Чукча не читач?Afit: ↑ 06.02.2026 13:44Звісно, прайс тільки за це, а не за те що вентилі по 20 років крутять хоч би що
Я тому і написав що "одним із плюсів".
А то ти так збудився, напевно подумав що я десь принизив честь і гідність нокти
Не розбивай його мрії, що ті кріплення робляться австрійськими цнотливими білявками в повнолунняdivinity: ↑ 06.02.2026 14:53З китаю за копійки шлють, наче кріплення це якийсь холодильник по об'єму? Ціна там відносно кулера копійчана.