Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

MaxNew: 09.02.2026 10:35
bes: 09.02.2026 10:32 Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Батарейки немає, екрану немає, масовий споживач є. Чому консоль для телевізору має коштувати дорожче портотивки? :spy:
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

399 :shuffle:
bes: 09.02.2026 10:45нынешнему поколению что то не помешало выйти за 550 долларов
А как мог майнинг помешать? Мне кажется наоборот делали цены максимально конкурентными с пк.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

PlayStation 6 отримає 160-розрядну шину та 30 гігабайтів пам’яті GDDR7 зі швидкістю 32 Гбіт/с
дуже дивний конфіг, може там буде шось типу 128 біт 24 гіга (вісім модулів по 3 гіга) для графіки і одноканал 32 біт 6 гіг для потреб системи :spy:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

MaxNew: 09.02.2026 10:35Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Найбільш масові портативки були по 400-600. І свіч 2 теж сюди можна додати.

Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

але у будь-якому разі, така шина здається завузькою, навіть з ддр7 :spy:
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

proos: 09.02.2026 11:22 А как мог майнинг помешать? Мне кажется наоборот делали цены максимально конкурентными с пк.
какие цены? консоль 2-3 года с момента релиза - нельзя было купить за цену по какой она должна быть, люди бегали ловили перекупов :laugh: :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Я думаю что Сони заинтересована вообще максимально отлаживать релиз и тянуть с этого поколения бабки максимально. Так как они только год - полтора назад перестали поддерживать ПС4. А тут сам бог велел когда так рынок подмахнул. Все уже отлажено - железо уже максимально дешевое ну кроме памяти конечно .
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Буде 16гб відео пам'яті, ГП рівня 9070-9070хт на новому ТП ~200вт, ЦП частина 8-12 ядер можливо x3D,
16гб під систему та фонові процеси, з яких 2-4гб намертво буде зарезервовано апаратно під ШІ помічника.

От тому і 30гб в новині, за 160 шину - це навряд, або тоді якщо правда вони функціоналу ШІ віддадуть немалу частку пропускних спроможностей.

Соні - якщо другий варіант подивись на МС, вони вже догрались у гру "а ми вашу швидкодію трохи ШІ дамо", втратили сотні мільярдів, не стрибай на граблі.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

уже дивний конфіг, може там буде шось типу 128 біт 24 гіга (вісім модулів по 3 гіга) для графіки і одноканал 32 біт 6 гіг для потреб системи
Clamshell 3gb
ГП рівня 9070-9070хт
9070XT raster. RT and Path Tracing Faster, than 9070XT.

ЦП частина 8-12 ядер можливо x3D
Ну будет никаких X3D. Zen6 + Zen6c
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

waryag: 09.02.2026 11:35
Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
Виробники до речі знайшли вихід, як продавати по 500-600, але 3-4 рази частіше.
Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій як то кажуть за сленгом,
гарантована смерть за рік два 90% нових залізок буде, і гарантію зроблять відповідною.

Помічено і у Леново, і у МяСАй, Гіги, Асус і багатьох інших.
Востаннє редагувалось 09.02.2026 11:52 користувачем Аціо, всього редагувалось 1 раз.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Пацани ви шо тойво?
2026, які 30 гіг в консолі?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Аціо: 09.02.2026 11:49Виробники до речі знайшли вихід, як продавати по 500-600, але 3-4 рази частіше.
Зараз усі масово переходять на 138й припій як то кажуть за сленгом,
гарантована смерть за рік два 90% нових залізок буде, і гарантію зроблять відповідною.

Помічено і у Леново, і у МяСАй, Гіги, Асус і багатьох інших.
Побачимо.
Сяомі після відвального поко х3про повернулася до нормального припою.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Аціо: 09.02.2026 11:49 Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій
звідки ти це взяв? :eek:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

waryag: 09.02.2026 11:53
Побачимо.
Сяомі після відвального поко х3про повернулася до нормального припою.
Ні ну Сяомі трохи поквапились, вони одразу на Розе стрибнули а там 94 ТП,
ну а ці на Вісмут 138 ТП масово прям так відважно :gigi: .

S0N1C: 09.02.2026 12:00
Аціо: 09.02.2026 11:49 Зараз усі масово переходять на 138й (Sn42Bi58) припій
звідки ти це взяв? :eek:
З виробників представництв Тайвань-Китай. Читайте їх чати, вони недуже і самі у захваті, але керівництво.
Так одразу гайд покрутіть як доєднатись до Азійських мереж та їх соцгруп, так просто вам і посилання не дати вибачайте.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

просто цікаво шо китай заборонив екпорт бісмуту, і зараз наприклад на алі вже не купити той Sn42Bi58 , може тому вони пішли його пхати усюди :insane:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

item2: 09.02.2026 11:17PS5 вже не приносить необхідного рівня доходу.
Можна детальніше. Особливо враховуючи, що в них модель заробітку на роялті від продажу ігор.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Консолі можуть і по собівартості продати. Все одно заробіток йде з ігор.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

bes: 09.02.2026 11:39перекупов
Ну перекупы, то перекупы, говориться же про цену рекомендованную от производителя. Это немного разные вещи, как мне кажется)
bes: 09.02.2026 11:39Я думаю что Сони заинтересована
Возможно, но нужно же чем то удивлять, чтобы плойку покупали. Одними дpoчильнями сильно не выедешь)
Tetronga
Member

Повідомлення

30 навряд чи, а от 24 точно буде. В принципі в пс5 і 16 вистачає, але слабка гпу і фіговий апскейлер дають про себе знати :think:
MaxNew
Member

Повідомлення

waryag: 09.02.2026 11:35
MaxNew: 09.02.2026 10:35Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
Найбільш масові портативки були по 400-600. І свіч 2 теж сюди можна додати.

Виробники дуже хочуть продавати по 1000, але наскільки це в них виходить?
Це ж нішовий продукт) Хто хоче, той візьме собі ОЛЕД версію за 1000.
Читав новину що нові проци від синіх попадуть в портативки, на таке я б глянув.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В принципі зараз 16ГБ оперативки вже мінімальним об'ємом стало. В мене багато знайомих подокупляли по планці 16ГБ і нормально грають собі з 24ГБ. Хто купує нові компи зразу 32ГБ беруть, наче стандарт!
Тож, нічого дивного не бачу, що майбутня консоль матиме 30ГБ оперативки, може й замало вже в 27/28 роках буде.
А от шина якась дивна! Може розраховують на великі банки пам'яті, менше доріжок, менше розпаювати - економія!
Процесорну частину вліплять як завжди найдешевшу, типу 8700f!
А от який ssd буде цікаво! Чи зроблять зворотню сумісність?
Відповісти