Партнери AMD поступово підвищують ціни на відеокарти та віддають пріоритет моделям із 8 ГБ відеопам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 04.02.2026 12:34Для прикладу
В условиях нынешнего дефицита у нас цены могут быть любые и вне законов логики. На одно цены уже подняли, на другое ещё нет.
Например ROG astral LC 5090 OC по цене 230к, а такая же, но не ОС по 170, потому что из партии постарше.
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

Партнери AMD поступово підвищують ціни на відеокарти
АМД явно не влаштовує поява карти 9000-ої серії в статистиці стім, тому вона вже піднімає ціни щоб виправити цю недоречність.
hohlid19
Member

Сообщение

STARL1GHT: 04.02.2026 12:15 Негативна сторона капіталізму в усій своїй красі.
Угу, при коммунизме дефицита не существовало впринципе

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Enjthesilence: 04.02.2026 12:20 запрошуються до обговорення теми червоні "нефанати", які істерили в аналогічні темі нвідії. викреслюємо послідовно: "логічне рішення", "реагування на ринок", "дядя попросіл", "надприбуток з рекордними $10,3 млрд виторгу за минулий квартал давить на тім'ячко", "конектор не горить"
Эти нефанаты сейчас с нами в комнате? Мы горели, когда до дефицита куртка выпускал одно и то же 2-3 поколения подряд

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
Ektalion: 04.02.2026 12:34
erkins007: 04.02.2026 12:28 Митя явный фейк. Все же знают что АМД карты и дешевле и производительнее и памяти никогда не жалеют.
спойлер
Изображение
Для прикладу. Мені дуже цікаво, чим ти і твої дружбани зараз будуть аргументувати переплату.
Ну... Там нет ДЛСС 4.5. Лучше х2 доплатить же
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Замахали...
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

hohlid19: 04.02.2026 13:21Там нет ДЛСС 4.5. Лучше х2 доплатить же
нет, лучше всего было не ждать дефицита и роста цен и брать 5070ти, когда у нее разница в пару тысяч была. Брать ее за 60к это дурость и однозначно лучше взять 9070хт за 37
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

hohlid19: 04.02.2026 13:21 Эти нефанаты сейчас с нами в комнате? Мы горели, когда до дефицита куртка выпускал одно и то же 2-3 поколения подряд
добре, що радеон рухає вперед індустрію гпу і технологій. це ж нвідія постійно копіює всі технології у амд, а не навпаки, і якщо прибрати у 9070хт фср4 - то це ж не 7900хтх з 16гб врам (мої співчуття власникам рдна3), сильний розвиток
Gil_gamesh
Junior

Сообщение

Моя 9070 додала десь 4-5 тисячі по ціні в магазинах.
А 5070 додала десь 10-12. 5070ti додала всі 20.
Ariets1201
Junior

Сообщение

Сподіваюся китайці вже нарешті вкрадуть технології ASML. І в нас буде > 1 заводу для виробництва машин, що виробляють чіпи
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 04.02.2026 13:35і якщо прибрати у 9070хт фср4 - то це ж не 7900хтх з 16гб врам (мої співчуття власникам рдна3)
это одна из причин почему владельцев старых радеонов кинули на фср4 - чтобы 9000 серия хоть что-то продала
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

hohlid19: 04.02.2026 13:21

Угу, при коммунизме дефицита не существовало впринципе

Ви цим совкам тільки не кажіть, що наприклад щоб придбати магнітофон при комунізмі за його вартість 1100 рублів, треба було дати хабаря 8000+ рублів, і магнітофон купляли за фактом вартості квартири з під поли.

А картельна змова до речі - злочин у капіталізмі, і ми якраз їмо саме комунізм зараз а не капіталізм, почитайте за торгівлю, право та контроль капіталістичний як має бути, а в супереч є зараз як має бути-було саме при соціалізмі.


