У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Вау, модельному ряду з 5 карт 75% прийшло на три карти що дешевші за кілобакс :(

Я зараз помру від здивування

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Liam: 30.01.2026 13:36 Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Вона і мертва.
Продажі завдяки втиранню неосвіченим покупцям і припиненню поставок 16гб варіантів дешевше 1к$
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 13:36 Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Купувати 5060ti на 8gb це все ще iq тест
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 13:36 Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Типу від того, що "пк норміси" їх розбирають, вона краще не стає, всі карти на 8гб з 5000 серії як були оверпрайснутим сміттям так і залишились. А люди їх купують не від хорошого життя, а через безвихідь. Звісно є трохи дорожча 9060ХТ на 16гб, але якщо хочеться саме RTX, то альтернатив немає.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Затычки для фуллхд на 1 поколение. Лучше взять Радеон на 16, чем эти недоразумения.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 13:53 Затычки для фуллхд на 1 поколение. Лучше взять Радеон на 16, чем эти недоразумения.
Нє, краще взяти 5090, а все інше непотріб.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 13:53Лучше взять Радеон на 16
Как будто у АМД нет 9060хт на 8гб.
Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Alcostoper
Junior

Повідомлення

Джон_Иваныч: 30.01.2026 13:49 всі карти на 8гб з 5000 серії як були оверпрайснутим сміттям так і залишились
5050 на момент выхода стоила на 50 баксов дешевле 4060 при равно производительности без учёта фг. Помню цену 10400грн на розетке.
А для такой карты 16 гб ни к чему.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Як на мене - новина чудова, бо змусить розробників враховувати 8ҐБ як стандарт. До слова, люди на форумі сприймають 8ҐБ як щось нестерпне явно перебільшуючи проблемність такого об'єму відеопам'яті. Говорю як власник RTX 3070 - на даний момент карта показує прекрасну продуктивність. Незначні компроміси потрібні лише окремим найновішим проектам.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 14:07 користувачем zalizo_org, всього редагувалось 1 раз.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Vpupkin: 30.01.2026 13:54 Нє, краще взяти 5090, а все інше непотріб.
5070 ти еще неплохая карта за свой прайс. Остальные карты можно скипать.
erkins007: 30.01.2026 14:03 Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Лучше 16 гиговый радеон, чем 12 гиговый жираф. Хотя Рдна 4 та еще тухлятина. Кроме игрулек ни на что не годится.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 14:07 користувачем Intel74320ASuperFin+, всього редагувалось 1 раз.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

erkins007: 30.01.2026 14:03крайне глупая затея.
це про читання твоїх однакових постів на цьому форумі.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 14:055070 ти еще неплохая карта за свой прайс.
До 40к грн так,але таких цін як і самої 5070 ті більше майже не існує.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 14:14 користувачем Yurius, всього редагувалось 1 раз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Джон_Иваныч: 30.01.2026 13:49Звісно є трохи дорожча 9060ХТ на 16гб
Трохи, це майже 40%.
ASUS RTX 5060 8GB Prime OC - 19т.
ASUS PRIME-RX9060XT-O16G - 26т.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 14:10 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 14:05Лучше 16 гиговый радеон, чем 12 гиговый жираф
У жирафов тоже 16 Гб есть что у 5070ти, что у 5060ти.
Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 14:05Кроме игрулек ни на что не годится.
Для работы брать АМД вообще всегда было крайне глупой затеей.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 14:05 5070 ти еще неплохая карта за свой прайс. Остальные карты можно скипать.
1000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
как же люди быстро отупели
Alcostoper
Junior

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 14:12 1000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
как же люди быстро отупели
:laugh:
учитывая что через два года это будет уровень **60 за 350уе
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

7mindfields: 30.01.2026 13:47
Liam: 30.01.2026 13:36 Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Купувати 5060ti на 8gb це все ще iq тест
Ну звісно, увесь світ дурний, а ми тут зібралися найрозумніші :laugh:
Перечитайте уважно пост. Там же написано - на ПЕРШОМУ місці.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Alcostoper: 30.01.2026 14:15учитывая что через два года это будет уровень **60 за 350уе
4070 на 33% продуктивніша за 5060.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 14:12 1000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
как же люди быстро отупели
Конечно людишки отупели. Платили 1к баксов за 3060 и пс5 во время ковида. Идиоты в правительствах разогнали мировую инфляцию. Хуанг обмазывается сверхприбылью и не собирается снижать цены.

На чем рекомендуешь сидеть? На встройке запускать солитер с майнсвайпером? Или новые трипл эй запускать на кастрированной 5060 на 8 на низких? Через годик можно выбрасывать в помойку. Не поработаешь нормально на этом куске гуано. Что предлагаешь, дядя?
FastBullet
Member

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 13:36 Предлагаю обсудить У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Ну?.. Де ті крикуни, шо усіх запевняли (й мене теж) - 50хх на 8 Gb мертва карта? Шо з лицем?
Такому дурню неважко буде продавати і 4 Гб карти :lol: :lol: :lol: :lol:

Отправлено спустя 3 минуты 5 секунд:
erkins007: 30.01.2026 14:03
Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 13:53Лучше взять Радеон на 16
Как будто у АМД нет 9060хт на 8гб.
Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Буртаіна007 яж тобі казав , що через таких дурнів як ти скоро все взлетить! Сподіваюсь ти зможеш з новин переказати чому так сталося :lol: :lol: :lol: типу, ну не може ж так тепер все каоштувати :lol: :lol: :lol: покажи свій талант маркетоолуха :gigi: :gigi: :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

FastBullet: 30.01.2026 14:25як ти скоро все взлетить
Доля геймерів в продажах вже впала до 8%. В цьому році думаю опустисться до статистичної похибки.
Відповісти