З’явилися тести китайського 12-ядерного процесора Loongson 3B6000 — утричі слабкіший за AMD Ryzen 5 9600X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Scoffer, саме й воно - ніхто не знає, що там. Після смерті міпс вони можуть робити що хочуть і скільки залиш лось від міпс 64 незрозуміло нікому.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис
Ну це не зовсім так. Підтримка лонгсуна є в компіляторах, відповідно вся документація на іса у компілятороробів теж є. Кому треба там все зрозуміло. Це нам не зрозуміло бо пофіг за великим рахунком. Ну міпс і міпс, що такого.
Lustrator
Member

Повідомлення

Так шо, кетайсі удєлалі Ельбрус чи ні?)

Відправлено через 25 хвилин 2 секунди:
bes: 03.02.2026 12:07 заголовок конечно громкий но для оборонки им хватит этой производительности с головой
Можна на осліка встановити, обкласти мінами і штурмувати Куп'янськ-вузловий по вайфаю.
Больше уродов, хороших і разних (с)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Scoffer, пости компілятороробів кажуть, що впроваджують ріск, але не настільки щоб потрапити під санкції у випадку чого. Якщо про 12нм - було від міпс ніби 90%, то наскільки вже змінили останнє покоління незрозуміло. Але порівняно з міпс 32, а потім чистим 64 то вже мають прогрес.
Rolexandr
Member

Повідомлення

Telcontar: 03.02.2026 10:58 Без порівняння з вершиною процесоробудування M5 - тести ні про що :shuffle:
Та кому він нафіг всрався той м5. Проц для обмеженого кола гіків
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Rolexandr: 03.02.2026 15:03Проц для обмеженого кола гіків
состоятельных гиков которым малый перечень ПО уже кто то заточил под М5, ну или покупают не за свои или ПО настолько эксклюзивное что цена мака там очень малая часть...
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересно сравнение с арм процами высокого класса.
В целом же для офисников, военки и прочего этих процев достаточно, низкая частота вполне вероятно ради низкого энергопотребления чтобы в ноутбуках-чемоданчиках оно работало не час, а дольше.
longaro
Member

Повідомлення

Ну это просто новость , что мол пришло время нас бояться , такое же есть и у рф с их байкалами ...
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

longaro
Байкали з 2022 року закопали вже.
Відповісти