Партнери AMD поступово підвищують ціни на відеокарти та віддають пріоритет моделям із 8 ГБ відеопам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Тааак... Ну шош, писати не буду, почитаю...
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Как-то так :laugh:
спойлер
Зображення
Востаннє редагувалось 04.02.2026 11:53 користувачем n+gibat[]r, всього редагувалось 1 раз.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Світле майбутнє зі ШІ. Навіть не знаю як той ChatGPT працював до жовнтя 2025, коли ще не почався дефіцит пам'яті.
Dilfin
Member

Повідомлення

Хто б сумнівався, що корпорація "бобра" також буде доїти шанувальників. І експерти, розкажіть мені детально про дуже, ну дуже великий дефіцит пам'яті для дата центрів з ШІ, про майнінг без якого було ніяк, про пожежі і потопи на фабриках виробників мікросхем, про майнінг на жорстких дисках...
DiSEqC
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я переживав що моя мобільна 4060 то вже майже лоуенд хлам, а ні.
І що робити розробникам ігор\софта? Навчатись ефективно юзати ліміти пам'яті як предки, або змиритись з тим що всі їх проекти у більшості випадків будуть бачати у напівкартопляному режимі.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Т.е. RX 580 с 8 ГБ в 2026 еще топчик?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DiSEqC: 04.02.2026 12:02 А я переживав що моя мобільна 4060 то вже майже лоуенд хлам, а ні.
І що робити розробникам ігор\софта? Навчатись ефективно юзати ліміти пам'яті як предки, або змиритись з тим що всі їх проекти у більшості випадків будуть бачати у напівкартопляному режимі.
Да якось відьмаки та крайзіси гарно працювали на картках в 2 ГБ :laugh:

Added in 45 seconds:
CADR: 04.02.2026 12:07 Т.е. RX 580 с 8 ГБ в 2026 еще топчик?
Чіп то дохлий, а ось памяті то взагалі ОК.
Це привіт тим самим хто купував для іграшок 5060/16 замість 5070/12 :laugh:
AlcoRider
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

DiSEqC: 04.02.2026 12:02 А я переживав що моя мобільна 4060 то вже майже лоуенд хлам, а ні.
Від того, що скоротився випуск high and middle GPUs твоя карта кращою не стала
Lustrator
Member

Повідомлення

Заради дебільних ШІ відосиків ми охоче потерпимо.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Негативна сторона капіталізму в усій своїй красі.
Dilfin
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 04.02.2026 12:15 Негативна сторона капіталізму в усій своїй красі.
А Ви що тоже в курсі, бо таке враження, що тут ніхто не знає точно чому ростуть ціни.)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

запрошуються до обговорення теми червоні "нефанати", які істерили в аналогічні темі нвідії. викреслюємо послідовно: "логічне рішення", "реагування на ринок", "дядя попросіл", "надприбуток з рекордними $10,3 млрд виторгу за минулий квартал давить на тім'ячко", "конектор не горить"
Dilfin
Member

Повідомлення

Enjthesilence: 04.02.2026 12:20 запрошуються до обговорення теми червоні "нефанати", які істерили в аналогічні темі нвідії. викреслюємо послідовно: "логічне рішення", "реагування на ринок", "дядя попросіл", "надприбуток з рекордними $10,3 млрд виторгу за минулий квартал давить на тім'ячко", "конектор не горить"
Надприбуток з рекордними $10,3 млрд виторгу за минулий квартал давить на тім'ячко, а оправдання, що вся пам'ять йде для ші, замилювання очей простим користувачам, маркетолухи на славу попрацювали над психікою покупців, що ті тепер біжать купляти товар по любій ціні і як в останній раз.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Конечно повысят, разница в цене между 9070ХТ и 5070Ті уже около 2х что схоже на безумие
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Это явный фейк. Все же знают что АМД карты и дешевле и производительнее и памяти никогда не жалеют.
STARL1GHT: 04.02.2026 12:15Негативна сторона капіталізму в усій своїй красі
При социализме вы бы сидели на условной gt9800 которую достали по блату и считали бы ее вершиной технологий.
Востаннє редагувалось 04.02.2026 12:52 користувачем erkins007, всього редагувалось 1 раз.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 04.02.2026 12:28 Митя явный фейк. Все же знают что АМД карты и дешевле и производительнее и памяти никогда не жалеют.
спойлер
Зображення
Для прикладу. Мені дуже цікаво, чим ти і твої дружбани зараз будуть аргументувати переплату.
Dilfin
Member

Повідомлення

vsx: 04.02.2026 12:28 Конечно повысят, разница в цене между 9070ХТ и 5070Ті уже около 2х что схоже на безумие
Так, божевілля, напевно все йде до того, щоб пк могли собі позволити купити тільки мільйонери і пк здавали в оренду як дорогі автомоболі, а хочеш пограти підписуйся на хмарний геймінг, купляй приставку до телевізора, яка також полетить в космос.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 04.02.2026 12:34
erkins007: 04.02.2026 12:28 Митя явный фейк. Все же знают что АМД карты и дешевле и производительнее и памяти никогда не жалеют.
спойлер
Зображення
Для прикладу. Мені дуже цікаво, чим ти і твої дружбани зараз будуть аргументувати переплату.
а до чого тут тема переплати, якщо обговорюється збільшення ціни на карти радеон? :lol:
замість того, щоб збільшити ринкову долю, коли очевидно, що переплата майже х2 за 5070ті - повний ідіотізм, фіксуючи ціну з мінімальною маржою, що робить амд? пральна, збільшує прайс.
одна карта з твого скріна вже збільшила прайс, інша збільшить. в однієї конторки 93% в іншої 7%)) чого ти не кидав скрін, коли ціни зрівнялись наприкінці літа-початку осені, коли різниця була 50 баксів в штатах і 5-6 к грн в нас (офіційні карти асус), між картами і тоді тільки червоному фанату було зрозуміло, навіщо брати 9070хт, а не 5070ті? та я знаю чому, тепер просто зручно, наче така різниця була завжди, в нас 5080 за 49к продавались в один момент) це як кидати прайс 9070хт на виході, коли він коштував дорожче 5070ті :rotate:
Востаннє редагувалось 04.02.2026 12:56 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

n+gibat[]r: 04.02.2026 11:53 Как-то так :laugh:
спойлер
Зображення
Випередив :D
Вкладення
Screenshot_2026-02-04-12-47-59-437_com.android.chrome.jpg
Відповісти