Тобто хто не здогадався - у світі переміг Китайський комунізм, а це система педо*ілів, канібалів та моральних потвор, тому не дивуйтесь люди новинам у стилі Епштайна.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Donate: 04.02.2026 12:11Чіп то дохлий, а ось памяті то взагалі ОК.
Це привіт тим самим хто купував для іграшок 5060/16 замість 5070/12
Так, але в цьому випадку вирішувала кількість фінансів - покупка 5070 на апгрейд, з великою ймовірністю тягла на додатковий апгрейд БЖ (якщо у ньому немає двох ліній для PCIe), бо всі 5070 йдуть з 12VHPWR.
Rolexandr
Member

Сообщение

Radeon RX 9070 GRE має 12 Гб аідеопам'яті , а не 16
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Аціо: 04.02.2026 14:40Китайський комунізм, а це система педо*ілів
Не знал что католические священники на самом деле китайские коммунисты)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Artem_K
Вона в андервольті їсть менше 200 ватт і нормально через рідний перехідник працює, не треба там ніякого потужно блока :up:
Сорі, не правильно прочитав за лінії)
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Filabatya: 04.02.2026 15:13Вона в андервольті їсть менше 200 ватт і нормально через рідний перехідник працює, не треба там ніякого потужно блока
Так, але яка кількість народу за межами цього форуму буде це робити. Тому й такий попит на наї - це остання карта, яку пересічний громадянин може вставити по апгрейду не задумуючись ні про що. З поправкою - міг, бо за новими цінами вже виникають питання.
З того, що я дивився на реддіті - народ зійшовся на думці, що межа розумного при підключенні перехідника на один кабель пролягає десь біля 225 Вт.
STARL1GHT
Member
Аватара пользователя

Сообщение

hohlid19: 04.02.2026 13:21
STARL1GHT: 04.02.2026 12:15 Негативна сторона капіталізму в усій своїй красі.
Угу, при коммунизме дефицита не существовало впринципе

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Enjthesilence: 04.02.2026 12:20 запрошуються до обговорення теми червоні "нефанати", які істерили в аналогічні темі нвідії. викреслюємо послідовно: "логічне рішення", "реагування на ринок", "дядя попросіл", "надприбуток з рекордними $10,3 млрд виторгу за минулий квартал давить на тім'ячко", "конектор не горить"
Эти нефанаты сейчас с нами в комнате? Мы горели, когда до дефицита куртка выпускал одно и то же 2-3 поколения подряд

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
Ektalion: 04.02.2026 12:34
спойлер
Изображение
Для прикладу. Мені дуже цікаво, чим ти і твої дружбани зараз будуть аргументувати переплату.
Ну... Там нет ДЛСС 4.5. Лучше х2 доплатить же
До чого взагалі тут комунізм? Чи ти як читаєш щось погане про капіталізм, так відразу логіка вимикається. :-/
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Artem_K: 04.02.2026 14:51апгрейд БЖ (якщо у ньому немає двох ліній для PCIe),
Ну це хіба якийсь допотопний БЖ або щось за 500 грн, бо навіть в 700 Вт блоках за 2000 грн є два виходи під відеокарту.

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
Artem_K: 04.02.2026 15:30Так, але яка кількість народу за межами цього форуму буде це робити.
Для 5070 вистачить 450 Вт БЖ.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

STARL1GHT: 04.02.2026 15:34До чого взагалі тут комунізм?
Наверное к тому что у человечества или капитализм или социализм/коммунизм. Или вы придумали какую-то третью ветвь?)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

kairo
Не вистачить, вона в 250 стукається по ліміту, хай ще проц ссд і вентилятори з вінчестером 150 зїдять. Той блок довго не проживе, 30% запасу хоч, вже буде 520) 600 мінімум треба, краще 650 голд :up:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Filabatya: 04.02.2026 15:51kairo
Не вистачить, вона в 250 стукається по ліміту, хай ще проц ссд і вентилятори з вінчестером 150 зїдять. Той блок довго не проживе, 30% запасу хоч, вже буде 520) 600 мінімум треба, краще 650 голд
Буде нормально робити все при 400 Вт споживанні на 450 Вт БЖ. Інше питання, що брати карту за 30к в бомж-збірку, де блок живлення знайшли на смітнику, дивна ідея. Бюджетний 700 Вт Чіфтек коштує 2300 грн.
Ответить