Новини
Останні статті і огляди
З’явилися тести китайського 12-ядерного процесора Loongson 3B6000 — утричі слабкіший за AMD Ryzen 5 9600X
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Scoffer, саме й воно - ніхто не знає, що там. Після смерті міпс вони можуть робити що хочуть і скільки залиш лось від міпс 64 незрозуміло нікому.
-
Scoffer
Member
Барбарис
Ну це не зовсім так. Підтримка лонгсуна є в компіляторах, відповідно вся документація на іса у компілятороробів теж є. Кому треба там все зрозуміло. Це нам не зрозуміло бо пофіг за великим рахунком. Ну міпс і міпс, що такого.
Ну це не зовсім так. Підтримка лонгсуна є в компіляторах, відповідно вся документація на іса у компілятороробів теж є. Кому треба там все зрозуміло. Це нам не зрозуміло бо пофіг за великим рахунком. Ну міпс і міпс, що такого.
-
Lustrator
Member
Так шо, кетайсі удєлалі Ельбрус чи ні?)
Відправлено через 25 хвилин 2 секунди:
Больше уродов, хороших і разних (с)
Відправлено через 25 хвилин 2 секунди:
Можна на осліка встановити, обкласти мінами і штурмувати Куп'янськ-вузловий по вайфаю.bes: ↑ 03.02.2026 12:07 заголовок конечно громкий но для оборонки им хватит этой производительности с головой
Больше уродов, хороших і разних (с)
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Scoffer, пости компілятороробів кажуть, що впроваджують ріск, але не настільки щоб потрапити під санкції у випадку чого. Якщо про 12нм - було від міпс ніби 90%, то наскільки вже змінили останнє покоління незрозуміло. Але порівняно з міпс 32, а потім чистим 64 то вже мають прогрес.
-
Rolexandr
Member
Та кому він нафіг всрався той м5. Проц для обмеженого кола гіків
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
состоятельных гиков которым малый перечень ПО уже кто то заточил под М5, ну или покупают не за свои или ПО настолько эксклюзивное что цена мака там очень малая часть...Rolexandr: ↑ 03.02.2026 15:03Проц для обмеженого кола гіків
-
Yalg
Member
Интересно сравнение с арм процами высокого класса.
В целом же для офисников, военки и прочего этих процев достаточно, низкая частота вполне вероятно ради низкого энергопотребления чтобы в ноутбуках-чемоданчиках оно работало не час, а дольше.
В целом же для офисников, военки и прочего этих процев достаточно, низкая частота вполне вероятно ради низкого энергопотребления чтобы в ноутбуках-чемоданчиках оно работало не час, а дольше.
-
longaro
Member
Ну это просто новость , что мол пришло время нас бояться , такое же есть и у рф с их байкалами ...
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
longaro
Байкали з 2022 року закопали вже.
Байкали з 2022 року закопали вже.