Новини
Останні статті і огляди
Вихід нових поколінь відеокарт сповільниться, тому що NVIDIA та AMD віддають пріоритет сегменту ШІ
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
AlexWest
Зазвичай зміна фокусу означає, що кращі співробітники йдуть на пріорітетний проект, а на інших проектах лишають самий мізєр.
Тому більш реалістично, що толкові інженери до ігрових карт не дійдуть.
Довша розробка буде не результатом надання часу на доопрацювання продукту, а тупняком і малою кількістю виконавців.
Зазвичай зміна фокусу означає, що кращі співробітники йдуть на пріорітетний проект, а на інших проектах лишають самий мізєр.
Тому більш реалістично, що толкові інженери до ігрових карт не дійдуть.
Довша розробка буде не результатом надання часу на доопрацювання продукту, а тупняком і малою кількістю виконавців.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
4070 це недавно чи ні?)dead_rat: ↑ 16.02.2026 10:57недавно
Там вже соні розглядає відкласти наступну консоль до 28 чи 29 року)
Перейдемо грати на эмулятори, я зараз проходжу lost odyssey. Сказати що гра бомбезна - нічого не сказати)
-
quppeq
Member
Думав оновитись на 5080 свого часу з 3080
Зараз розумію що її ще на років 5 вистачить легко в 2к. Ну вимкну промені, гру ж пограю
І так зараз покоління коли залізо живе найдовше своє життя. 1080ті тягне ігри в фхд поки фізично не помре. А це ще без всяких dlss
Зараз розумію що її ще на років 5 вистачить легко в 2к. Ну вимкну промені, гру ж пограю
І так зараз покоління коли залізо живе найдовше своє життя. 1080ті тягне ігри в фхд поки фізично не помре. А це ще без всяких dlss
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Ты забыл Starcraftn6407: ↑ 16.02.2026 11:28 Ostin
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн"і він закривав клуб на ніч, не чекаючи заповнення усіх місць
![]()
Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM![]()
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
tornadox, та ні. Короткі відео це випробування та заманювання. Настане момент і до авторів дійде, що за потужності ші для треба платити, а споживачі відео не хочуть за це платити або не приносять грошей рекламодавцю, який заплатив за рекламу між цими відео. Це зараз хайп та бездумне накачування баблом, потім проходить і далі намагаються монетизувати. Короткі відео та цифрова залежність не приносять бабла. Маркетинговий період пройде, ті що не здуються вимагатимуть за свої аі грошей. Навряд достатня маса людей платитиме за генерацію тих відео.
AlexWest,
Це все коштує грошей та зменшує маржу. А відсутність альтернатив ще зменшує цю ймовірність.
AlexWest,
Це все коштує грошей та зменшує маржу. А відсутність альтернатив ще зменшує цю ймовірність.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
dead_rat, і дефіцитним для нас, не для них.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Барбарис
99% юзверів покинули Сора 2 впродовж місяця
Логічно, згенерив пару сміхуйочків, ну і все. Можна раз на місяць якийсь мем для колег робити
99% юзверів покинули Сора 2 впродовж місяця
Логічно, згенерив пару сміхуйочків, ну і все. Можна раз на місяць якийсь мем для колег робити
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.quppeq: ↑ 16.02.2026 12:21 Ну вимкну промені, гру ж пограю
Я вже повернувся, наприкінці року прийшло усвідовлення, що я зі своїм 11700 залишився надовго.dead_rat: ↑ 16.02.2026 10:57Штош, ми повертаємося у часи Санді Брідж, коли один раз зібраний системник був вічно актуальним.
-
Ektalion
Member
2.5 гри.... технології 8+ років.Artem_K: ↑ 16.02.2026 12:54 Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
100% ещё НОММ3 рубили и никак не могу вспомнить название ещё одной игры, играли дезматч, игра в сеттинге 1 мировой, там можно было управлять аэропланом и другой техникойFirebrand: ↑ 16.02.2026 12:26Ты забыл Starcraftn6407: ↑ 16.02.2026 11:28 Ostin
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн"і він закривав клуб на ніч, не чекаючи заповнення усіх місць
![]()
Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM![]()
![]()
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
n6407, Codename Eagle, прародитель Баттлфилда.
