DDt
Саме так, все те саме, що я бачив в Україні 20 років тому, коли навіть бомжі сміялися з інженерів.
Якщо вони реально платять 150к маркетологу, де не треба освіти чи складних навичок, то сенс робити дуже складну і відповідальну роботу за менше ніж половину цих грошей?
Новости
Последние статьи и обзоры
Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
-
big_bang
Member
розпаковуєш нову пам'ять, а вона з запахом карі)))
товариш якось купив машину від індусів і вгадайте шо ?
детейлінг, іонізація і провітрювання не змогли впоратися з цими пахощами)))
товариш якось купив машину від індусів і вгадайте шо ?
детейлінг, іонізація і провітрювання не змогли впоратися з цими пахощами)))
-
Ostin
Member
Приємно, що українці задають трендdead_rat: ↑ 02.03.2026 13:51бачив в Україні 20 років тому
Хочеться їсти дуже, ні?)dead_rat: ↑ 02.03.2026 13:51сенс робити дуже складну і відповідальну роботу
Звісно, маючи альтернативи - бігом на ютубчик) Але ж не всі гарну пику мають, і гарно язик підвішений. От хтось і робить складну і відповідальну роботу, бо більше нічого іншого не вміє) Як не дивно, але це теж ринок порішав, бо купа людей готові були крутити всі ті гайки за безцінь.
-
Scoffer
Member
Зато китайці платять інженерам більше всих на ринку. А потім дивуються звідки ж у китая з'являються технології. Дійсно, дуже дивно.DDt: ↑ 02.03.2026 13:45глобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессий
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.Scoffer: ↑ 02.03.2026 13:03Це ті, у котрих двигло тягою задирає ніс літака догори, а комп і кількатоний баласт зі збідненого урану намагаються якось змінити ситуацію, але не завжди вдало?)MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Інженери БоїнгАктивно скорочує бюджет і звільняє співробітників, і явно не з числа менеджерів. За 5 років бюджет зменшився вдвічі, а за 10 втричі.MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Наса
Якраз справа в тому, що інжерні зауваження ігнорували боси в штаб квартирі.
Будь яка розробка має проміжні етапи де не все працює як треба, якраз проблема в тому, що не дозволяють довести все до ідеального стану
Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Скажемо чесно, що тип людей який йде в стендапери і в інженери все таки різний)))DDt: ↑ 02.03.2026 13:45MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг та Наса передають привіт.Ostin: ↑ 02.03.2026 12:38Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь людиTetronga: ↑ 02.03.2026 12:11Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводіглобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессийdead_rat: ↑ 02.03.2026 11:38Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю.
онлифанщицы, стримеры, ютуберы - в ТОПе
работяги - в Жжж.. не очень хорошем положении
Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Індійські авто це новий тип дна після китайських і російських?big_bang: ↑ 02.03.2026 13:51 розпаковуєш нову пам'ять, а вона з запахом карі)))
товариш якось купив машину від індусів і вгадайте шо ?
детейлінг, іонізація і провітрювання не змогли впоратися з цими пахощами)))
Пс практично всі оборонні замовлення виконуються внутрішніми компаніями в США, які виробляють F-35, Петріоти, авіаносці і тд
Тут же недалекі сміються над тим, що в США не зможуть побудувати завод
І це все на фоні того, як у нас ХЗТМ виготовляв декілька десятків танків на рік і не міг ніяк перенести виробництво, щоб побудувати завод в більш надійному місці
Последний раз редактировалось MqM 02.03.2026 14:23, всего редактировалось 2 раза.
-
big_bang
Member
шо за кіно ?Scoffer: ↑ 02.03.2026 13:03 Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.
-
Ostin
Member
До речі про кіно. Недавно дивився серіал Landman про американський видобуток нафти. То там і роботяги, і інженери цілком пристойно заробляють. Може, не як в Nvidia, але сотню-другу в рік вони можуть мати. Я навіть гуглив з цього приводу. То, в принципі, інженерам є де гайки крутити, якщо вже дуже хочеться заробляти саме цим.
