Батарейки немає, екрану немає, масовий споживач є. Чому консоль для телевізору має коштувати дорожче портотивки?MaxNew: ↑ 09.02.2026 10:35Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.bes: ↑ 09.02.2026 10:32 Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
Новости
Последние статьи и обзоры
Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
399
А как мог майнинг помешать? Мне кажется наоборот делали цены максимально конкурентными с пк.bes: ↑ 09.02.2026 10:45нынешнему поколению что то не помешало выйти за 550 долларов
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
дуже дивний конфіг, може там буде шось типу 128 біт 24 гіга (вісім модулів по 3 гіга) для графіки і одноканал 32 біт 6 гіг для потреб системиPlayStation 6 отримає 160-розрядну шину та 30 гігабайтів пам’яті GDDR7 зі швидкістю 32 Гбіт/с
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Найбільш масові портативки були по 400-600. І свіч 2 теж сюди можна додати.MaxNew: ↑ 09.02.2026 10:35Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
але у будь-якому разі, така шина здається завузькою, навіть з ддр7 
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
какие цены? консоль 2-3 года с момента релиза - нельзя было купить за цену по какой она должна быть, люди бегали ловили перекуповproos: ↑ 09.02.2026 11:22 А как мог майнинг помешать? Мне кажется наоборот делали цены максимально конкурентными с пк.
Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Я думаю что Сони заинтересована вообще максимально отлаживать релиз и тянуть с этого поколения бабки максимально. Так как они только год - полтора назад перестали поддерживать ПС4. А тут сам бог велел когда так рынок подмахнул. Все уже отлажено - железо уже максимально дешевое ну кроме памяти конечно .
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Буде 16гб відео пам'яті, ГП рівня 9070-9070хт на новому ТП ~200вт, ЦП частина 8-12 ядер можливо x3D,
16гб під систему та фонові процеси, з яких 2-4гб намертво буде зарезервовано апаратно під ШІ помічника.
От тому і 30гб в новині, за 160 шину - це навряд, або тоді якщо правда вони функціоналу ШІ віддадуть немалу частку пропускних спроможностей.
Соні - якщо другий варіант подивись на МС, вони вже догрались у гру "а ми вашу швидкодію трохи ШІ дамо", втратили сотні мільярдів, не стрибай на граблі.
16гб під систему та фонові процеси, з яких 2-4гб намертво буде зарезервовано апаратно під ШІ помічника.
От тому і 30гб в новині, за 160 шину - це навряд, або тоді якщо правда вони функціоналу ШІ віддадуть немалу частку пропускних спроможностей.
Соні - якщо другий варіант подивись на МС, вони вже догрались у гру "а ми вашу швидкодію трохи ШІ дамо", втратили сотні мільярдів, не стрибай на граблі.
-
Nortrom
Member
Clamshell 3gbуже дивний конфіг, може там буде шось типу 128 біт 24 гіга (вісім модулів по 3 гіга) для графіки і одноканал 32 біт 6 гіг для потреб системи
9070XT raster. RT and Path Tracing Faster, than 9070XT.ГП рівня 9070-9070хт
Ну будет никаких X3D. Zen6 + Zen6cЦП частина 8-12 ядер можливо x3D
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Виробники до речі знайшли вихід, як продавати по 500-600, але 3-4 рази частіше.waryag: ↑ 09.02.2026 11:35
Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій як то кажуть за сленгом,
гарантована смерть за рік два 90% нових залізок буде, і гарантію зроблять відповідною.
Помічено і у Леново, і у МяСАй, Гіги, Асус і багатьох інших.
Последний раз редактировалось Аціо 09.02.2026 11:52, всего редактировалось 1 раз.
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
Пацани ви шо тойво?
2026, які 30 гіг в консолі?
2026, які 30 гіг в консолі?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Побачимо.Аціо: ↑ 09.02.2026 11:49Виробники до речі знайшли вихід, як продавати по 500-600, але 3-4 рази частіше.
Зараз усі масово переходять на 138й припій як то кажуть за сленгом,
гарантована смерть за рік два 90% нових залізок буде, і гарантію зроблять відповідною.
Помічено і у Леново, і у МяСАй, Гіги, Асус і багатьох інших.
Сяомі після відвального поко х3про повернулася до нормального припою.
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
звідки ти це взяв?Аціо: ↑ 09.02.2026 11:49 Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Ні ну Сяомі трохи поквапились, вони одразу на Розе стрибнули а там 94 ТП,waryag: ↑ 09.02.2026 11:53
Побачимо.
Сяомі після відвального поко х3про повернулася до нормального припою.
ну а ці на Вісмут 138 ТП масово прям так відважно
З виробників представництв Тайвань-Китай. Читайте їх чати, вони недуже і самі у захваті, але керівництво.S0N1C: ↑ 09.02.2026 12:00звідки ти це взяв?Аціо: ↑ 09.02.2026 11:49 Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій![]()
Так одразу гайд покрутіть як доєднатись до Азійських мереж та їх соцгруп, так просто вам і посилання не дати вибачайте.
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
просто цікаво шо китай заборонив екпорт бісмуту, і зараз наприклад на алі вже не купити той Sn42Bi58 , може тому вони пішли його пхати усюди 
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Можна детальніше. Особливо враховуючи, що в них модель заробітку на роялті від продажу ігор.item2: ↑ 09.02.2026 11:17PS5 вже не приносить необхідного рівня доходу.
-
Sanьka
Member
Консолі можуть і по собівартості продати. Все одно заробіток йде з ігор.
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Ну перекупы, то перекупы, говориться же про цену рекомендованную от производителя. Это немного разные вещи, как мне кажется)bes: ↑ 09.02.2026 11:39перекупов
Возможно, но нужно же чем то удивлять, чтобы плойку покупали. Одними дpoчильнями сильно не выедешь)bes: ↑ 09.02.2026 11:39Я думаю что Сони заинтересована
-
Tetronga
Member
30 навряд чи, а от 24 точно буде. В принципі в пс5 і 16 вистачає, але слабка гпу і фіговий апскейлер дають про себе знати 
-
MaxNew
Member
Це ж нішовий продукт) Хто хоче, той візьме собі ОЛЕД версію за 1000.waryag: ↑ 09.02.2026 11:35Найбільш масові портативки були по 400-600. І свіч 2 теж сюди можна додати.MaxNew: ↑ 09.02.2026 10:35Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
Читав новину що нові проци від синіх попадуть в портативки, на таке я б глянув.
-
ДядяСаша
Member
- Откуда: Киев
В принципі зараз 16ГБ оперативки вже мінімальним об'ємом стало. В мене багато знайомих подокупляли по планці 16ГБ і нормально грають собі з 24ГБ. Хто купує нові компи зразу 32ГБ беруть, наче стандарт!
Тож, нічого дивного не бачу, що майбутня консоль матиме 30ГБ оперативки, може й замало вже в 27/28 роках буде.
А от шина якась дивна! Може розраховують на великі банки пам'яті, менше доріжок, менше розпаювати - економія!
Процесорну частину вліплять як завжди найдешевшу, типу 8700f!
А от який ssd буде цікаво! Чи зроблять зворотню сумісність?
Тож, нічого дивного не бачу, що майбутня консоль матиме 30ГБ оперативки, може й замало вже в 27/28 роках буде.
А от шина якась дивна! Може розраховують на великі банки пам'яті, менше доріжок, менше розпаювати - економія!
Процесорну частину вліплять як завжди найдешевшу, типу 8700f!
А от який ssd буде цікаво! Чи зроблять зворотню сумісність?