Там еще можно было загнать мотоцикл в дерижабль и спрыгнуть с него потом раскрыв парашют, игра 99 года
Там еще можно было загнать мотоцикл в дерижабль и спрыгнуть с него потом раскрыв парашют, игра 99 года
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
Earanak: ↑ 16.02.2026 13:08 n6407, Codename Eagle, прародитель Баттлфилда.
Там еще можно было загнать мотоцикл в дерижабль и спрыгнуть с него потом раскрыв парашют, игра 99 года![]()
это оно, мне иногда казалось что я это сам придумал и не было такой игры
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Я не розумію цього скепсісу з приводу релізу нового покоління відеокарт у 2027році як і консолей. Скільки вже було паперових релізів і ніхто ще не помер від цього, кому кортить той завжди зможе придбати нову залізяку по ціні х4 а в кого грошей нема то різниця не дуже велика, купляти у 2028 чи у 2029 році 
-
Vladys77
Member
Може тепер розробники ігор почнуть думати про оптимізацію.
Бо на PS5 зі слабеньким залізом на думку ПКшників можна зробити Death Stranding 2 з рівнем графіки кращим серед усіх платформ за оцінками експертів. Так само на PS4 змогли зробити Horizon Zero Down з найкращим рівнем графіки на всіх платформах на той час.
Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
Бо на PS5 зі слабеньким залізом на думку ПКшників можна зробити Death Stranding 2 з рівнем графіки кращим серед усіх платформ за оцінками експертів. Так само на PS4 змогли зробити Horizon Zero Down з найкращим рівнем графіки на всіх платформах на той час.
Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
-
VovaII
Member
Vladys77
— Що значить може? — Звичайно в цьому. Наприклад розробники із прямими руками зробили онлайн-шутер на UE5. На тому самому, на якому у всіх інших сінгли статерять!Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Vladys77, та на пс 5 графіка не дуже виглядає порівняно з пк. Інша справа, що це один пристрій і під нього підігнали приємну картинку.
Відправлено через 59 секунд:
VovaII, так онлайн-шутер легше в плані рушія
Відправлено через 59 секунд:
VovaII, так онлайн-шутер легше в плані рушія
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
На консолі значно простіше оптимізувати, тому що відомі всі обмеження заліза, завжди відштовхуються від самої слабшої. На ПК зоопарк заліза, драйверів та ОС яка постійно старається в фон завантажити якийсь копайлот. Це банально коштує дорожче і довше по часу.Vladys77: ↑ 16.02.2026 15:13Може тепер розробники ігор почнуть думати про оптимізацію.
Бо на PS5 зі слабеньким залізом на думку ПКшників можна зробити Death Stranding 2 з рівнем графіки кращим серед усіх платформ за оцінками експертів. Так само на PS4 змогли зробити Horizon Zero Down з найкращим рівнем графіки на всіх платформах на той час.
Може проблема не в потужності системи і відеокарти, а у кривих руках розробників?
-
Enjthesilence
Member
пастрейсинг в іграх існує 2 роки, рт з ртх 2000, а самій технології ретрейсингу більше 20 років, добрий вечірEktalion: ↑ 16.02.2026 13:032.5 гри.... технології 8+ років.Artem_K: ↑ 16.02.2026 12:54 Їх ще не дуже багато, але пішли іграшки, де це зробити не вдасться.
-
penetrator
Member
- Звідки: Amsterdam
Лучи и 5080 не везде тянет.quppeq: ↑ 16.02.2026 12:21 Думав оновитись на 5080 свого часу з 3080
Зараз розумію що її ще на років 5 вистачить легко в 2к. Ну вимкну промені, гру ж пограю
І так зараз покоління коли залізо живе найдовше своє життя. 1080ті тягне ігри в фхд поки фізично не помре. А це ще без всяких dlss
Я вот врубил их на макс в Диабло 4 и получил 35 фпс в 3440х1440
Игре 3 года скоро
-
erkins007
Member
Эти роботы недалеко от резиновых кукол ушли. Демографии будет оййййййй! когда у такого робота будет функционал хотябы приблизительно напоминать чёт из Детройта - имитация человечности на приемлимом уровне.fantomrulezz: ↑ 16.02.2026 11:20Там китайці вже людиноподібних роботів клепають масово десь з десяток компаній, і ціни вже є менше хорошої автівки.
Наше покоління - останнє, яке ще займається сексом (з людьми).
Демографії в розвинених країнах буде повна дупа і заміщення мігрантами з Африки.
Тогда да, многие перейдут на таких роботов и у баб будет бомбить дай боже.