У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 14:121000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
5070ти ближе к 5080 чем к 5070. Ну и стоила она 800$ весь год, никто не мешал брать. Щас цены на все будут далеки от реальности
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 14:121000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии? как же люди быстро отупели
"Вчера" было заметно дешевле - "завтра" будет еще дороже. Это реальность. При чем тут тупость? Или это про "ждунов"? :D
Востаннє редагувалось 30.01.2026 14:40 користувачем FirstTDM, всього редагувалось 1 раз.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+
Поверь мне АМД встройки еще то фуфло когда приходится кодировать видео! Жена поработала на 8ххх райзенах, перешла на мой или детский комп, и там и там Интел и невидия. Премьер та еще сучка
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alcostoper: 30.01.2026 14:15учитывая что через два года это будет уровень **60 за 350уе
Откуда инфа про $350 через два года?

Народ в сетях пишет, что через пару лет серия 6050 будет от штуки баксов и ближе не подходи... :eek:
FastBullet
Member

Повідомлення

kairo: 30.01.2026 14:29
FastBullet: 30.01.2026 14:25як ти скоро все взлетить
Доля геймерів в продажах вже впала до 8%. В цьому році думаю опустисться до статистичної похибки.
Не хочу тут згадувати про політику , але ви змусили мене . Там теж спочатку питають, а потім ти статистична похибка :lol: :lol: :lol: думаю приклади самі знайдете :rotate:
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

firestarter256: 30.01.2026 14:39 Intel74320ASuperFin+
Поверь мне АМД встройки еще то фуфло когда приходится кодировать видео! Жена поработала на 8ххх райзенах, перешла на мой или детский комп, и там и там Интел и невидия. Премьер та еще сучка
Квиксинк и нвенк на голову выше. Сидел недолго на встройке рдна 2 ам5. Годится только для отображения рабочего стола и нетребовательной индюшатины. Пересидеть временно без дискретной карты как вариант сойдет. Хэйло с рдна 3.5 и распаянной лпддр5х стоят как самолет.
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

FastBullet

Шановний, думкою богатієте?

В одному з постів (десь навесні минулого року, точно не пам'ятаю) про вихід карт з 8 Gb, я написав, що виробник не дурний та якщо випускає на ринок такі карти - хтось їх купувати буде. Отримав купу мінусів та гегів, мов карти лайно, ніхто не купить, у Хуанга деменція!

Аж ось... Вже на першому місці ті, нікому непотрібні карти.

Для мене зовсім не новина буде, якщо Nvidia або AMD у цьому році виведуть на ринок карти з 6 Gb. Знаєте чому? Бо якщо вони цього не зроблять - це зроблять китайці. Й що з тими картами буде? М? Так, їх теж будуть купувати. Бажаю здоров'я та гарного настрою.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Liam
Якщо перестати поставляти 16гб, люди куплять 8. Вибору ж нема.

Одна справа 8гб 3070 у 2020 перед Ковідом, але у 2026 в неї вже затик по памʼяті.

Відправлено через 5 хвилин 45 секунд:
Походу добрали готовими пк, бо в роздрібній торгівлі лохів майже нема

Nvidia's 16GB RTX 5060 Ti reportedly 16x more popular than its 8GB variant
https://www.tomshardware.com/pc-compone ... spec-model
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 14:12
Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 14:05
1000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
как же люди быстро отупели
Если в кармане смартфон за 1000$ то почему видеокарта должна быть дешевле.
Находятся же тупые которые за такие деньги телефоны покупают, найдутся и те кто видяхи купит.
Misteri
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

dead_rat: 30.01.2026 13:45 Вау, модельному ряду з 5 карт 75% прийшло на три карти що дешевші за кілобакс :(

Я зараз помру від здивування

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Liam: 30.01.2026 13:36 Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Вона і мертва.
Продажі завдяки втиранню неосвіченим покупцям і припиненню поставок 16гб варіантів дешевше 1к$
5 карт?
5050 8гб
5060 8гб
5060ti 8гб
5060ti 16гб
5070
5070ti
5080
5090D
5090

