Новости
Последние статьи и обзоры
Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії
-
AccessDenied
Member
Предлагаю обсудить Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії
Судя по всратым сборкам тех же iPhone в Индии, качество будет падать.
Судя по всратым сборкам тех же iPhone в Индии, качество будет падать.
-
big_bang
Member
Зіта і Гіта знову у справі !
Головне, шоб не так як з ШІ
Головне, шоб не так як з ШІ
-
EvhenS
Member
- Откуда: Черкаси
-
Scoffer
Member
Мікроелектроніку китайців розвинули, тепер треба терміново розвинути мікроелектроніку індусів, а то якось нудно живеться. 
-
GetOutTheWay
Member
- Откуда: Xapкiв-Київ
Щось по тексту новини у попередніх коментаторів є щось сказати? Чи тільки батхерт від того що в Індії все ж є такі заводи, а в нас нема (бо розкрадуть по дорозі).
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.
Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.
Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
-
big_bang
Member
аргумент так тоGetOutTheWay: ↑ 02.03.2026 09:56 (бо розкрадуть по дорозі)
-
EvhenS
Member
- Откуда: Черкаси
GetOutTheWay
Не розкрадуть по дорозі, а за 130$ в місяць не будуть гарувати 14 годин на день.
Не розкрадуть по дорозі, а за 130$ в місяць не будуть гарувати 14 годин на день.
-
dosaaf25
Junior
Готуються до окупації Тайваню 
-
dfcz
Member
Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.dead_rat: ↑ 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.
Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
-
Polyaan
Member
Что Вы, уважаемый.Scoffer: ↑ 02.03.2026 09:55 Мікроелектроніку китайців розвинули, тепер треба терміново розвинути мікроелектроніку індусів, а то якось нудно живеться.![]()
Индусы не такие агрессивные и националистические, как Китайцы
Там даже кастовой системы, как в комуняцком Китае нет
Что же может пойти не так
-
DDt
Member
- Откуда: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев
может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводомdfcz: ↑ 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю. Нема заводів - молодим інженерам нема де здобути досвід, щоб ці заводи оперувати - вони переходять у маркетологи.DDt: ↑ 02.03.2026 11:12может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводомdfcz: ↑ 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
Захід виростив інженерів спочатку Китаю, тепер індусам. А як треба буде щось у сша - тих самих індусів і перевезе.
І ще, 30$ на годину це 57600$ на рік. З такими розкладами, я б теж йшов у маркетологи, а не інженери
Employees at Walmart as Marketing L4 earn an average of $149k, mostly ranging from $130k per year to $187k per year based on 7 profiles.
-
Tetronga
Member
Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводі, коли недавно під час шторму в Нью-Йорку всім бажаючим давали роботу комунальника з оплатою 30 доларів на годину?dfcz: ↑ 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.dead_rat: ↑ 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.
Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
-
Ostin
Member
Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди
Я по інерції з українських реалій прикинув, що типу норм зп. А якщо кинути на глобалку - то це щось дуже таке собі. Від слова дуже.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Чому якась Індія, а не Україна? Нам довіряють лише шнури для авто крутити? 
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Зрада зрадою, але межу треба знати
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Наша влада не може гарантувати прикриття від усіляких рейдерів і масок шоуGetOutTheWay: ↑ 02.03.2026 09:56 Щось по тексту новини у попередніх коментаторів є щось сказати? Чи тільки батхерт від того що в Індії все ж є такі заводи, а в нас нема (бо розкрадуть по дорозі).
Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
Ну так спробуй на 3 долара в годину в США прожити, тут нічого не вдієшdfcz: ↑ 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.dead_rat: ↑ 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.
Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Інженери Боїнг та Наса передають привіт.DDt: ↑ 02.03.2026 11:12может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводомdfcz: ↑ 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
Зрада зрадою, але межу треба знати
-
Stamb
Member
це якщо вірити інфоциганам які продають різні курси і розказують як будеш мати 300к/секOstin: ↑ 02.03.2026 12:38 Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь людиЯ по інерції з українських реалій прикинув, що типу норм зп. А якщо кинути на глобалку - то це щось дуже таке собі. Від слова дуже.
прикинути більш менш реальний стан речей
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_E ... erage_wage
для Європи 30$/h це досить солідно, для країн в яких вартість життя менша це взагалі супер
-
Ostin
Member
З мапи як мінімум два відкриття:Stamb: ↑ 02.03.2026 12:55прикинути більш менш реальний стан речей
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_E ... erage_wage
- в хачів є зп ще нижча, ніж у нас)
- в білораші майже в 2 рази вища (!). Чомусь не очікував.
-
Scoffer
Member
Це ті, у котрих двигло тягою задирає ніс літака догори, а комп і кількатоний баласт зі збідненого урану намагаються якось змінити ситуацію, але не завжди вдало?)MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг
Активно скорочує бюджет і звільняє співробітників, і явно не з числа менеджерів. За 5 років бюджет зменшився вдвічі, а за 10 втричі.MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Наса
-
DDt
Member
- Откуда: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев
MqM: ↑ 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг та Наса передають привіт.
Ostin: ↑ 02.03.2026 12:38Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди
Tetronga: ↑ 02.03.2026 12:11Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводі
глобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессийdead_rat: ↑ 02.03.2026 11:38Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю.
онлифанщицы, стримеры, ютуберы - в ТОПе
работяги - в Жжж.. не очень хорошем положении