Вихід нових поколінь відеокарт сповільниться, тому що NVIDIA та AMD віддають пріоритет сегменту ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

AlexWest
Зазвичай зміна фокусу означає, що кращі співробітники йдуть на пріорітетний проект, а на інших проектах лишають самий мізєр.
Тому більш реалістично, що толкові інженери до ігрових карт не дійдуть.

Довша розробка буде не результатом надання часу на доопрацювання продукту, а тупняком і малою кількістю виконавців.
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

4070 це недавно чи ні?)

Там вже соні розглядає відкласти наступну консоль до 28 чи 29 року)

Перейдемо грати на эмулятори, я зараз проходжу lost odyssey. Сказати що гра бомбезна - нічого не сказати)
quppeq
Member

Сообщение

Думав оновитись на 5080 свого часу з 3080
Зараз розумію що її ще на років 5 вистачить легко в 2к. Ну вимкну промені, гру ж пограю
І так зараз покоління коли залізо живе найдовше своє життя. 1080ті тягне ігри в фхд поки фізично не помре. А це ще без всяких dlss
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

n6407: 16.02.2026 11:28 Ostin
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн" :rolleyes: і він закривав клуб на ніч, не чекаючи заповнення усіх місць :D

Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM :pray:
Ты забыл Starcraft ;)
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

tornadox, та ні. Короткі відео це випробування та заманювання. Настане момент і до авторів дійде, що за потужності ші для треба платити, а споживачі відео не хочуть за це платити або не приносять грошей рекламодавцю, який заплатив за рекламу між цими відео. Це зараз хайп та бездумне накачування баблом, потім проходить і далі намагаються монетизувати. Короткі відео та цифрова залежність не приносять бабла. Маркетинговий період пройде, ті що не здуються вимагатимуть за свої аі грошей. Навряд достатня маса людей платитиме за генерацію тих відео.

AlexWest, :lol: :lol: :lol:
Це все коштує грошей та зменшує маржу. А відсутність альтернатив ще зменшує цю ймовірність.
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

dead_rat, і дефіцитним для нас, не для них.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Барбарис
99% юзверів покинули Сора 2 впродовж місяця

Логічно, згенерив пару сміхуйочків, ну і все. Можна раз на місяць якийсь мем для колег робити
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

quppeq: 16.02.2026 12:21 Ну вимкну промені, гру ж пограю
Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.
dead_rat: 16.02.2026 10:57Штош, ми повертаємося у часи Санді Брідж, коли один раз зібраний системник був вічно актуальним.
Я вже повернувся, наприкінці року прийшло усвідовлення, що я зі своїм 11700 залишився надовго.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artem_K: 16.02.2026 12:54 Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.
2.5 гри.... технології 8+ років.
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Firebrand: 16.02.2026 12:26
n6407: 16.02.2026 11:28 Ostin
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн" :rolleyes: і він закривав клуб на ніч, не чекаючи заповнення усіх місць :D

Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM :pray:
Ты забыл Starcraft ;)
100% ещё НОММ3 рубили и никак не могу вспомнить название ещё одной игры, играли дезматч, игра в сеттинге 1 мировой, там можно было управлять аэропланом и другой техникой :-/
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

n6407, Codename Eagle, прародитель Баттлфилда.

Там еще можно было загнать мотоцикл в дерижабль и спрыгнуть с него потом раскрыв парашют, игра 99 года :gigi:
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Earanak: 16.02.2026 13:08 n6407, Codename Eagle, прародитель Баттлфилда.

Там еще можно было загнать мотоцикл в дерижабль и спрыгнуть с него потом раскрыв парашют, игра 99 года :gigi:

:pray: :pray: :pray:

это оно, мне иногда казалось что я это сам придумал и не было такой игры :gigi: :facepalm:
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Я не розумію цього скепсісу з приводу релізу нового покоління відеокарт у 2027році як і консолей. Скільки вже було паперових релізів і ніхто ще не помер від цього, кому кортить той завжди зможе придбати нову залізяку по ціні х4 а в кого грошей нема то різниця не дуже велика, купляти у 2028 чи у 2029 році :D
Vladys77
Member

Сообщение

Може тепер розробники ігор почнуть думати про оптимізацію.

Бо на PS5 зі слабеньким залізом на думку ПКшників можна зробити Death Stranding 2 з рівнем графіки кращим серед усіх платформ за оцінками експертів. Так само на PS4 змогли зробити Horizon Zero Down з найкращим рівнем графіки на всіх платформах на той час.

Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vladys77
Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
— Що значить може? — Звичайно в цьому. Наприклад розробники із прямими руками зробили онлайн-шутер на UE5. На тому самому, на якому у всіх інших сінгли статерять!
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Vladys77, та на пс 5 графіка не дуже виглядає порівняно з пк. Інша справа, що це один пристрій і під нього підігнали приємну картинку.

Відправлено через 59 секунд:
VovaII, так онлайн-шутер легше в плані рушія
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Vladys77: 16.02.2026 15:13Може тепер розробники ігор почнуть думати про оптимізацію.

Бо на PS5 зі слабеньким залізом на думку ПКшників можна зробити Death Stranding 2 з рівнем графіки кращим серед усіх платформ за оцінками експертів. Так само на PS4 змогли зробити Horizon Zero Down з найкращим рівнем графіки на всіх платформах на той час.

Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
На консолі значно простіше оптимізувати, тому що відомі всі обмеження заліза, завжди відштовхуються від самої слабшої. На ПК зоопарк заліза, драйверів та ОС яка постійно старається в фон завантажити якийсь копайлот. Це банально коштує дорожче і довше по часу.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 16.02.2026 13:03
Artem_K: 16.02.2026 12:54 Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.
2.5 гри.... технології 8+ років.
пастрейсинг в іграх існує 2 роки, рт з ртх 2000, а самій технології ретрейсингу більше 20 років, добрий вечір
penetrator
Member
Откуда: Amsterdam

Сообщение

quppeq: 16.02.2026 12:21 Думав оновитись на 5080 свого часу з 3080
Зараз розумію що її ще на років 5 вистачить легко в 2к. Ну вимкну промені, гру ж пограю
І так зараз покоління коли залізо живе найдовше своє життя. 1080ті тягне ігри в фхд поки фізично не помре. А це ще без всяких dlss
Лучи и 5080 не везде тянет.
Я вот врубил их на макс в Диабло 4 и получил 35 фпс в 3440х1440 :laugh:
Игре 3 года скоро :weep:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 16.02.2026 11:20Там китайці вже людиноподібних роботів клепають масово десь з десяток компаній, і ціни вже є менше хорошої автівки.
Наше покоління - останнє, яке ще займається сексом (з людьми).
Демографії в розвинених країнах буде повна дупа і заміщення мігрантами з Африки.
Эти роботы недалеко от резиновых кукол ушли. Демографии будет оййййййй! когда у такого робота будет функционал хотябы приблизительно напоминать чёт из Детройта - имитация человечности на приемлимом уровне.
Тогда да, многие перейдут на таких роботов и у баб будет бомбить дай боже.
Ответить