NVIDIA роздає Resident Evil Requiem покупцям старших відеокарт GeForce RTX 50

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
alextampa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А я на 2 дні раніше початку акції від Асус взяв ноутбук який розшарений в акції :mad: :mad: :mad:

Відправлено через 1 хвилину 59 секунд:
Ну Асус теж слоупоки, прислали мені на пошту, що така акція з 5 лютого, але прислали сьогодні - 11 лютого :gigi:
Agoris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

О взяв мамку від асус і отримаю якраз резіка. Ніхто не знає чи той код можна продати, бо я не фанат цієї серії?
Unsecond
Member

Сообщение

stormblast: 11.02.2026 14:21кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
В том году нвидиа раздавала Arc Raiders при покупке 5070 и выше
timetron666
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Agoris: 11.02.2026 19:48 О взяв мамку від асус і отримаю якраз резіка. Ніхто не знає чи той код можна продати, бо я не фанат цієї серії?
То вам дали ключ за мат плату асус?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

fantomrulezz: 11.02.2026 09:35Як назло :-/
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна :weep:
Враховуючи подорожчання карт, ти зекономив не на одну ААА :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
Agoris: 11.02.2026 19:48О взяв мамку від асус і отримаю якраз резіка. Ніхто не знає чи той код можна продати, бо я не фанат цієї серії?
Зазвичай кодами барижать без проблем.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

https://ktc.ua/display/kupujte_obrani_p ... quiem.html
походу от, можна мишку за 4к купити і резік отримати :D
kyon
Member

Сообщение

Я весной получил за покупку 5070Ti DOOM последний, а потом купил материнку В850 TUF Gaming WIFI и тот же самый дум там был в подарок, абыдна было, а лучше бы резик получил, вот бывает вроде и везуха и все равно невезуха, дум то мне не особо, я еще и 2016й так и не прошел хоть купил его на выходе и 100 раз начинал и забрасывал...
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

S0N1C: 11.02.2026 09:51 вау, розетка навіть не серед партнерів :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
спойлер
Изображение
Telemart офіційний партнер AMD
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

А resident evil теперь игра Nvidia? Они вроде с амд сотрудничали
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

Щойно забрав (вчора купив Zephyrus G14) :super:
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

vsx: 12.02.2026 08:34 А resident evil теперь игра Nvidia? Они вроде с амд сотрудничали
в Хуанга гаманець більший :D
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

man1242: 13.02.2026 05:38
в Хуанга гаманець більший :D
Бездонный я бы сказал. Capcom многие годы сотрудничала с амд, вследствие чего многие игры на re engine работают лучше на красных картах.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GipeR: 11.02.2026 14:41
stormblast: 11.02.2026 14:21 Я так розумію ті, кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
просто кинули
Кого кинули, якщо ти купив відеокарту ще відносно по старим цінам? :facepalm:
EuGENiy
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я правильно зрозумів, треба код на гру який є на чекові або коробці? Серійнік не канає
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

EuGENiy: 13.02.2026 11:57 Я правильно зрозумів, треба код на гру який є на чекові або коробці? Серійнік не канає
https://promotion.asus.com/uk/ua/resident-evil-requiem
знизу розписана послідовність дій
Unsecond
Member

Сообщение

EuGENiy: 13.02.2026 11:57 Я правильно зрозумів, треба код на гру який є на чекові або коробці? Серійнік не канає
При покупке даётся уникальный код игры, который надо активировать в приложении нвидии
Ответить