на релізі пройшов, жодних критичних багів, абсолютно. с2 на релізі 2 софтлоки, 1 кораптед сейв, за продуктивність промовчу, то був жахArarat: ↑ 06.02.2026 10:13Не знаю як зараз, але на релізі починаючи з 2ї локації (кутної гори) починався ще той багодром, який с2 і не снився.maxafon: ↑ 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
Новини
Останні статті і огляди
Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
-
Enjthesilence
Member