Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

DDt
Саме так, все те саме, що я бачив в Україні 20 років тому, коли навіть бомжі сміялися з інженерів.

Якщо вони реально платять 150к маркетологу, де не треба освіти чи складних навичок, то сенс робити дуже складну і відповідальну роботу за менше ніж половину цих грошей?
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

розпаковуєш нову пам'ять, а вона з запахом карі)))

товариш якось купив машину від індусів і вгадайте шо ?
детейлінг, іонізація і провітрювання не змогли впоратися з цими пахощами)))
Ostin
Member

Сообщение

dead_rat: 02.03.2026 13:51бачив в Україні 20 років тому
Приємно, що українці задають тренд :D
dead_rat: 02.03.2026 13:51сенс робити дуже складну і відповідальну роботу
Хочеться їсти дуже, ні?)
Звісно, маючи альтернативи - бігом на ютубчик) Але ж не всі гарну пику мають, і гарно язик підвішений. От хтось і робить складну і відповідальну роботу, бо більше нічого іншого не вміє) Як не дивно, але це теж ринок порішав, бо купа людей готові були крутити всі ті гайки за безцінь.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DDt: 02.03.2026 13:45глобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессий
Зато китайці платять інженерам більше всих на ринку. А потім дивуються звідки ж у китая з'являються технології. Дійсно, дуже дивно.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Scoffer: 02.03.2026 13:03
MqM: 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг
Це ті, у котрих двигло тягою задирає ніс літака догори, а комп і кількатоний баласт зі збідненого урану намагаються якось змінити ситуацію, але не завжди вдало?)
Активно скорочує бюджет і звільняє співробітників, і явно не з числа менеджерів. За 5 років бюджет зменшився вдвічі, а за 10 втричі.
Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.
Якраз справа в тому, що інжерні зауваження ігнорували боси в штаб квартирі.
Будь яка розробка має проміжні етапи де не все працює як треба, якраз проблема в тому, що не дозволяють довести все до ідеального стану

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
DDt: 02.03.2026 13:45
MqM: 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг та Наса передають привіт.
Ostin: 02.03.2026 12:38Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди
Tetronga: 02.03.2026 12:11Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводі
dead_rat: 02.03.2026 11:38Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю.
глобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессий

онлифанщицы, стримеры, ютуберы - в ТОПе
работяги - в Жжж.. не очень хорошем положении
Скажемо чесно, що тип людей який йде в стендапери і в інженери все таки різний)))

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
big_bang: 02.03.2026 13:51 розпаковуєш нову пам'ять, а вона з запахом карі)))

товариш якось купив машину від індусів і вгадайте шо ?
детейлінг, іонізація і провітрювання не змогли впоратися з цими пахощами)))
Індійські авто це новий тип дна після китайських і російських?
Пс практично всі оборонні замовлення виконуються внутрішніми компаніями в США, які виробляють F-35, Петріоти, авіаносці і тд
Тут же недалекі сміються над тим, що в США не зможуть побудувати завод :facepalm:
І це все на фоні того, як у нас ХЗТМ виготовляв декілька десятків танків на рік і не міг ніяк перенести виробництво, щоб побудувати завод в більш надійному місці
Последний раз редактировалось MqM 02.03.2026 14:23, всего редактировалось 2 раза.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 02.03.2026 13:03 Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.
шо за кіно ?
Ostin
Member

Сообщение

До речі про кіно. Недавно дивився серіал Landman про американський видобуток нафти. То там і роботяги, і інженери цілком пристойно заробляють. Може, не як в Nvidia, але сотню-другу в рік вони можуть мати. Я навіть гуглив з цього приводу. То, в принципі, інженерам є де гайки крутити, якщо вже дуже хочеться заробляти саме цим.
MqM: 02.03.2026 14:10недалекі сміються над тим, що в США
США не треба порівнювати з папуасами. А якщо порівнювати з китайцями, то на сьогодні США роблять багато чого гірше, ніж вузькоокі. Починаючи від стратегії, і про це насамперед дискутують.
Последний раз редактировалось Ostin 02.03.2026 14:21, всего редактировалось 2 раза.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

