Відправлено через 1 хвилину 59 секунд:
Ну Асус теж слоупоки, прислали мені на пошту, що така акція з 5 лютого, але прислали сьогодні - 11 лютого
В том году нвидиа раздавала Arc Raiders при покупке 5070 и вышеstormblast: ↑ 11.02.2026 14:21кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
То вам дали ключ за мат плату асус?Agoris: ↑ 11.02.2026 19:48 О взяв мамку від асус і отримаю якраз резіка. Ніхто не знає чи той код можна продати, бо я не фанат цієї серії?
Враховуючи подорожчання карт, ти зекономив не на одну АААfantomrulezz: ↑ 11.02.2026 09:35Як назло
АМД роздає гру за райзени, нвідія за карти 5xxx
А я їм грошей вже заніс раніше і нічого не отримаю
Абідна
Зазвичай кодами барижать без проблем.Agoris: ↑ 11.02.2026 19:48О взяв мамку від асус і отримаю якраз резіка. Ніхто не знає чи той код можна продати, бо я не фанат цієї серії?
Telemart офіційний партнер AMDS0N1C: ↑ 11.02.2026 09:51 вау, розетка навіть не серед партнерів
Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
в Хуанга гаманець більшийvsx: ↑ 12.02.2026 08:34 А resident evil теперь игра Nvidia? Они вроде с амд сотрудничали
Бездонный я бы сказал. Capcom многие годы сотрудничала с амд, вследствие чего многие игры на re engine работают лучше на красных картах.
Кого кинули, якщо ти купив відеокарту ще відносно по старим цінам?GipeR: ↑ 11.02.2026 14:41просто кинулиstormblast: ↑ 11.02.2026 14:21 Я так розумію ті, кто купував відяхи асус 50хх серії в тому році пролітають з цією акцією?
https://promotion.asus.com/uk/ua/resident-evil-requiemEuGENiy: ↑ 13.02.2026 11:57 Я правильно зрозумів, треба код на гру який є на чекові або коробці? Серійнік не канає
При покупке даётся уникальный код игры, который надо активировать в приложении нвидииEuGENiy: ↑ 13.02.2026 11:57 Я правильно зрозумів, треба код на гру який є на чекові або коробці? Серійнік не канає