AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

S0N1C: 08.02.2026 00:30м"яса там досталь :D

The IHS of the AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX processor is 4.1 mm thick, which left Geekerwan with about 2.0 mm of fin depth and about 2.1 mm for the structural integrity of the IHS, which is subject to a lot of water pressure.

а в місцях де отвори просведлені - то мабуть ще більше товщина, бо по краях воно ж до текстоліту йде
Самі китайці при закручуванні наголошували на максимальній обережності. Доречі, ролик цікавий, хоч і тільки з субтитрами.
denizen: 08.02.2026 09:52А термоінтерфейс ви який пропонуєте класти між водоблоком та кристалом? Тут припій, щось співставне це тільки рідкий метал, інакше буде значно гірший результат.
РМ або фазовий перехід.
Yaroslav308
Member
Аватара пользователя

Сообщение

S0N1C: 08.02.2026 00:51 багато проців за $11700 фрезерував? :rolleyes: :gigi:

в мене є старий ноутбучний атлон з відкритим кристалом на якому мааааленька подряпинка поперек - достатньо було шоб він не працював
Вона або взагалі не має відношення до працездатності чіпа, або це тріщина, а не подряпина. Усі вони — flip‑chip, зверху пустий кремній, і навіть практикують шліфування чіпів.
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 30/122339/
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

дуже може бути, можливо глибше чим здавалося або якісь мокротріщіни пішли від неї глибше

але зауважу, шо вручну шліфувати та зняти 0.1mm - не теж саме шо знімати металеву кришку фрезою :-/
вони он там, судячи по фото, навіть один проріз запороли :gigi:
Ответить