США не треба порівнювати з папуасами. А якщо порівнювати з китайцями, то на сьогодні США роблять багато чого гірше, ніж вузькоокі. Починаючи від стратегії, і про це насамперед дискутують.MqM: ↑ 02.03.2026 14:10недалекі сміються над тим, що в США
Последний раз редактировалось Ostin 02.03.2026 14:21, всего редактировалось 2 раза.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
«Прокляття Боїнга 737»big_bang: ↑ 02.03.2026 14:13шо за кіно ?Scoffer: ↑ 02.03.2026 13:03 Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.
Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.
Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Та є там достатньо галузей, диванні експерти не уявляють про яку махіну говорять. Попри деіндустіалізацію США там розмах виробництв дасть маху багатьом країнамOstin: ↑ 02.03.2026 14:17 До речі про кіно. Недавно дивився серіал Landman про американський видобуток нафти. То там і роботяги, і інженери цілком пристойно заробляють. Може, не як в Nvidia, але сотню-другу в рік вони можуть мати. Я навіть гуглив з цього приводу. То, в принципі, інженерам є де гайки крутити, якщо вже дуже хочеться заробляти саме цим.США не треба порівнювати з папуасами. А якщо порівнювати з китайцями, то на сьогодні США роблять багато чого гірше, ніж вузькоокі. Починаючи від стратегії, і над цим насамперед дискутують.MqM: ↑ 02.03.2026 14:10недалекі сміються над тим, що в США
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Як би… третя найбільша країна планети як по площі так і по населенню.MqM: ↑ 02.03.2026 14:22 Та є там достатньо галузей, диванні експерти не уявляють про яку махіну говорять. Попри деіндустіалізацію США там розмах виробництв дасть маху багатьом країнам
звичайно вона має дати маху більшості країн.
-
1234waltz
Member
Більш за все здивувались нещодавно корейці, які виявили, що китай перекупив їх інженерів на посади директорів з директорськими зепками і запустив за півтора роки виробництво пам'яті новеScoffer: ↑ 02.03.2026 14:02 Зато китайці платять інженерам більше всих на ринку. А потім дивуються звідки ж у китая з'являються технології. Дійсно, дуже дивно.
-
Scoffer
Member
Тобто ти сам щойно підтвердив що інженерія в боінгу скотилась нижче плінтуса, а нормальні, поважаючі себе інженери пішли шукати щастя де інде. Хто в ейрбасах, а хто і в Commercial Aircraft Corporation of China. Залишились лише жополизи, котрим все одно скільки літаків впаде.MqM: ↑ 02.03.2026 14:22Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Твоя проблема, що ти плутаєш внженерів з рішеннями керівництва виставляючи це як факт відсутності інженерів, які здатні побудувати завод.Scoffer: ↑ 02.03.2026 16:27Тобто ти сам щойно підтвердив що інженерія в боінгу скотилась нижче плінтуса, а нормальні, поважаючі себе інженери пішли шукати щастя де інде. Хто в ейрбасах, а хто і в Commercial Aircraft Corporation of China. Залишились лише жополизи, котрим все одно скільки літаків впаде.MqM: ↑ 02.03.2026 14:22Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.
Якщо твій босс ідіот, то чи стаєш ти ідіотом автоматично? Хоча ти все бачиш, пробуєш виправити, але тебе не дослухаються.
Видно я пишу надто складні речення для розуміння
Результати називати причинами це треба вміти
Бігом дивитися документалку, а не гадати на кавовій гущі.
Пошукай зраду ще SpaceX, Lockheed Martin, Northrop Grumman Corporation
-
Scoffer
Member
Та ні, проблема в тому що ти не читаєш літери. Інженерні школи не зникають самі собою. Це завжди рішення недолугого менеджменту. Теж мені новина. А наслідок в тому що нормальні інженери звідти звільнились тому що не захотіли бути причетними до смертей через технічні несправності, очевидні ще на стадії проектування літака. Окрім морально-етичних причин, так ще і через те що спустять вину на них, кому воно треба. В результаті в боінгу залишились інженери приблизно такі як в в постсовкових заводах. Все, немає там нормальних людей, немає там школи. Боінг за останні роки всрав все що можна всрати, і літаки, і ракети. Ферштейн?MqM: ↑ 02.03.2026 23:48Твоя проблема, що ти плутаєш внженерів з рішеннями керівництва виставляючи це як факт відсутності інженерів, які здатні побудувати завод.