоїх зусиль на власні очі… виходить що вони що ти - брехуни :-/
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

erkins007: 07.03.2026 14:21
MqM: 07.03.2026 13:22Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія
Где же он монополист есть на рынке присутствует и АМД и Интел и прочие игроки появляются. Никто не мешает условной Эпл завтра начать выпускать дискретки.

Или что вы предлагаете чтобы нвидиа была меньше монопольна заставить людей насильно карты АМД покупать?)
Є конкретні критерії при досягненні яких компанія вважається монополією! Не обовязклво бути єдиною компанією, а мати критичну частину ринку і завдяки такому становищу диктувати умови на ринку продукції :)
Ось навіть як у вікі мінімальні умови виглядають
« Монопо́льне стано́вище — панівне становище суб'єкта господарювання, яке дає йому можливість самостійно або разом з іншими суб'єктами господарювання обмежувати конкуренцію на ринку певного товару. Монопольним визнається становище суб'єкта господарювання, частка якого на ринку певного товару перевищує 35 %.»
А у Нвідії понад 90% - компанія підпадає під визначення в усвх країнах світу. По факту диктує умови ринку, що й помітно. Всі її конкуренти оглядаються на неї, АМД почала запроваджувати рейтресінг саме через наявність його у Нвідіа

Отправлено спустя 5 минут 59 секунд:
IronWithin: 07.03.2026 14:28
MqM: 07.03.2026 13:22

Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія😁 :weep:
Ну так а ти доводило що модороб, і що ми невдовзі побачимо плід твоїх зусиль на власні очі… виходить що вони що ти - брехуни :-/
Я тобі, якщо у тебе склероз нагадаю про що мова була, щоб не перекручував. В темі про Сталкер була обіцянка випустити мод тоді коли буде готове сдк для створення локацій, якщо ти мені покажеш, як створювати саме зараз локації я одразу цим займуся. Проте мені декілька разів прийшлося доводити, що релізу сдк з повноцінним моддингом немає, але ти саме вимагав повноцінрий моддинг.

А ти доводило, що ти щось розумієшся в тих темах по графіці, але по факту навіть не знаєш, що за відповідає і як функціонує:) Проте вже в іншій темі про освоєння космосу базікав :D Судячи з тем про сдк до Сталкер 2, то добре, якщо відрізниш ракету від супутника :D
Я не винен, що ти не вмієш користуватися гуглом і не зміг нагуглити мій нік зі словами моди чи карти. Я тобі допоможу, бо ти вже півроку мучаєшся https://gamebanana.com/members/submissions/mods/1249125
Частина робіт на більш сучасні ігри в мене у воркшопі Стім, але бажання ділитися чомусь ним немає з місцевими токсиками :)
Так, що чекаю вибачень за твої слова пане експерт!
AndrewV
Member

Сообщение

Да врет он все - знает ,что на отбраковку придется все равно новую память ставить- не выбрасывать же.
Хотя, кто знает - раньше показывали документалку, как в странах Капитала выбрасывают зерно в море, чтобы цены не падали :think:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

AndrewV: 07.03.2026 14:52 раньше показывали документалку, как в странах Капитала выбрасывают зерно в море, чтобы цены не падали :think:
Зараз кожен супермаркет викидає стільки, що побачивши з незвички можна інфаркт спіймати
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Дядя ху гроші робить поки інші дурньою маються, а нам біда, зайвий рік-два на 5090 сидіти :weep:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 07.03.2026 14:42яке дає йому можливість самостійно або разом з іншими суб'єктами господарювання обмежувати конкуренцію на ринку певного товару
Вы сами же цитируете. Монополист это когда идёт ограничения конкурентов. Нвидиа НИКАК не ограничивает конкурентов и никак не заставляет пользователей покупать только свои карты.
MqM: 07.03.2026 14:42АМД почала запроваджувати рейтресінг саме через наявність його у Нвідіа
То что АМД копирует технологии нвидиа, пусть и с задержкой в годы не делает вторую монополистом.
MqM: 07.03.2026 14:42А у Нвідії понад 90% - компанія підпадає під визначення в усвх країнах світу
Нет. Один лишь процент рынка не определяет монополию, это сукупность факторов и условий.

