Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
0F
Member

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 18:33 ви розписуєтесь у власній некомпетенції проаналізувати презентаційні слайди від intel чи AMD?
ще може скажіть що від комп'ютера вам потрібні лише ігри
Конкретну відповідь на конкретне питання. Мені все одно на слайди маркетологів.
Я на питання, яке задав, можу відповісти, тому що я не коричневоштанний однопоточний невіглас. І в цій відповіді немає гікбенча, на який ти шкуродериш.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

0F: 11.02.2026 18:49на питання, яке задав, можу відповісти, тому що я не
ваша відповідь свідчить лише про єдине - відповісти ви не можете

Відправлено через 20 хвилин 58 секунд:
SergiusTheBest: 11.02.2026 18:47Хто в такій ситуації, рекомендую ставиви Linux і налаштувати ZRAM
а може МакОС таке робить з коробки
ви тестували?
0F
Member

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 19:26 ваша відповідь свідчить лише про єдине - відповісти ви не можете
Ти, однопоточний ухилянт-поціновувач руснявих шкуродерень, не маєш знань і досвіду зі мною сперечатись. Знаходиш результати SPEC для Apple M4 Max і затикаєш хайло.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

0F: 11.02.2026 19:33результати SPEC
невже ви кожен день SPEC ганяєте?
ігри вже так сильно не вставляють :lol: :lol:
max1996
Member

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 19:56
0F: 11.02.2026 19:33результати SPEC
невже ви кожен день SPEC ганяєте?
ігри вже так сильно не вставляють :lol: :lol:
Якщо не секрет а навіщо на mac os однопоток, якщо в іграх все впирається в gpu частину чипу? Реально відбитий бігає з однопотоком, коли для софту всюди треба інше
yuriy_dd
Member

Повідомлення

max1996: 11.02.2026 21:36Реально відбитий бігає з однопотоком, коли для софту всюди треба інше
вся ваша взаємодія з системою - однопоточна

а ігри абивають ваші мізки буквально
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
Дуже цікава інфа.
Це наводить на думку, що лінійка АІ 400 не просто рефреш, можливо там будуть використовуватись модулі socamm першого покоління?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 22:07ігри абивають ваші мізки буквально
Твердження рівня "граєш в гта - значить в один день вб'єш свою сім'ю" :laugh:
lw_007
Member

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 22:07
max1996: 11.02.2026 21:36Реально відбитий бігає з однопотоком, коли для софту всюди треба інше
вся ваша взаємодія з системою - однопоточна

а ігри абивають ваші мізки буквально
мабуть ти трохи застряг у часі, вилазь з танку
В користувацькому сегменті багатопопочна взаємодія десь так із 2005го
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 22:07 а ігри абивають ваші мізки буквально
Твої вбиті і без ігор. :lol:

Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
lw_007: 11.02.2026 23:17В користувацькому сегменті багатопопочна взаємодія десь так із 2005го
Це дуже оптимістично. Ще у часи бульдозерів 2-ядерні і3 конкурували з 6-8 ядерниками АМД, хоч і доволі швидко здали позиції.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

SergiusTheBest: 11.02.2026 18:47
Ostin: 11.02.2026 14:00 О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
Хто в такій ситуації, рекомендую ставиви Linux і налаштувати ZRAM - стискає сторінки пам'яті в 4 рази, тобто ефективний об'єм пам'яті можна легко збільшити до 14-20 ГБ. Працює чудово.
а яка продуктивність?

Відправлено через 17 хвилин 29 секунд:
waryag: 11.02.2026 23:25
yuriy_dd: 11.02.2026 22:07 а ігри абивають ваші мізки буквально
Твої вбиті і без ігор. :lol:

Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
lw_007: 11.02.2026 23:17В користувацькому сегменті багатопопочна взаємодія десь так із 2005го
Це дуже оптимістично. Ще у часи бульдозерів 2-ядерні і3 конкурували з 6-8 ядерниками АМД, хоч і доволі швидко здали позиції.
Боже, скиньте йому тести гейм вана.
Реально в 2016-17 повернулись з цим однопотоком...
Слідкуйте за графіком фреймтайму.
едіт: канал український, просто був російськомовним до війни. пацани з донбасу бтв
спойлер
Відправлено через 4 хвилини 20 секунд:
0F: 11.02.2026 19:33
yuriy_dd: 11.02.2026 19:26 ваша відповідь свідчить лише про єдине - відповісти ви не можете
Ти, однопоточний ухилянт-поціновувач руснявих шкуродерень, не маєш знань і досвіду зі мною сперечатись. Знаходиш результати SPEC для Apple M4 Max і затикаєш хайло.
Знаходиш фпс в кс2 і the finals)))

