Ubisoft уперше підтвердила ремейк Assassin’s Creed Black Flag

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

big_bang: 05.03.2026 15:07 та пофіг на гру :)
гляньте які аватарки :banan:
спойлер
Зображення
курвоботи дісталися Оверів? :laugh:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
це треба робити цікаво.
У тому ж ККД2 є негр і геї
— Пане, нащо Ви це написали? Я ж ще не грав у ККД2. А тепер і не хочу. :(
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
юбікі мають талант останнім часом робити красивий графон з мертвим світом та жахливою анімацією
Telcontar: 05.03.2026 14:34кєкс між чоловіками у феодальній Японії був
і зараз є :gigi:
спойлер
і шо ти тут хотів побачити :gigi: ?Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це гарна гра :super:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

VovaII: 05.03.2026 16:59— Пане, нащо Ви це написали? Я ж ще не грав у ККД2. А тепер і не хочу. :(
Негр один. Нормально вписаний в сетинг цікавий персонаж, жодних проблем.

Гейство опціональне,
спойлер
залежить від твоєї здатності опиратися чарам Птачека :lol:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Гейство опціональне,
:eek: Там ще й катсцена про це є???
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkman3000: 05.03.2026 13:02 пилить всем аулом 10лет scull&bones, которая оказалась хуже старого номерного асасина с корабликами и даже хуже спинофа якудзы :lol: чтоб потом римейкнуть номерной асасин с корабликами. какие же французы дегенераты. блек флег ниче такой но оно все хуже чем Эцио Аудиторе.
Там ідея була в онлайн-доїльні, а не в задоволенні гравця, чи відродженні чогось популярного.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 07.03.2026 11:00Там ідея була в онлайн-доїльні, а не в задоволенні гравця, чи відродженні чогось популярного
ну надоїлі тільки собі у рота, але судячи з того, як в конторі йдуть справи то їм подобається
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эх, четверке уже 13 лет в обед, а я её так и не осилил. Ждём-с ремейк B-)
Відповісти