Посчитай ещё раз. Ты справишься. Мы все в тебя верим. ТЫ СМОЖЕШЬ!!
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 13:36 Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Якщо 5060, то так. За цю ціну, не знаю нащо їх купують.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 14:45 виробник не дурний та якщо випускає на ринок такі карти - хтось їх купувати буде.
Звісно не дурний- розуміє за безвихідні ситуації, маркетинг та збиральників пк. Праві й ті, хто каже що не купить. От тільки тих хто розуміє в комплектуючих чи тверезо рахує не так багато, а тих кому можна впарити - безліч. А та більшість спокійно буде грати в 1080 з якимось налаштуваннями від адреналіна яи яка там прога з драйвером іде.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Здається, я знаю, яка в пана карта :-/


Від джерел у ланцюжках поставок надійшли свіжі подробиці щодо стратегії NVIDIA в сегменті ігрових відеокарт. Через кризу на ринку DRAM-пам’яті «зелені» вирішили скорегувати обсяги відвантажень деяких моделей GeForce RTX 50‑ї серії та, за останньою інформацією, у поточному кварталі пріоритет було віддано трьом відеокартам. Стверджується, що на них припадає 75% усіх поставок.

НВ відвантажує 8гігове сміття, "ланцюжки" 8гігове сміття продають і рапортують про збільшення продажів 8гігового сміття. Коло замкнулось )
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

erkins007: 30.01.2026 14:34 5070ти ближе к 5080 чем к 5070. Ну и стоила она 800$ весь год, никто не мешал брать. Щас цены на все будут далеки от реальности
Это 5080 ближе к 5070ти чем к 5090.
А за какой год ты говоришь? В первые месяцы она была по заоблачным ценам 50+. Потом опустилась до 40+. Это 1000$ и более, никаких 800 она не стоила.
Alcostoper
Junior

Повідомлення

kairo: 30.01.2026 14:18 4070 на 33% продуктивніша за 5060.
сейчас нвидия сама ушла от своих тенденций. Теперь упор делают на всякие фг и прочее.
470=560
670=760
2060 уже была быстрее 1070 на приличный процент. А между была нарушена традиция, когда 960 была слабее 770.
FirstTDM: 30.01.2026 14:41 Откуда инфа про $350 через два года?
Народ в сетях пишет, что через пару лет серия 6050 будет от штуки баксов и ближе не подходи... :eek:
Ну это уже шутки, так как в затычки ставят всё самое дешевое. Там не за что цену завышать. Разве что поднимут на +100уе за счёт цены на память, но затычки потому и затычки, что они для тех, кому не по карману топовое. Не станут брать 6050 за 400 баксов.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 15:33 користувачем Alcostoper, всього редагувалось 1 раз.
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Геральт: 30.01.2026 15:20
Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Здається, я знаю, яка в пана карта :-/
1660 Super, а Ви шо уто думали?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Думав, 8гіг. Помилився на 2 гіга )
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Геральт: 30.01.2026 15:34
Думав, 8гіг. Помилився на 2 гіга )
Шановний Геральт, Ваша справа мечем рубати, а не гігабайти рахувати, ото й виникають помилки.
З повагою.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

erkins007: 30.01.2026 14:345070ти ближе к 5080 чем к 5070. Ну и стоила она 800$ весь год, никто не мешал брать
800 - чудова ціна за цю чудову карту.
Але я її за такі гроші ніколи не бачив у себе локально. Мабуть, ви американський ринок моніторили
MaxNew
Member

Повідомлення

erkins007: 30.01.2026 14:34
vsx: 30.01.2026 14:121000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
5070ти ближе к 5080 чем к 5070. Ну и стоила она 800$ весь год, никто не мешал брать. Щас цены на все будут далеки от реальности
Були 5070Ті а-ля REF в Телемарті якраз за 800 баксів час від часу. Хто хотів, той оновився.
Відповісти