Відправлено через 10 хвилин 13 секунд:
waryag: 11.02.2026 23:25
yuriy_dd: 11.02.2026 22:07 а ігри абивають ваші мізки буквально
Твої вбиті і без ігор. :lol:
Зображення
yuriy_dd
Member

Повідомлення

lw_007: 11.02.2026 23:17 В користувацькому сегменті багатопопочна взаємодія десь так із 2005го
весь користувацький GUI (User32 / GDI) - одно-поточний за означенням

хоча з вашим рівнем знань - ви можете навіть і не знати що це таке :lamer:
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

yuriy_dd: 11.02.2026 19:26 а може МакОС таке робить з коробки
macOS та Windows також вміють стискати пам'ять, але без можливості будь-якого налаштування, і використовують гірший алгоритм, що стискає в 1.5-2 рази на відміну від 4 в Linux.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Як тільки невдаху клоуна попускають в його ж темі, він одразу біжить спамити про свій М5 у всі інші, хоча 99% аудиторії цього форума це зовсім не цікаво.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

tornadox
Я вже давно помітив, як він діє. Вкидає рейджбейт, викликає на себе шквальний вогонь і ВИБІРКОВО відповідає на ті питання, які хоч якось можна вивернути на свою користь. Якщо є можливість тихенько не помітити незручне питання - не помічає
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

alexeygalas
я просто над вами знущаюсь, а ви не те що швидко шукати не вмієте, ви взагалі шукати не вмієте. До речі не лише ви - але й решта х86 фанатів
все що ви можете - це періодично якусь гадість проти мене сказати або мінуси за правду поставити
або гавкати з бану як AntonyKandaurov періодично робить, можу вас заспокоїти - є ще тупіші гірші за вас
це ваш рівень, вище ви не зможете, в силу як ви сказали профнепридатності
Все що треба знати про спілкування із цим пацаном. Спілкування тут для нього - лише розвага і свідоме накидування.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kabostebeztak: 12.02.2026 00:00Боже, скиньте йому тести гейм вана.
Реально в 2016-17 повернулись з цим однопотоком...
Слідкуйте за графіком фреймтайму.
едіт: канал український, просто був російськомовним до війни. пацани з донбасу бтв
і3 8100 - ровесник перших райзенів, там вже 4 ядра, по суті це аналог і5 минулого покоління.

А двоядерні і3 були актуальні в часи сенлі, іві, хасвелу, і часто домінували над АМДшними процесорами. Але це було дуже недовго.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

alexeygalas: 12.02.2026 14:23Я вже давно помітив, як він діє. Вкидає рейджбейт, викликає на себе шквальний вогонь і ВИБІРКОВО відповідає на ті питання, які хоч якось можна вивернути на свою користь. Якщо є можливість тихенько не помітити незручне питання - не помічає
:up: причому відповідає так, що накидує новий рейджбейт
більше схоже на задиристого ботана сина директорки школи :D
yuriy_dd
Member

Повідомлення

SergiusTheBest: 12.02.2026 10:43macOS та Windows також вміють стискати пам'ять, але без можливості будь-якого налаштування, і використовують гірший алгоритм, що стискає в 1.5-2 рази на відміну від 4 в Linux
цікаво - а чому Віндовс / МакОС - не можуть використати кращий алгоритм?
alexeygalas: 12.02.2026 14:23і ВИБІРКОВО відповідає на ті питання, які хоч якось можна вивернути на свою користь. Якщо є можливість тихенько не помітити незручне питання - не помічає
ви про - весь користувацький GUI (User32 / GDI) - одно-поточний за означенням?
зможете відповісти? хоч розумієте про що я?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

yuriy_dd: 12.02.2026 17:10зможете відповісти? хоч розумієте про що я?
1. Це не моє питання;
2. Дурня, бо GDI це про старі проги. А сучасні всі на WPF через DX рендеряться і працюють;

Ну i WinForms мають можливість паралелізації на потоки (мало хто цим користувався). Недолік GDI лише у ліміті кількості контролів на одній формі, після чого UI починає лагати

Але ти "не помітив" мій пост із МОЇМИ тестами на твій космічно недосяжний однопотік, зроблені в той же момент.
Твої заяви про "потужний" однопотік не відповідають дійсності і ти це знаєш
Востаннє редагувалось 12.02.2026 17:59 користувачем alexeygalas, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти