курвоботи дісталися Оверів?
Новини
Останні статті і огляди
Ubisoft уперше підтвердила ремейк Assassin’s Creed Black Flag
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
-
VovaII
Member
waryag

— Пане, нащо Ви це написали? Я ж ще не грав у ККД2. А тепер і не хочу.це треба робити цікаво.
У тому ж ККД2 є негр і геї
-
walkman3000
Member
waryag
юбікі мають талант останнім часом робити красивий графон з мертвим світом та жахливою анімацією
юбікі мають талант останнім часом робити красивий графон з мертвим світом та жахливою анімацією
і зараз єTelcontar: ↑ 05.03.2026 14:34кєкс між чоловіками у феодальній Японії був
- спойлер
- і шо ти тут хотів побачити
?
-
Hotspur
Member
Це гарна гра 
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Негр один. Нормально вписаний в сетинг цікавий персонаж, жодних проблем.
Гейство опціональне,
- спойлер
- залежить від твоєї здатності опиратися чарам Птачека
-
VovaII
Member
waryag
Там ще й катсцена про це є???
Гейство опціональне,
-
avuremybe
Member
Там ідея була в онлайн-доїльні, а не в задоволенні гравця, чи відродженні чогось популярного.walkman3000: ↑ 05.03.2026 13:02 пилить всем аулом 10лет scull&bones, которая оказалась хуже старого номерного асасина с корабликами и даже хуже спинофа якудзычтоб потом римейкнуть номерной асасин с корабликами. какие же французы дегенераты. блек флег ниче такой но оно все хуже чем Эцио Аудиторе.
-
walkman3000
Member
ну надоїлі тільки собі у рота, але судячи з того, як в конторі йдуть справи то їм подобаєтьсяavuremybe: ↑ 07.03.2026 11:00Там ідея була в онлайн-доїльні, а не в задоволенні гравця, чи відродженні чогось популярного
-
Dremjke
Member
Эх, четверке уже 13 лет в обед, а я её так и не осилил. Ждём-с ремейк 