big_bang: 02.03.2026 14:13
Scoffer: 02.03.2026 13:03 Спочатку глянь документалку розслідування на Нетфліксі.
шо за кіно ?
«Прокляття Боїнга 737»
Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Ostin: 02.03.2026 14:17 До речі про кіно. Недавно дивився серіал Landman про американський видобуток нафти. То там і роботяги, і інженери цілком пристойно заробляють. Може, не як в Nvidia, але сотню-другу в рік вони можуть мати. Я навіть гуглив з цього приводу. То, в принципі, інженерам є де гайки крутити, якщо вже дуже хочеться заробляти саме цим.
MqM: 02.03.2026 14:10недалекі сміються над тим, що в США
США не треба порівнювати з папуасами. А якщо порівнювати з китайцями, то на сьогодні США роблять багато чого гірше, ніж вузькоокі. Починаючи від стратегії, і над цим насамперед дискутують.
Та є там достатньо галузей, диванні експерти не уявляють про яку махіну говорять. Попри деіндустіалізацію США там розмах виробництв дасть маху багатьом країнам
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

MqM: 02.03.2026 14:22 Та є там достатньо галузей, диванні експерти не уявляють про яку махіну говорять. Попри деіндустіалізацію США там розмах виробництв дасть маху багатьом країнам
Як би… третя найбільша країна планети як по площі так і по населенню.

звичайно вона має дати маху більшості країн.
1234waltz
Member

Сообщение

Scoffer: 02.03.2026 14:02 Зато китайці платять інженерам більше всих на ринку. А потім дивуються звідки ж у китая з'являються технології. Дійсно, дуже дивно.
Більш за все здивувались нещодавно корейці, які виявили, що китай перекупив їх інженерів на посади директорів з директорськими зепками і запустив за півтора роки виробництво пам'яті нове :D
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 02.03.2026 14:22Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.
Тобто ти сам щойно підтвердив що інженерія в боінгу скотилась нижче плінтуса, а нормальні, поважаючі себе інженери пішли шукати щастя де інде. Хто в ейрбасах, а хто і в Commercial Aircraft Corporation of China. Залишились лише жополизи, котрим все одно скільки літаків впаде.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Scoffer: 02.03.2026 16:27
MqM: 02.03.2026 14:22Там розповідається, як після злиття компаній нове керівництво створило такі умови роботи, що впав рівень якості, скарги на брак не розглядалися і проблеми не усувалися, незгідних звільняли.
Тобто ти сам щойно підтвердив що інженерія в боінгу скотилась нижче плінтуса, а нормальні, поважаючі себе інженери пішли шукати щастя де інде. Хто в ейрбасах, а хто і в Commercial Aircraft Corporation of China. Залишились лише жополизи, котрим все одно скільки літаків впаде.
Твоя проблема, що ти плутаєш внженерів з рішеннями керівництва виставляючи це як факт відсутності інженерів, які здатні побудувати завод.
Якщо твій босс ідіот, то чи стаєш ти ідіотом автоматично? Хоча ти все бачиш, пробуєш виправити, але тебе не дослухаються.
Видно я пишу надто складні речення для розуміння :weep:
Результати називати причинами це треба вміти :lol:
Бігом дивитися документалку, а не гадати на кавовій гущі.
Пошукай зраду ще SpaceX, Lockheed Martin, Northrop Grumman Corporation
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 02.03.2026 23:48Твоя проблема, що ти плутаєш внженерів з рішеннями керівництва виставляючи це як факт відсутності інженерів, які здатні побудувати завод.
Та ні, проблема в тому що ти не читаєш літери. Інженерні школи не зникають самі собою. Це завжди рішення недолугого менеджменту. Теж мені новина. А наслідок в тому що нормальні інженери звідти звільнились тому що не захотіли бути причетними до смертей через технічні несправності, очевидні ще на стадії проектування літака. Окрім морально-етичних причин, так ще і через те що спустять вину на них, кому воно треба. В результаті в боінгу залишились інженери приблизно такі як в в постсовкових заводах. Все, немає там нормальних людей, немає там школи. Боінг за останні роки всрав все що можна всрати, і літаки, і ракети. Ферштейн?
Ответить