Ну и самое главное. Что вы предлагаете сделать чтобы уменьшить процент рынка нвидиа? Заставить ее делать карты хуже чем у АМД? Заставить технологии новые не внедрять? Заставить поддержку хуже чем у АМД делать? Или тупо пользователей заставлять карты АМД покупать?

Щас на рынке видеокарт для ПК полностью свободный рынок где нет ограничений ни малейших как для уже существующих игроков, так и для новых. Интел тому пример - захотели делать карты и тут же начали их продавать без всяких проблем.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

erkins007: 07.03.2026 14:21 Никто не мешает условной Эпл завтра начать выпускать дискретки.
:facepalm: для кого? яблуко монополіст у власній екосистемі, який ніколи не буде конкурувати, якщо можна з власних користувачів здирати+300% за напаяну DRAM/NAND та називати у 2026 інновацією ноут з 8GB DRAM

щодо топіку: готуйтеся ковтати сечу, будь-яка електроніка переходить в статус елітної завдяки цьому пану (а він і радий)
Soulwatcher
Member

Сообщение

Прекрасно понимаю людей и ценники, так как сам не богач.
Однако если задуматься - обновлять железки каждые 3-5 лет итак было не дешевым удовольствием. Дешёвое удовольствие - это консоль.
Так что если обновление, к примеру, видеокарты стоило 400уе а стало 500 из-за памяти, то громкие крики тут ни к чему. Ведь вы же не обновляетесь за последние деньги, будто пять лет копили и последнее отдали?
Дефицит рано или поздно пройдёт
yuriy_dd
Member

Сообщение

в в даній ситуації лише apple веде себе добре по відношенню до покупців - в нових макбуках ссд більший, а коштує менше
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Щиро бажаю щоб в Хуанга прилетів Ланцет, яким керує Jetson. Це було б справжня карма.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_
Які люди! Радий бачити :beer:

Ставлю 200гр корівки (рошен) і 2л живчику без газу, що хуанг власною персоною ще буде rtx 35060 презентувати. Карми не існує. Всесвітньої справедливості теж.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

leif
Робиш твердження на базі власного досвіду?)₴
А мій якраз говорить що є. Ну ланцет не прилетить, але дрон таки прилетить. Не сьогодні, ні завтра… Події в Ірані сильно збільшили таку вірогідність протягом 3-5років.

А на карта мені якось начхати, якщо чесно. Пк перестав цікавитись, я ось дістав з шафи стім дек, підключив клаву й мишу та гоцаю в сталкер 2. Зображення, можна грати, тільки після останнього оновлення вильоти почастішали, та й в самій грі багів вистачає. :D
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Це ж треба бути CEO і так мочити.
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Devijack: 07.03.2026 13:16 Шкіряний наркоман не помітив ще один очевидний варіант для клієнтів - не купувати нову відеомапу до останнього. Тож це дійсньо фантастична можливість знизити продажі, якою він скористався.
Назло бабусі відморожу вуха.
Десь таке я вже чув.
А по факту куртка може зовсім відмовитися від виробництва споживчих відеокарт. І ти не повіриш, але він навіть не збідніє.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Plush_Dragon: 07.03.2026 19:19А по факту куртка може зовсім відмовитися від виробництва споживчих відеокарт. І ти не повіриш, але він навіть не збідніє.
а де обкатувати dlss та fg :gigi:
Vigоr
Junior

Сообщение

Залишаєця чекати коли дійде шо так званний "ШІ" на зараз - це набір тупих алгоритмів, написаних индусами. :laugh:
Tetronga
Member

Сообщение

Воно ще й насміхається з простих смертних. Ну й гнила китайська гидота :censoured:
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Просто это как у любого монополиста, пока миллиарды гребёт лопатой - всё отлично. Но деньги любят тишину, а когда ты на всю планету хвастаешься, как окучиваешь лохов - это только злить людей.

Отправлено спустя 1 минуту 53 секунды:
Plush_Dragon: 07.03.2026 19:19А по факту куртка може зовсім відмовитися від виробництва споживчих відеокарт. І ти не повіриш, але він навіть не збідніє.
Это будет отлично, так как все будут покупать видяхи от Интела, они сделают хорошие дрова и всё станет на свои места - процессор Интел, видяха Интел :super:
Ответить